VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: ČÁSLAV

Nohejbalová sezona 2017 odstartovala

Kutnohorsko - Po zimní přestávce se naplno rozjely nohejbalové soutěže družstev mužů 2017.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili!

Kutnohorsko /HLASOVÁNÍ/ - Vážení rodiče, díky vstřícnosti obou porodnic v Čáslavi a v Kolíně vám na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších obyvatel regionu. Každý týden naši fotografové objíždějí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

V Čáslavi lanařili dívčí naděje, udělají z nich fotbalové princezny

Čáslav /FOTOGALERIE, VIDEO/ - Současným evropským trendem v podobě zvyšování počtu děvčat zapálených do fotbalu se nechal inspirovat čáslavský klub. V úterý 11. dubna uspořádal speciální nábor zaměřený výhradně na dívky. Hledaly se „fotbalové princezny".

Karel Sklenář přednášel o Klimentu Čermákovi

Čáslav /FOTOGALERIE/ - Doktor Karel Sklenář z Národního muzea v Praze přednášel v čáslavské výstavní síni na pozvání Muzejního a vlastivědného spolku „Včely Čáslavské". Přednášku věnoval Klimentu Čermákovi, od jehož úmrtí uplynulo 100 roků.

Růžena Málková z Čáslavi oslavila 101. narozeniny

Čáslav - Růžena Málková, která je nejstarší občankou Čáslavi, se dožila v úterý 11. dubna krásných 101 let. K jejímu krásnému a úctyhodnému jubileu ji přišli pogratulovat také místostarosta města Daniel Mikš, a členka komise pro záležitosti občanů Alena Drábková.

Vladislav Razím provedl zájemce po čáslavských hradbách

Čáslav /FOTOGALERIE/ – Klub rodáků a přátel města Čáslavě zorganizoval 8. dubna 2017 pro členy klubu a také pro veřejnost procházku s výkladem na téma „středověké opevnění města Čáslavi". Zasvěceným průvodcem byl doktor Vladislav Razím z Národního památkového ústavu.

Výzva pro dívky: Klub v Čáslavi hledá nové fotbalové princezny

Čáslav - Čáslavský fotbalový klub chce rozšířit svou základnu o další dívčí tým. Nábor „Fotbalových princezen" se koná v úterý 11. dubna od 17 hodin na stadionu Pod Hrádkem. Pro příchozí děvčata bude připraven speciální uvítací balíček.

Zavedení eura by žádné změny nepřineslo, řekl Miloš Zeman

Čáslav /FOTOGALERIE/ - Tak trochu jako kaskadér, ale také jako pyrotechnik se ve své funkci cítí prezident České republiky Miloš Zeman. Řekl to na setkání s občany při návštěvě Čáslavi, když se ocitl v palbě otázek na pódiu na náměstí Jana Žižky z Trocnova.

Čáslav se přidala mezi bezpečná města

Čáslav - Projekt Bezpečné město, který se postupně rozšiřuje po celém Středočeském kraji, se dostal už i na na Kutnohorsku. Jako první se do něj zapojila Čáslav.

Blíží se druhý ročník soutěže Houfek-BOX

Čáslav - Již druhý ročník soutěže s kreativní stavebnicí "Houfek-BOX" se uskuteční na VOŠ, SPŠ a OA Čáslav v pátek 21. dubna. Letošní téma soutěže je Budoucnost v pohybu.

AKTUALIZOVÁNO

Mladí rybáři vysázeli stromky na Hrádku

Čáslav /FOTOGALERIE/ - Na dvacet mladých čáslavských rybářů se sešlo - spolu se svými staršími kolegy – na čáslavském Hrádku. Jejich úkolem bylo vysázet třicet mladých stromů a sedmdesát nových keřů jako náhradu za nedávno odstraněné stromy v Jetelové ulici.

Prezidentská návštěva objektivem Vladimíra Havlíčka

Čáslav - Podívejte se na další fotografie, jak prezident České republiky Miloš Zeman navštívil ve čtvrtek odpoledne Čáslav.

Prezident Miloš Zeman v Čáslavi řekl, že zvažuje milost pro Kájínka

Čáslav /ON-LINE REPORTÁŽ, FOTOGALERIE/ - Při své návštěvě Středočeského kraje překvapil Miloš Zeman občany na náměstí v Čáslavi informací, že zvažuje omilostnění Jiřího Kajínka. Na dotaz jednoho z Čáslavanů, zda se hodlá případem nejznámějšího českého vězně zabývat, odpověděl, že vážně uvažuje o udělení milosti.

Miloš Zeman si dnes popovídal s Čáslavany

Město Čáslav se chystala na příjezd prezidenta, který dorazil již dnes po poledni. Miloš Zeman poobědval v Čáslavi. Oběd se uskutečnil v čáslavském Grandu. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies