První poločas byl velmi vyrovnaný. Šťastnějším celkem byly ale Zbraslavice. Sedlický kapitán Zdychynec totiž hlavou tečoval střelu Veselého z pozice daleko za velkým vápnem a ta skončila v síti Sedlece. Po prvním poločase tedy vedly Zbraslavice 1:0.

Hra Viktorky se ve druhém poločase zlepšila a díky tomu se domácí hráči dostávali více do střeleckých příležitostí. První branky se Sedličtí dočkali po přímém kopu, který zahrával J. Poul. V závaru před brankou se nejlépe zorientoval Hvězda a po něm Vrba, ten uklidil míč do branky Zbraslavic - 1:1. Když pak z přímého kopu zvýšil Jak. Spáčil na 1:2, dostala se Viktorka do vedení. Třetí gól Sedlic padl po centru Jana Hyky, ke kterému se dostal Stolín a pojistil vedení sedleckého mančaftu na 1:3. Když pak Reichert zvýšil na 1:4, bylo o vítězi rozhodnuto.

Sedlec - Zbraslavice 4:1 (0:1)

Branky: Veselý - Vrba, Jak. Spáčil, Stolín, Reichert. Sedlec: Šilhán - J. Poul, Zdychynec, Hyka, Andrašík - Reichert, Vrba, Spáčil, Hvězda - Ullman, Stolín. Střídali Jiráň a Vopatřil.