Zápas v Ďolíčku Čáslavi nic nepřinesl

Praha – Ve 23. kole Fotbalové národní ligy zajížděli fotbalisté Čáslavi do pražského Ďolíčku, kde se střetli s domácím Bohemians 1905.

14.4.2013

Fotbalová národní liga: Čáslav - HFK Olomouc, 7. dubna 2013.Foto: Deník/ Michal Pavlík

Bohemians Praha 1905 – FK Čáslav 3:0 (2:0)

Všechny tři branky orámovaly přestávku. Vasilakos stáhl v pokutovém území Šmída a nařízenou penaltu proměnil Jindřišek. Minutu na to vedli Klokani 2:0. Štochl vystřelil zpoza vápna a o Charuzu se odrazil balon za Duchečkova záda. Dílo Bohemians dovršili pět minut po přestávce: Jakub Rada se u pokutového území dobře zorientoval a poslal míč rozběhnutému Kalinovi, jenž byl sice v úhlu, přesto se mu podařilo pod padajícím Duchečkem balón propasírovat do sítě!

Čáslav nadále zůstává se sedmnácti body o skóre předposlední před Opavou. Klokani se vyhřívají na výsluní prvního místa tabulky Fotbalové národní ligy.

StatistikyBranky: 38. Jindřišek z pen., 39. Štochl, 50. Kalina. Rozhodčí: Jílek – Moláček, Arnošt. ŽK: Kalina - Diuf, Pollalis. Diváci: 3744. Bohemians 1905: Havránek – Růžička, Šmíd, Cseh, Kalina – Moravec, Jindřišek, Rada (84. Budinský), Bartek, Kolář (56. Nerad) – Štochl (71. Bálek). Trenér: Weber. Čáslav: Ducheček – Šandera, Charuza, Karal, Achemaistos – Fikejz, Ujec, P. Efthymiadis, Melissopoulos (79. Guggino)- Diuf (60. Hippias), Vasilakos (40. Pollalis). Trenéři: Kopecký, Kolev.