HC Zlonice – SK Sršni K. Hora 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)

Nedělní zápas ve Slaném sliboval vyrovnanou bitvu o postup tabulkou vzhůru. Muži SK doplněni juniory začali aktivně a domácí přehrávali. V páté minutě v závaru před brankou domácích vystřelil Krejza, brankář jeho střelu vyrazil přímo na hůl Charváta a ten dostal Sršně do vedení. I když měli Sršni celou třetinu herně navrch, domácí dokázali v desáté minutě dorovnat skóre.

Vstup do druhé části vyšel lépe hráčům ze Zlonic, kteří dostali hosty pod tlak a přesnou střelou nad beton Kargera získali vedení. Oba soupeři hráli aktivně dopředu a o zajímavé šance nebyla nouze. Pro Sršně ale byla branka domácích zakletá. Odražený puk Hynka jen o pár centimetrů minul domácí branku, Charvát neproměnil samostatný únik a zakončení přesilovkových kombinací vychytal výborný brankář domácích.

Třetí část přinesla opět tuhý boj, ve kterém se opět přesnou střelou prosadili jenom domácí. Sázka Sršňů na útok v samém závěru k brance v domácí síti nevedla, naopak samostatný únik zlonického útočníka povedenou střelou pod horní tyč branky Kargera stanovil konečné skóre na 4:1.
Tabulkou vzhůru tedy Kutnohorští stoupat nebudou a o potřebné body se musí „porvat“ v posledním zápase hraném doma v sobotu.

Statistiky

Branka KH: Charvát (Krejza). Kutná Hora: Karger – Krejza, Zíka, Vaněk, Kadlec, Charvát, Paroubek, Meloun, Hetfleisch, Jiráň, Hynek, Roveňský.