Nymburk – Kutná Hora 9:1

Nymburští hokejisté nenechali nikoho na pochybách a hned od začátku se do svého soupeře s vervou pustili. Už v 17. vteřině zazvonil na tyčku Velechovský. Ve 46. vteřině pak otevřel skóre zápasu Tregl. Dalších několik šancí domácí neproměnili, jenže hosté byli neškodní i v přesilovkách. V závěru třetiny Nymburk přidal další dva góly.

Do druhé třetiny vystřídal v brance Kutné Hory Kalouska Barta, který však udržel čisté konto pouhých šest vteřin. Hosté díky dvěma přesilovkám vyrovnali hru, ale na vážnější akci se nezmohli. Naopak po střelách Vaľka a dorážky Ryse se v čase 29.32 vydal Barta zpět na střídačku a do branky se vrátil Kalousek. Nymburk byl v neuvěřitelném laufu a hosté jen bezmocně zírali, jak domácí kombinují. Ještě do přestávky Kalousek znovu kapituloval. Ujíždějícího Tregla seknul Tugarinov, sám postižený nařízené trestné střílení proměnil.

Ve třetí třetině přidali domácí další dvě branky. Nejdřív se trefil Vaľko a devátou branku vstřelil opět Tregl. Kýžená desátá branka ovšem nepadla, i když k jejímu vstřelení měli domácí několik příležitostí. Naopak v čase 59:47 se trefil Muras, který tak připravil Bílka o čisté konto.

Branky: 1. Tregl (Němeček) 19. Tregl (Němeček), 20. Toma, 21. Velechovský (Vaľko), 29. Vaľko (Šimek, Velechovský), 30. Rys (Turinský, Němeček), 35. Tregl TS, 47. Vaľko (Sem), 49. Tregl (Turinský) – 60. Muras (Sladký). Rozhodčí: Doležel. Vyloučení: 7:4. Využití: 0:0. Oslabení: 1:0. Diváci: 240. Třetiny: 3:0, 4:0, 2:1.
Nymburk: Bílek – Knesl, Sem, Vlach, Šefl, Drak, Cicvárek, Kozák – Velechovský, Turinský, Šimek – Němeček, J. Protivný, Tregl – Dvořák, Weiss, Toma – Vaľko.