Před výkopem dostali kapitáni obou mužstev ŽK, aby věděli, kdo je pánem na hrací ploše. Na zmrzlém hřišti se bojovalo, jako když se jedná o mistrovské body. Gólové možnosti byly na obou stranách, ale vyloženější měli svobodní (zvláště Jelínek). Svobodní se ujali vedení ve 27. min po pěkném průniku Josefa Fejfara, kdy Chmelař z hranice „šestnáctky“ prostřelil Šmída - 0:1.

Ženatí o poločasové přestávce „dobili baterky“ a v 46. minutě L. Štoček se ze 17-ti metrů trefil neomylně - 1:1. Zaskočení svobodní dostali další ránu v 55. minutě, kdy L. Štoček opět střelou z velkého vápna znovu skóroval - 2:1 a mohlo být ještě hůře, kdyby „hostující“ sudí nařídil pokutový kop za pád B. Švába v pokutovém území svobodných. Ti poté zvýšili úsilí a připravili si dobré gólové situace, které však neproměnili (opět Jelínek, dále Šálený, a Jos. Fejfar). Rozhodnutí přinesla 85. minuta, kdy Semínkovu hlavičku L. Bíža vyrazil z brankové čáry rukou – sudí nařídil pokutový kop a udělil ženatému Bížovi ČK. Skala pokutový kop s jistotou proměnil - 2: 2.

FC Bílé Podolí ženatí - FC Bílé Podolí svobodní 2:2 (0:1)

Ženatí: technicky zdatnější, na jejich kombinační hru se dalo dívat, jen chybělo lepší zakončení útočných akcí.
Svobodní: rychlejší a pohyblivější, ale často zbytečné držení míče na úkor přihrávky spoluhráči, žalostné zakončení gólových situací.

Ženatí: Šmíd - Vančura, Loužil, L. Toman, L. Bíža - R. Toman, B. Šváb, P. Štoček, Jan Spáčil - Hladík, L. Štoček. Střídali Brunclík, Heřmánek, Weinlich. Svobodní: Červinka - Šanda, Semínko, Chmelař, Jak. Fejfar - Marek, Skala, Šilha, Josef Fejfar - Šálený, Jelínek. Střídali Jar. Štoček ml., T. Kareta.

Zdroj: Miloslav Čepek