Vladimír Boubín: S výsledkem, ani s předvedenou hrou nejsem spokojený

Červené Pečky – Fotbalisté Uhlířských Janovic se v rámci zimního turnaje střetli v sobotu s poděbradským Slovanem. Ačkoliv to v úvodu utkání vypadlo s Uhlíři dobře, tak nakonec svého trenéra nepotěšili, a to jak herně, tak výsledkově, když prohráli 1:4.

6.3.2016

2. kolo I. A třídy: Uhlířské Janovice - Nymburk, 14. srpna 2010.Foto: Deník/Michal Pavlík

„Utkání se mi nehodnotí snadno. Prvních pětadvacet minut bylo z naší strany celkem dobrých. Kombinovali jsme, dostávali jsme se do rychlých protiútoků, vytvořili jsme si i dvě brankové možnosti, ale neproměnili jsme je," konstatoval trenér Uhlířských Janovic Vladimír Boubín.

Za Poděbrady se prosadil dvakrát Michal Janovský. „Po úvodní půlhodině soupeř hru vyrovnal, navíc šel do vedení, když Janovský vystřelil zpoza vápna a našemu brankáři prošel pod rukama míč do brány. Následovala další branka Poděbrad, když jeden z našich hráčů zahrál v pokutovém území rukou a následnou penaltu soupeř proměnil. Celé této situaci předcházelo propadnutí našeho levého obránce, soupeř se uvolnil, odcentroval a přišla ruka. V závěru poločasu pak Janovský navýšil na tři-nula pro Poděbrady. Další gól přišel po hodině hry, kdy se nám podařilo snížit na rozdíl dvou branek, prosadil se Tancer. Dvacet minut před koncem jsme ale dostali gól na konečných čtyři-jedna," popsal utkání trenér Boubín.

Duel se uhlířům nevyvedl. „Jak jsem již řekl, úvod byl z naší strany dobrý, ale po půl hodině a zejména ve druhé půli jsme hodně kazili přihrávky, chyběla nám jednoduchost v rozehrávce, zbytečně jsme vymýšleli. Celkově s výsledkem ani s hrou nejsem spokojený," zdůraznil Vladimír Boubín.

Uhlířskojanovického kouče trápí marodka. „Stále na marodce zůstávají Uher, Svoboda a Veliký. Navíc se nám během rozcvičování zranil Marek, který měl během druhé půle nastoupit do zápasu, ale začalo ho bolet koleno, takže nakonec nenastoupil," vyjmenoval na závěr zraněné hráče trenér Uhlířů.

Uhlířské Janovice – Slovan Poděbrady 1:4 (0:3)Branka Uhlířských Janovic: 60. Tancer. Uhlířské Janovice: Hromádka – Bureš (60. Vedral), Zadražil, Černík, Randlíszek – Boubín, T. Kulhánek – D. Kulhánek (46. Hrbek), Dotlačil, Kopecký – Tancer. Trenér Vladimír Boubín.