HC Řisuty - Kutná Hora 8:1 (2:0, 1:0, 5:1)

Řisuty nastoupily do utkání velmi aktivně. Už v první minutě zahřál Bartu Hegenbart. Domácí dobře kombinovali a hravě Sršně přehrávali. V 5. min. se lehce dostal až před Bartu Hegenbart, ale neskóroval. Zato z následného útoku už Řisuty skórovaly. Havlíček se srazil s Jančaříkem a samostatný únik proměnil řisutský Suchý - 1:0. Domácí si tvořili i další šance, jelikož Sršni jako by hráli bez obrany. V 7. min. hosté konečně vystřelili, když Jančaříkovo nahození málem skončilo za zády Schwambergera. O pět minut později ujel ve vlastním oslabení Polák s Beránkem, ovšem branku nevstřelili. Naopak přišla branka na druhé straně. Řisutský Bezouška ujel v přesilové hře a prostřelil Bartu - 2:0. Ke konci první třetiny ještě kutnohorský brankář zneškodnil šance Klause a Janagy.

V úvodu druhé části přežila Kutná Hora početí výhodu 5 na 3, ovšem poté se na ledě nic zajímavého nedělo. Až ve 30. min. zadovku Bláhy zakončoval Jančařík, ovšem pouze do Schwabergera. Když už si Sršni tvořili náznak šancí, přišel další útlum, protože se trefil přesně z mezikruží pod Bartovu vyrážečku řisutský Mádl - 3:0. Ve 38. min. se utkal jako v ringu kutnohorský Štros s domácím Mádlem, jenže v pěstním souboji vyhrál starší řisutský útočník. Poté domácí brankář vychytal ve velké šanci Poláka a Langhanse, prázdnou bránu pro změnu netrefil Bláha.

Téměř celá první desetiminutovka třetí třetiny byla klidná, jenže poté se děly věci. Některé chyby domácí obrany byly do nebe volající. Ve 49. min. se pohodlně dostal za obranu řisutský Landa a zavěsil - 4:0. V čase 50:12 odstartoval gólostroj po Florianově chybě svou brankou Scherzl, který vyhnal Bartu z brány, jenže čerstvému Krištofovi obránci nepomohli a po devíti vteřinách inkasoval z hokejky Kose - 6:0. Aby toho nebylo málo, tak dvanáct vteřin poté zvýšil na 7:0 po hladké kombinaci Hegenbart. V 55. min. opět ujel Kos a Krištof neměl šanci - 8:0. Čestného úspěchu se Sršni přeci jen dočkali, kdy Kadlecovu střelu v přesilové hře dorazil v poslední minutě do brány nováček Langhans - 8:1.

Branky a asistence: 5. Suchý (Wolf, Jun), 13. Bezouška (Aschenbrenner), 31. Mádl (Scherzl), 49. Landa (Scherzl, Kašák), 51. Scherzl, 51. Klaus (Aschenbrenner), 51. Hegenbart (Bezouška, Klaus), 55. Kos (Landa, Kašák) - 60. Langhans (Kadlec). Vyloučení: 7:6. Navíc: Mádl - Štros 5 + OT do konce utkání. Využití: 1:1. Diváků: 80. Kutná Hora: Barta (51. Krištof) - Jančařík, Havlíček - Pomichálek, Beránek, Polák - Janata, Kadlec - Štros (38. Langhans), L. Muras, Mizera (21. Chytráček) - Florian, Vantura (21. Krpálek) - Králíček, Bláha, Hemský. (Šlejtr - Andrle). Trenérská dvojice Jiří Mlika a Milan Kraučuk.

K dalšímu zápasu nastoupí Sršni na domácím stadiónu 3.února od 18.00 hodin, kdy změří své síly s Děčínem.