Sršni vs. Králův Dvůr 14:2

Hned v úvodu Malý pokryl ránu Šnajdaufa, poté však přilepili puk na své hokejky Sršni. V 7. min. po střele Kišše už zvedali domácí fanoušci ruce nad hlavu, ale místo kýžené branky přišel trest: hostující Rendla ujel domácí obraně a prostřelil Malého – 0:1. V čase 8:01 však přišlo rychlé vyrovnání, když spolupráci s Prachařem zakončil přesně Florián – 1:1. Neuběhly ani tři minuty a po ráně Kadlece využil přesilovou hru Florián. Vzápětí zužitkoval krásně individuální akci Prachař a v pádu zavěsil – 3:1. Minutu před koncem první části našel v oslabení Florián najetého Kadlec, který zavěsil za Vítkovského – 4:1.

Ve druhé třetině hezkou zadovku Bláhy napálil Jančařík jen do Vítkovského. Vzápětí si však Hemský povodil královodvorského brankáře a zasunul – 5:1. Ve 27. min. vypustil jedovatou ránu od modré Šlejtr a vyhnal Vítkovského z brány – 6:1. Další hezkou akci zakončil tentokrát gólově Kišš už za záda Flígra – 7:1. Utkání už bylo dávno rozhodnuté a Sršni pohlednými akcemi bavili početné publikum. Blýskl se i brankář Malý, když zvednutým betonem zastavil Mareše. Osmou branku si připsal Prachař, který uklidil puk k tyči. Ve 35. min. svítilo skóre 9:1 po geniální přihrávce Adamce a střele Mizery. Někteří odvážlivci už začínali skandovat „dvacet, dvacet“, protože přesně v čase 35:00 vsítil desátou branku Hemský. Ovšem i hosté skórovali, když se ve 37. min. trefil Mareš – 10:2.

Po dvou minutách a půl ze třetí třetiny zvýšil na 11:2 Florián. U soupeře hostí diváci ocenili, že vůbec nastoupil do posledního dějství. Dvanáctou branku vstřelil v oslabení Prachař po krásné přihrávce Hemského přímo z buly. Sršni hráli ve stylu exhibice. V čase 52:50 nahodil kotouč Jančařík a pro Hemského nebyl problém uklidit puk za záda Vítkovského - 13:2. Od třetí třetiny chytající Krištof si poradil ještě v 57. min. s nájezdem Šnajdaufa. V poslední minutě vstřelil celkový 99 gól sezony Mlika – 14:2.

Branky: 9. Florián (Prachař), 11. Florián (Kadlec, Hemský), 12. Prachař (Mizera), 20. Kadlec (Florián), 25. Hemský (Florián), 27. Šlejtr, 29. Kišš (Prachař, Malý), 32. Prachař (Florian), 35. Mizera (Adamec), 35. Hemský (Florián), 43. Florián (Hemský), 45. Prachař (Hemský), 53. Hemský (Jančařík), 20. Mlika (Prachař) - 7. Rendla, 37. Mareš (Sobotka, Rendla). Rozhodčí: Hruška. Vyloučení: 6/6. Využití: 1:0. Oslabení: 2:0. Třetiny: 4:1,6:1,4:0. Diváků: 613. Kutná Hora: Malý (41. Krištof) – Kadlec, Jančařík – Florian, Veselý – Šlejtr (41. Vaněk), Janata (41. V. Muras) - Hemský, Bláha, Florián – Prachař, Adamec (41. Mlika), Mizera – Langhans (41. Andrle), L. Muras, Kišš (41. Jelínek).