VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: KUTNÁ HORA

OBRAZEM: Žáci z Masaryčky si užili golfové odpoledne

Kutná Hora - Obrovská příležitost se naskytla v úterý 20. června žákům Základní školy T. G. Masaryka v Kutné Hoře. Ti navšítvili nedaleký zámek Roztěž a s ním spojený golfový resort Casa Serena.

Paběnice uspořádají v sobotu Memoriál Josefa Reimanna

Paběnice - Již čtrnáctý ročník Memoriálu Josefa Reimanna se uskuteční v sobotu na paběnickém fotbalovém hřišti. Zápasový program startuje tradičně ve 13 hodin.

Žáci ze Žižkova uspěli v republikovém kole Hlídek mladých zdravotníků

Kutná Hora - Republikové kolo Hlídek mladých zdravotníků se konalo v sobotu v Havlíčkově Brodě. Družstvo I. stupně ze Základní školy Žižkov se do této soutěže nominovalo vítězstvím v okresním i krajském kole.

Jaromír Horký: Okresní přebor na Kaňk patří

Kaňk /ROZHOVOR/ – Osobností okresního přeboru je bezpochyby také třiatřicetiletý záložník Sokola Kaňk Jaromír Horký. Jeho tým se letos po roce vrací do III. třídy.

Kutnohorské zastupitele čeká další bouřlivé jednání

Kutná Hora - Kutnohorské zastupitele dnes čeká další zasedání, již druhé v tomto měsíci. Vzhledem k uplynulým událostem souvisejících se zadáváním veřejných zakázek či investičním úvěrem, které v poslední době hýbou kutnohorskou radnicí, se dá očekávat, že i dnešní jednání městských zastupitelů bude mít bouřlivý průběh.

Problém s arsenem: analýza rizik na Kaňku přijde na několik milionů

Kaňk - Analýza rizik znečištění pocházejícího z těžebních odpadů v lokalitě Kaňk vyjde bez mála na šest milionů korun. Alespoň s takovou částkou počítali městští zastupitelé po svém posledním zasedání, kdy na tento projekt schválili přijetí dotace ve výši 5,5 milionu korun.

OBRAZEM: Mezinárodní den jógy dnes oslavili v Kutné Hoře

Kutná Hora - Před třemi lety byl Organizací spojených národů vyhlášen 21. červen jako Mezinárodní den jógy. Tento den si připomněli také v Kutné Hoře, ale již v sobotu. Od 15.30 do 17.30 hodin se v zahradách jezuitské koleje konalo cvičení jógy pro zájemce každého věku.

Kutnohorská Sparta se s divizí rozloučila vítězstvím po penaltách

Kutná Hora - V závěrečném 30. kole Fortuna Divize C fotbalisté Kutné Hory přivítali na svém hřišti Kratonohy. Pro Kutnohořany to bylo zároveň loučení s touto soutěží, jelikož po matných výkonech sestupují do nižší soutěže. Sparta rozlučku zvládla důstojně a zvítězila po pokutových kopech 2:1.

Do fotbalové školičky v Nových Dvorech dorazilo osm dětí

Nové Dvory - Na fotbalovém hřišti v Nových Dvorech proběhl v pondělí nábor dětí do fotbalové školičky týmu SK 1933 ČUS Nové Dvory. Příprava na hřišti začala s časovým předstihem a pak už se jen čekalo, jaká bude účast.

OBRAZEM: Zazpívali si s ringstedským pěveckým sborem

Kutná Hora - Ringstedský pěvecký sbor, který byl založen v roce 1943, vystoupil v kutnohorském kostele svatého Jana Nepomuckého. Nejprve ale potěšil svým vystoupením diváky Učitelský smíšený pěvecký sbor Tyl. Několik písní zazpíval ringstedský sbor i s kutnohorským sborem. Koncert se uskutečnil v rámci Dnů dánské kultury, které jsou v Kutné Hoře až do středy.

Memoriál Milana Mandíka se blíží

Kaňk - Fotbalisté Sokola Kaňk a další členové oddílu opět po roce zavzpomínají na svého hráče Milana Mandíka, který zemřel ve velmi mladém věku. Na jeho počest se uskuteční již 15. ročník tohoto memoriálu.

Žáky suchdolské základní školy pasovali na čtenáře

Kutnohorsko /FOTOGALERIE/ - Knihovna v Miskovicích a v Suchdole spolupracuje s místní školou a již 4. rokem pasuje žáky suchdolské základní školy.

Z redakční pošty: Luboš Votava komentuje práci disciplinární komise

Kutná Hora - Do redakce Kutnohorského deníku dorazil dopis bývalého fotbalového trenéra Viktorie Sedlec Luboše Votavy, který se týká práce Okresního fotbalového svazu v Kutné Hoře.

Město požádá o další dotaci na sportovní halu

Kutná Hora - Vedení kutnohorské radnice má šanci získat další finanční prostředky vypsané v rámci dotačního titulu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky (MŠMT). Novinářům to potvrdil starosta Kutné Hory Martin Starý.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies