Kutná Hora vs. Žabonosy 4:1 (2:1,1:0,1:0)

Početné kutnohorské publikum bylo od začátku zaskočeno, když po minutě a půl skóroval Turyna – 1:0. Sršni začali více bojovat a dostali se do šancí díky přesilovým hrám. V čase 4:46 využil krásnou střelou přesilovku Prachař – 1:1. V 9. min. našel dlouhým pasem Adamec Langhanse, který byl v úniku faulován. Z následné přesilovky skóroval Mizera po kombinaci Prachaře s Pomichálkem – 2:1. Ve druhé části první třetiny Sršni často ztráceli puky díky dobrému napadání Žabonos.

Úvod druhé třetiny byl takový ospalý. Až ve 26 min. netrefil bránu ve vyložené šanci Florián, který vzápětí projel obranou, ale Myřátský se na čáře roztáhl a puk lapil. Ve 33. min. zase zahrozil hostující Král, ale Malý jeho pokus pokryl. V čase 38:58 zavezl Pomichálek puk do pásma a Mizera prostřelil Myřátského mezi nohy – 3:1.

I ve třetí třetině se spíše pokračovalo v bojovném tempu. Ve 47. min. se rval do šance bojující Mizera, ale jeho backhand Myřátský vytěsnil. První lajna si vypracovala několik dobrých příležitostí, ale Hemský ani Bláha Myřátského nepřekonal. V čase 50:35 už ho ale obránce Florian propálil od modré a Sršni vedli 4:1. Ke konci utkání byla hra kouskovaná, díky častým přesilovým hrám.

Branky: 5. Prachař (Kadlec), 10. Mizera (Pomichálek, Prachař), 39. Mizera (Pomichálek), 51. Florian (Langhans) - 2. Turyna (Kozdera). Rozhodčí: Pokorný. Vyloučení: 5/10. Využití: 2:0. Diváků: 653. Kutná Hora: Malý – Kadlec, Jančařík – Bláha, Hemský, Florián – Florian, Veselý – L. Muras, Adamec, Langhans – Vaněk, V. Muras – Pomichálek, Prachař, Mizera. Žabonosy: Myřátský - Hasil, Svoboda, J. Honz, J. Kunášek, Hutla, From, Novák, Š. Kunášek, J. Honz ml., Hnida, Turyna, Král, Smítka, Nedbal, Holoubek.