FOTOGALERIE: Junioři rozhodli až v samostatných nájezdech

Kutná Hora - Výsledky hokejových týmů mládeže TJ Stadion Kutná Hora:

12.12.2008

Hokej: Starší žáci K. Hora - Benešov 6:4, sobota 6. prosince 2008Foto: Jakub Geier

Kutnohorští junioři k zápasu přistoupili zodpovědně, zvláště v první třetině, kterou odehráli velice dobře. Hráli aktivně a soupeře dostali pod tlak a ten v náporu hostů často chyboval. Již v 6. min po vyhraném buly Jiráněm v soupeřově obranném pásmu prostřelil brankáře domácích Plechatý. Převahu Sršňů a dobrou hru pojistil v 19. min Moskal opět po asistenci Jiráně.

Druhá třetina byla velmi špatná. Hned na jejím začátku po faulech Kozlíka a Buchty šli hosté do třech a soupeři se podařilo snížil na 1:2. Ve 24. min již bylo vyrovnáno. Obránci Svoboda s Buchtou se nezajistili, soupeř jim ujel, a i když byl ještě faulován, stačil skórovat! „V průběhu této třetiny jsme hráli opět nedisciplinovaně, kdy jsme byli pětkrát za sebou vyloučeni. Doplatili jsme na to ve 36. minutě, kdy soupeř šel již do vedení a dostal nás do kolen. Nebyli jsme schopni si pořádně přihrát a o střelbě ani nemluvě. K té jsme se prakticky vůbec nedostali,“ vzpomínal na nedostatky hry trenér Sršňů Jiří Mlika.

„Do třetí třetiny jsme opět stáhli hru na dva útoky, chlapcům řádně domluvili a k obratu přeci jen došlo. Opět se bojovalo bez zbytečných vyloučení a výsledek se dostavil v podobě vyrovnávací branky ve 46. min Mlikou. Ovšem minutu na to šel soupeř opět do vedení. Na chlapcích přesto bylo vidět, že chtějí vyhrát a šli za tím, až se jim podařilo v 57. min. střelit branku Sirotkem,“ připomínal obraz hry ve třetí části kutnohorský trenér. Rozhodnout o vítězi tak musely samostatné nájezdy, ve kterých stálo štěstí na hostující straně, když Miler se Svobodou svůj nájezd proměnili.

Slaný - junioři 4:5 po sn.

Branky K. Hory: Moskal, Sirotek, Mlika, Plechatý. K. Hora: Svoboda - Krejza, Svoboda, Kozlík, Buchta - Siváček, Mlika, Sirotek, Miler, Charvát, Plechatý, Češpiva, Jiráň, Moskal. Třetiny: 0:2, 3:0, 1:2.

Kralupy - dorost 6:1

Branky K. Hory: M. Macháček. K. Hora: Jiráň, Procházka - Pálek, H. Macháček, Míšek, Vašíček - Tyrner, Horáček, Hejný, Horčička, M. Macháček, Tvrdík, Němec, Pipková, Černohorský. Třetiny: 3:0, 2:1, 1:0.

Starší žáci - Benešov 6:4

Branky K. Hory: Vítek 3, Jiří Tvrdík 2, Němec. K. Hora: Sirotek - Draslar, Zíka, Švejda, Drahota - Vítek, Němec, Jiří Tvrdík, Kořistka, Jan Tvrdík, Filip. Třetiny: 1:4, 5:0, 0:0.

Mladší žáci - Benešov 17:0

Branky K. Hory: Jiráň 10, Jestříbek 3, M. Jelínek 2, Procházka, Švejda. K. Hora: D. Jelínek - Jiráň, M. Jelínek, Jestříbek, Procházka, Mlika, Lázňovský, Fišar - Švejda, Šváb, Šurych. Třetiny: 3:0, 7:0, 7:0.

Dechovkový koncert potěšil ve zručském parku

Zruč n. S. /FOTOGALERIE/ - Na dvě stě milovníků dechovky přišlo do zámeckého parku ve Zruči nad Sázavou na vystoupení kapely Křídlovanka. Koncert byl pořádán za podpory města Zruče nad Sázavou - vstupné zdarma.

Na Kaňku se jezdilo na koni i střílelo z luku

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Syslíci pro Kaňk, tedy stávající organizátoři Jana Krajbychová, Jana Červená, Petr Kobylarz, Pavel Novák a Josef Novotný, připravili v sobotu pro děti, ale i jejich dospělácké doprovody indiánsko westernové léto na kaňkovské louce Jedličkovce.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili!

Kutnohorsko /HLASOVÁNÍ/ - Vážení rodiče, díky vstřícnosti obou porodnic v Čáslavi a v Kolíně vám na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších obyvatel regionu. Každý týden naši fotografové objíždějí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Generálka Zruče s Hlízovem skončila nerozhodně

Zruč nad Sázavou - K poslednímu zápasu v rámci letní přípravy, tedy k takzvané generálce, nastoupili proti sobě týmy Zruče nad Sázavou a Hlízova. Souboj týmů z Kutnohorska, které se účastní I. B třídy, skončil nerozhodně 1:1.