VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: KUTNÁ HORA

Do fotbalové školičky v Nových Dvorech dorazilo osm dětí

Nové Dvory - Na fotbalovém hřišti v Nových Dvorech proběhl v pondělí nábor dětí do fotbalové školičky týmu SK 1933 ČUS Nové Dvory. Příprava na hřišti začala s časovým předstihem a pak už se jen čekalo, jaká bude účast.

OBRAZEM: Zazpívali si s ringstedským pěveckým sborem

Kutná Hora - Ringstedský pěvecký sbor, který byl založen v roce 1943, vystoupil v kutnohorském kostele svatého Jana Nepomuckého. Nejprve ale potěšil svým vystoupením diváky Učitelský smíšený pěvecký sbor Tyl. Několik písní zazpíval ringstedský sbor i s kutnohorským sborem. Koncert se uskutečnil v rámci Dnů dánské kultury, které jsou v Kutné Hoře až do středy.

Memoriál Milana Mandíka se blíží

Kaňk - Fotbalisté Sokola Kaňk a další členové oddílu opět po roce zavzpomínají na svého hráče Milana Mandíka, který zemřel ve velmi mladém věku. Na jeho počest se uskuteční již 15. ročník tohoto memoriálu.

Žáky suchdolské základní školy pasovali na čtenáře

Kutnohorsko /FOTOGALERIE/ - Knihovna v Miskovicích a v Suchdole spolupracuje s místní školou a již 4. rokem pasuje žáky suchdolské základní školy.

Z redakční pošty: Luboš Votava komentuje práci disciplinární komise

Kutná Hora - Do redakce Kutnohorského deníku dorazil dopis bývalého fotbalového trenéra Viktorie Sedlec Luboše Votavy, který se týká práce Okresního fotbalového svazu v Kutné Hoře.

Město požádá o další dotaci na sportovní halu

Kutná Hora - Vedení kutnohorské radnice má šanci získat další finanční prostředky vypsané v rámci dotačního titulu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky (MŠMT). Novinářům to potvrdil starosta Kutné Hory Martin Starý.

Na zámku Žleby natáčejí vánoční pohádku Nejlepší přítel

Žleby /FOTOGALERIE/ - Vánoční pohádku České televize Nejlepší přítel natáčeli filmaři v pátek v zámecké kuchyni na zámku Žleby. Scénář napsala Lucie Konášová, která je autorkou i známého televizního pohádkového filmu Anděl Páně. „Pohádka nevychází z žádné známé předlohy, ale má klasickou pohádkovou stavbu," řekl Daniel Maršalík z České televize.

Příměstské tábory letos nabídnou i cestu kolem světa

Kutnohorsko /FOTOGALERIE/ - Ke každému létu patří tábory. Oblíbené jsou jak ty klasické, kde děti tráví vkuse několik dní, tak i ty příměstské, kdy na den odejdou na tábor, kde mají zajištěný zábavný program i zázemí a večer se vrací přespat domů. Tato alternativa se těší stále větší popularitě, a tak i její nabídka je stále pestřejší.

OBRAZEM: Elektromobily dorazily na Palackého náměstí v Kutné Hoře

Kutná Hora - Elektromobily z celé Evropy zavítaly v rámci čtvrtého ročníku Electric Car Rally „eTourEurope" do Kutné Hory na Palackého náměstí.

OBRAZEM: Předškoláci ze Sluníčka se rozloučili s mateřinkou

Kutná Hora - Nashledanou školko milá, hodně jsi nás naučila… Předškoláčci z Mateřské školy "U Sluníčka", Benešova 149/1, Kutná Hora se ve čtvrtek loučili s mateřskou školou. Menší kamarádi jim udělali špalír a vyprovodili je symbolickou bránou do školy.

U Hlízova došlo k dopravní nehodě. Motorkář je těžce zraněný

Hlízov - K dopravní nehodě motocyklu a nákladního vozidla došlo u Hlízova v oblasti Skalka dnes před 14. hodinou.

Sbírka Zvon pro Jakuba brzy dosáhne hranice tří miliónů korun!

Kutná Hora – Na sbírku Zvon pro Jakuba bylo k 14. červnu vybráno neuvěřitelných 2.936.681 korun. Již bylo také zveřejněno ukončení sbírky k 31. srpnu 2017.

Ruka olympijské vítězky vylovila pro kutnohorskou Masarykovu školu 'poklad'

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Olympijská vítězka z Londýna 2012, veslařka Miroslava Topinková-Knapková vylosovala na Den dětí hlavní ceny Sazka Olympijského víceboje pro letošní školní rok. Losovalo se ze zlaté nádoby.

Církvici posunula na druhé místo kontumace utkání

Kutná Hora - Postupovou matematiku ve fotbalové III. třídě změnilo středeční rozhodnutí Sportovně technické komise Okresního fotbalového svazu v Kutné Hoře.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies