Zbraslavice v dohrávce neuspěly

Zbraslavice - Ve středu odpoledne sehráli fotbalisté Zbraslavic odložený zápas 9. kola I. B třídy sk. D s Tuchorazí. Svěřenci trenéra Knapa podlehli houževnatému soupeři 0:2, i když na hřišti to podle slov domácího lodivoda vypadalo jinak.

28.10.2009

Z fotbalového střetnutí I.B třídy Zbraslavice - Chocerady (7:0)Foto: Foto: DENÍK/Michal Bílek

„Přesto, že jsme měli územní převahu v poměru 60 na 40, tak jsme prohráli 2:0. I když jsme tedy drželi míč ve své moci, tak to někdy neznamená vítězství. První branku jsme dostali kolem pětadvacáté minuty a druhou nám soupeř vstřelil v nastavení prvního poločasu, které si vyžádal náš kapitán. Jenže David Šindelář v tomto minutovém prodloužení ztratil na půli balón a oni nám za to dali ještě trest. Druhý poločas už byl v naší režii, ale nezkušenost v zakončení nám pomyšlení na snížení nedovolila,“ řekl k utkání Zdeněk Knap, trenér Zbraslavic.

„Dneska se mi to líbilo,“ přiznal vedoucí tuchorazského mužstva Roman Pěkný. „Kluci soupeře dobře napadali, ten měl málo času na rozehrávku. I díky tomu jsme se dostávali do mnoha šancí. Fakt jsem spokojený,“ dodal.

Zbraslavice – Tuchoraz 0:2 (0:2)

Branky: 25. Nekolný, 45. Franek. Rozhodčí: Myška. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Zbraslavice: Haták – Hlava (70. Rada), Semerád, M. Veselý, Höllge - Jursík, Dubjak (75. A. Volenec), Herčík, J. Veselý - Šindelář, Dudok.Tuchoraz: M. Černý – Blecha, Fialka, Trnka, Prokeš – Šulc (85. Veselý), T. Černý, Nekolný (77. Kletečka), Šmejkal – Pazderec, Franek (88. Kmoch).

Autor: Ladislav Pospíšil

28.10.2009 VSTUP DO DISKUSE

Nové retail centrum v Kutné Hoře roste jako z vody.
1 14

Nové retail centrum v Kutné Hoře roste jako z vody

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Loňský finalista poháru vypadl s Červenými Janovicemi

Kutnohorsko /FOTOGALERIE/ – Druhé kolo Poháru OFS nabídlo v neděli odpoledne zajímavé výsledky. Překvapením bylo vypadnutí Uhlířských Janovic B, které tak loňské druhé místo neobhájí.

OBRAZEM: Parní lokomotiva Ušatá projela Posázavím

Posázaví - Výletníci a především milovníci lokomotiv mohli být v sobotu nadšeni. Přes Benešovsko, a hlavně Posázavím, projela parní lokomotiva přezdívaná Ušatá.

Rock of Sadská přilákal davy fanoušků

Sadská /OBRAZEM/ – Rock of Sadská přinesl mnohahodinovou rockovou smršť s hlavní hvězdou newyorským Pro-Pain a další spoustou domácích i zahraničních kapel.

Uhlíři sahali po vyrovnání, ale marně

Mnichovo Hradiště – Druhé kolo I. A třídy, skupiny B odehráli fotbalisté Uhlířských Janovic v neděli na hřišti Mnichova Hradiště. Hosté ani ve druhém klání letošní sezony nebodovali.