VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hokej

3.3.2015

Pavel Švejda rozesmutnil sedm set neratovických fanoušků

Neratovice – Hokejový A-tým Kutné Hory zavítal v neděli na led čtvrtých Neratovic. Sršně nečekalo snadné utkání, protože Neratovice jsou známé tím, že na jejich stadionu panuje divoká atmosféra. Kutnohorští hokejisté ale zápas zvládli a připsali si do tabulky tři body.

24.2.2015

Jedenácté vítězství Sršňů v řadě, tentokrát na Kladně

Kladno - Dvacáté kolo krajské hokejové soutěže odjeli kutnohorští Sršni odehrát v sobotu na kladenský led proti Hvězdě. Cílem bylo vyhrát za tři body a nenechat se domácím týmem zaskočit. Stanislav Bednář poskládal dvě obrany a tři útoky.

17.2.2015

Výhru v derby vychytal brankář Hermann v nájezdech

Kolín - Devatenácté kolo krajské hokejové soutěže hráli kutnohorští Sršni v Kolíně proti HC Žabonosy. Oba soupeři vzájemný souboj berou prestižně a tak se dal očekávat tuhý boj. Tým Stanislava Bednáře nebyl v ideální zdravotní kondici, když několik hráčů trápila viróza či nedoléčená zranění.

8.2.2015

Sršni zvítězili v souboji dvou nejlepších týmu krajské soutěže

Kutná Hora - Hokejový A-tým Kutné Hory přivítal v neděli v souboji o čelo tabulky Středočeské krajské soutěže mužů celek Králova Dvora. Hosté šli do utkání s jednobodovým náskokem na druhé kutnohorské Sršně. Souboj dvou nejproduktivnějších týmů soutěže přinesl pouze tři branky. Šťastnější byli na konci utkání domácí, kteří díky vtězství 2:1 přeskočili v tabulce svého soupeře a usadili se na prvním místě.

2.2.2015

Sršni nadělili desítku Příbrami. Překonali stovku vstřelených branek

Příbram - V sedmnáctém kole krajské hokejové soutěže hostil kutnohorské Sršně Spartak Příbram. Odveta remízy v základní hrací době z Kutné Hory slibovala tvrdý boj o každý puk. Sršni si chtěli udržet druhou příčku tabulky a odvézt všechny body. Stanislav Bednář doplnil obranu přesunem Siváčka a po zranění se vrátil do nejmladšího útoku Jan Tvrdík.

28.1.2015

Martin Pipek sestřelil hattrickem vlašimské juniory

Kutná Hora – V rámci 21. kola Krajské ligy juniorů přivítali kutnohorští Sršni na domácím ledě Rytíře z Vlašimi. Ačkoliv si domácí připsali na své konto vítězství, tak se v poslední třetině museli vydat ze všech sil, jelikož ji prakticky celou odehráli v oslabení.

27.1.2015

Kutnohorský hokejista Siváček otevřel i uzavřel skóre zápasu

Milevsko - V šestnáctém kole krajské hokejové soutěže odjeli kutnohorští Sršni do Milevska, kde je hostil tým TJ Božetice. Jejich cílem bylo nepřetrhnout vítěznou šňůru a sebrat všechny body aktuálně osmému týmu v tabulce. Božetice naopak chtěly oplatit prohru z Kutné Hory.

20.1.2015

FOTO: Sršni si užili domácí led. Devíti góly rozstříleli Sedlčany

Kutná Hora - V patnáctém kole krajské hokejové soutěže přivítali kutnohorští Sršni na domácím ledě tým Spartaku Sedlčany. Hosté ze spodku tabulky, povzbuzeni vítězstvím z předešlého kola, nepřijeli „dát svou kůži" zadarmo. Sršni chtěli jen vítězství za tři body.

14.1.2015

FOTO: Jan Tvrdík nastřílel v juniorském klání hattrick Děčínu

Kutná Hora – Juniorští hokejisté SK Sršni Kutná Hora vyzvali v sobotu na svém ledě tabulkového souseda z Děčína a díky vítězství 8:3 se přiblížili k čelu krajské ligy.

13.1.2015

Ve třetí třetině nedali Sršni Žilině žádnou šanci

Slaný - První mistrovské utkání v letošním roce po přestávce krajské hokejové soutěže odjeli kutnohorští Sršni hrát do Slaného proti SK Velc Žilina. Kvalitního soupeře nechtěl Stanislav Bednář podcenit a svůj tým dobře připravil. Do sestavy se po pracovní odmlce vrátil útočník Michal Janota a útok ještě posílil Jiří Pácal (Nymburk). Obranu doplnil Ladislav Šváb z juniorky a brankářskou dvojku poprvé oblékl Jan Březina.

8.12.2014

Zpět na vítězné vlně. Sršni porazili HC Zlonice

Slaný - V jedenáctém kole krajské hokejové soutěže mužů odjeli kutnohorští Sršni do Slaného odehrát poslední utkání první poloviny soutěže proti HC Zlonice.

30.11.2014

Sršni zkrotili Buldoky z Neratovic a potěšili dva trenéry

Kutná Hora - V desátém kole krajské hokejové soutěže přivítali kutnohorští Sršni na svém ledě Buldoky Neratovice. Neznámý soupeř, který se nechtěl stěhovat z druhé příčky tabulky směrem dolů, sliboval bojovné utkání. Domácí poprvé pod taktovkou nového kouče pana Stanislava Bednáře měli za cíl bodově přeskočit Buldoky. Končící trenér František Coubal se přišel s týmem rozloučit a pomoci s organizací týmu svému nástupci.

24.11.2014

Sršni si zlepšili náladu vítězstvím nad Hvězdou Kladno

Kutná Hora - V devátém kole krajské hokejové soutěže hostili kutnohorští Sršni na svém ledě Hvězdu Kladno. Známému soupeři z dolní poloviny tabulky nahrával fakt, že se Františku Coubalovi sešlo jen jádro týmu, které v předešlých zápasech ztratilo body a herní pohodu. Sršni nechtěli tohoto soupeře podcenit a dále klesnout v tabulce.

19.11.2014

Trefa Rudolfského kutnohorským Sršňům na body nestačila

Kutná Hora – Hokejisté Kutné Hory přivítali v rámci dalšího kola krajské soutěže v neděli na svém ledě Žabonosy. Na konci bojovného utkání se nakonec z výhry radovali hosté.

12.11.2014

Králův Dvůr si vyšlápl na kutnohorské Sršně

Beroun - Sedmé kolo krajské hokejové soutěže odjeli kutnohorští Sršni odehrát do Berouna proti HK Králův Dvůr, týmu s ambicí postoupit zpět do KLM. Při absenci Siváčka, Tvrdíka I., Melouna, Myřátského a Krištofa, tým doplnili Šváb a Kurka z juniorky.

3.11.2014

Matouš Jelínek vítězným nájezdem udržel Kutnou Horu na prvním místě

Kutná Hora – Hokejisté Kutné Hory sehráli v sobotu páté utkání v krajské soutěži mužů. Na svém ledě hostili mužstvo Příbrami. Zápas plný vyloučení nakonec rozhodly až samostatné nájezdy

25.10.2014

FOTO: A další nakládačka. Sršni versus Božetice 9:2

Kutná Hora – I v dalším utkání krajské hokejové soutěže mužů si kutnohorští Sršni zastříleli. V sobotním utkání porazili na domácím ledě celek TJ Božetice vysoko 9:2.

21.10.2014

Přesvědčivé vítězství v Sedlčanech. Rudolfský u šesti branek

Sedlčany - K prvnímu venkovnímu utkání krajské hokejové soutěže odjeli kutnohorští Sršni v neděli do Sedlčan. Problémy v sestavení obrany se ještě zvětšily o zraněného Krejzu a Tvrdíka.

15.10.2014

FOTO: Sršni rozstříleli Žilinu. Další hattrick „mladých pušek“

Kutná Hora - Ve třetím kole krajské hokejové soutěže přivítali kutnohorští Sršni na svém ledě nováčka krajské soutěže, tým z Kladenska - Velc Žilina. Těžkou hlavu dělal Františku Coubalovi fakt, že pro nemoci a zranění má k dispozici málo obránců. Naopak dobrou zprávou bylo dořešené hostování mladého brankáře Denise Hermanna, který tak mohl nastoupit do boje o chtěné body.

26.9.2014

FOTO: Jan Tvrdík sbíral z ledu kšiltovku. Chotěboři nasázel hattrick

Kutná Hora – Generálka jak má být. Hokejisté Kutné Hory zvítězili ve čtvrtečním posledním přípravném utkání na domácím ledě 5:4. Před nedělním startem soutěže si tak spravili chuť, obzvlášť když porazili Chotěboř, celek z krajské ligy.

29.5.2014

Trenér Coubal zrušil přípravu. Hráči neměli zájem

Kutná Hora – Po celý květen měli hokejisté A-týmu SK Sršni Kutná Hora nabírat fyzickou kondici na následující ročník krajské soutěže. Jenže hráči se nescházeli a trenér Coubal se rozhodl přípravu zrušit. Přitom Sršni už po sezoně vyhlásili útok na nejvyšší cíle.

14.3.2014

Sršni by chtěli v příští sezoně postoupit do ligy

Kutná Hora – Kutnohorským hokejistům o víkendu skončila hokejová sezona v krajské soutěži – tedy nejnižší možné. Trenér František Coubal však v rozhovoru prozradil, že by to chtěli Sršni v příštím roce změnit a postoupit do krajské ligy.

11.3.2014

Žabonosy si se Sršni vyrovnaly účty výhrou 6:2

Kolín - K poslednímu utkání krajské hokejové soutěže odjeli kutnohorští Sršni změřit síly s HC Žabonosy na led sousedního Kolína. Domácí chtěli oplatit Sršňům porážku z Kutné Hory a Sršni si chtěli užít konec soutěže vítězstvím. Zranění, nebo nemoc několika opor kutnohorského týmu však Františku Coubalovi komplikovala situaci se sestavou.

4.3.2014

Poslední domácí utkání Sršňům nevyšlo a těsně prohráli

Kutná Hora – Kutnohorští Sršni přivítali v neděli na svém ledě hokejový tým HC Zlonice v posledním domácím nadstavbovém utkání. I když už se nezmění pořadí těchto týmů v tabulce, oba soupeři chtěli zvítězit. Při absenci trenéra Sršňů Františka Coubala, který je momentálně v zahraničí, se týmu ujal pro toto utkání Jaroslav Eisenhammer.

24.2.2014

Zápas mezi kutnohorskými Sršni a Kralupy museli dopískat pouze dva rozhodčí

Kutná Hora – Hokejisté A-týmu kutnohorských Sršňů sehráli v neděli večer na svém ledě čtvrtý zápas nadstavbové části krajské soutěže mužů. Jejich soupeřem byly Kralupy, které se přetahují o postup do vyšší soutěže s mužstvem Žabonos. Po zápase s kutnohorskými hokejisty se Kralupy dotáhly znovu na čelo. V tuto chvíli mají 45 bodů, stejně jako jejich sokové z Žabonos.

20.2.2014

Bukač řadí Jágra mezi čtyři nejlepší hráče historie

Praha – Byl na pěti olympiádách, vždycky jako trenér. Dokonce se mu senzačně povedlo porazit Rusko. Ale to bylo s výběrem Německa, který Luděk Bukač vedl v roce 1994 v norském Lillehammeru. S ruským předchůdcem, týmem Sovětského svazu, prožil naopak nejtrpčí olympijskou vzpomínku.

17.2.2014

FOTO: Kutnohorští hokejisté zvládli i druhé domácí derby se Žabonosy

Kutná Hora - Ve třetím nadstavbovém utkání krajské hokejové soutěže mužů přivítali v neděli kutnohorští Sršni na svém ledě vedoucí tým soutěže HC Žabonosy. Motivace hráčům obou stran tohoto derby rozhodně nechyběla.

15.2.2014

František Pospíšil je hrdý na to, že byl u Raškova zlata

Kladno – Když dopadl skokan na lyžích Jiří Raška na bod znamenající historicky první zlatou medaili pro Československo, vytryskla nevýslovná radost, kterou intenzivně prožíval také národní hokejový tým.

10.2.2014

O výhře Sršňů se Zlonicemi rozhodla povedená první třetina

Slaný - Druhý nadstavbový zápas krajské hokejové soutěže mužů odjeli kutnohorští Sršni odehrát na ZS Slaný proti HC Zlonice. Do sestavy se vrátili po zranění Čejka, Krištof a Charvát. Premiérově nastoupil mladý obránce David Marvan a chyběl nadějný univerzál Matouš Jelínek, který sbírá hokejové zkušenosti v americkém Seattlu. Sršni chtěli vyhrát, odčinit nepovedený výkon na stejném ledě v základní části a Zloničtí hráči si na Sršně věřili.

6.2.2014

Michal Šváb v dresu dorostu Sršňů v posledních kolech řádí

Kutná Hora - Dorostenec Michal Šváb obléká dres hokejových kutnohorských Sršňů. V posledních zápasech táhne tento mladík svůj tým hlavně střelecky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení