Postrachem favoritů se v posledních dvou kolech stal Spartak Vlašim. Ten nejdříve zdolal HC Příbram, aby si o víkendu vyšlápl i na Králův Dvůr, který se tak poroučel už na sedmé místo. Zápas kola všal byl tentokrát k vidění a ledě HC Jesenice, která si po čtvrtečním vítězství ve Slaném vyšlápla i na lídra krajské ligy Velké Popovice. Ty si tak připsaly na své konto první porážku a na čele už mají jen jednobodový náskok. Naopak Vlašim se ziskem šesti bodů posunula na 6. místo.

Jesenice – V. Popovice 4:3
Utkání začali lépe hosté, ale domácí i zásluhou vlastního gólu hostů dokázali ještě v první třetině otočit. Když Jesenice gólem do šatny ve druhé třetině zvýšila na 3:1, začalo se rodit překvapení. Hosté sice v úvodu třetí části vykřesali naději, ale domácí šli opět rychle do dvoubrankového vedení. Hostům už nepomohl ani závěrečný tlak.
Branky: Gron 2, Němeček Vacek – Medřický, Lucker, Bílek. Rozhodčí: Švejda – Záhora, Holec. Vyloučení: 10:6. Třetiny: 2:1, 1:0, 1:2.

Králův Dvůr – Vlašim 1:4
Po vyrované první třetině sice domácí do druhé části vlétly s obrovským tlakem, ale byl to hostující Matějka, který zajistil Vlašimi vedení 2:1. A když i ve třetí části stříleli góly jen hosté, nemohli domácí s body počítat.
Branky: Vejvoda – Dušek 2, Matějka, Jerman. Rozhodčí: Jecelín – Záhora, Holec. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. Třetiny: 1:1, 0:1, 0:2.

HK Příbram – Lev Slaný 8:5
Domácím se konečně podařilo zlomit slánské prokletí. Už v první třetině si vytvořili dvoubrankový náskok, který ještě v poslední části navýšili.
Branky: Jobek 2, Kadič 2, Valášek 2, Vaněk, Hájek – Pavlík, Eitler, Spilka, Hlavatý, Jeschke. Rozhodčí: Lukavský – Kučera, Větrovský. Vyloučení: 9:5. Využití: 1:1. Třetiny: 3:1, 1:1, 4:3.

Poděbrady – Rakovík 4:5 sn
Domácí nastupovali do druhé části s dvoubrankovým náskokem, ale ten nakonec neudrželi a muselo se rozhodovat v nájezdech. V nich byl úspěšnější Rakovník.
Branky: Pittel, Vašák, Šebesta, Drahoňovský – Kounovský 2 + nájezd, Douda, Hoffma. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:1. Třetiny: 2:0, 2:2, 0:2 – 0:1.

Zlonice – Žabonosy 3:9
Branky: Zikmud, Horáček, Suchopárek – Beňovský 3, Král 2, Holoubek 2, Honz, Čtvrtečka. Rozhodčí: Hruška – Lohr, Nevařil. Vyloučení: 8:6. Využití: 0:2. Třetiny: 1:4, 0:2, 2:3.

Ml. Boleslav B – Kralupy 3:4 sn
Branky: Škalout, Hard, Klaba – Brindzej 2, Hořák, Šarše. Rozhodčí: Doubek – Hrčka, Kovačík. Vyloučení: 11:15. Využití: 2:2.
 1. V. Popovice 9 8 0 0 1  54:21  24
 2. Jesenice 9 7 1 0 2  46:28  23
 3. Příbram 9 5 1 0 3  46:39  16
 4. Slaný 9 5 0 0 4  47:33  15
 5. Rakovník 9 4 1 1 3  37:30  15
 6. Vlašim 9 5 0 0 4  42:44  15
 7. Králův Dvůr 9 4 0 1 3  35:37  13
 8. Ml. Boleslav B 9 3 1 1 4  52:48  12