VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

6.6.2017

Třikrát umístění na bedně pro cyklisty z KC Kutná Hora!

Zadov, Malešov – Špičkoví cyklisté z Kutné Hory Jakub Kavalír a Jan Rada tentokrát zamířili opačným směrem. Mladší Kavalír se vydal na čtvrtý díl seriálu Českého poháru horských kol do Zadova a Rada zůstal doma. Zúčastnil se triatlonu u Velkého rybníku.

6.6.2017

Sokolské hry bez hranic zpestří televizní aréna

Červené Janovice - Unikátní Sokolské hry bez hranic s podtitulem „Ani fotbal nám není cizí" připravují v těchto dnech v Červených Janovicích na Kutnohorsku. Uskuteční se od pátku 14. do neděle 16. července a půjde o sportovně společenskou akci většího regionální významu, ve které bude hlavní zábava.

6.6.2017

Tomáš Plechata se svým týmem Bowling Academy získal mistrovský titul

Hlízov - V bowlingovém centru Bowling Zone Pardubice se o víkendu uskutečnilo finále České bowlingové ligy o titul mistra České republiky. Turnaje se zúčastnilo 18 nejlepších týmu z České republiky.

6.6.2017

Atletické finále v Kladně: Róza se nemůže dočkat Masláka

Kladno – Velká atletická událost se blíží. V úterý 6. června se v Kladně uskuteční republikové finále 49. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou a současně 3. ročníku Sportovní ligy základních škol o Pohár ministryně školství. Na Městský stadion Sletiště zamíří čtyři stovky mladých atletů z nejlepších školních družstev z celé České republiky. A kamery České televize budou opět při tom prostřednictvím přímého přenosu na ČT sport.

5.6.2017

Házenkáři zakončili sezonu nepovedeným výkonem

Mělník – Házenkáři TJ Sparta Kutná Hora hráli v neděli poslední utkání sezony Společné regionální ligy v Mělníce, kde prohráli 23:30.

5.6.2017

Mistrovství světa v plachtění žen ve Zbraslavicích má vítěze

Zbraslavice /FOTOGALERIE/ - V neděli 4. června v 11:00 bylo oficiální vyhlášení výsledků 9. mistrovství světa žen v plachtění ve Zbraslavicích.

4.6.2017

Češi skončili na Mistrovství Evropy juniorů v kaprařině druzí

Kutnohorsko - Češi byli na Mistrovství Evropy juniorů v lovu kaprů více než úspěšní. Nejenže obdrželi cenu za nejtěžší ulovenou rybu šampionátu, která vážila devatenáct kilogramů, v celkovém hodnocení navíc obsadili skvělou druhou pozici.

2.6.2017

Volejbaloví školní vítězové jsou z Odolena Vody a Příbrami

Liberec – Až čtvrtý mečbol Odolena Vody rozhodl o jejím vítězství nad Kolínem ve finále Sportovní ligy základních škol ve volejbalu. Stalo se tak ve třetím setu a kluci z Odolena Vody v něm vyhráli 16:14. Ve finále dívek porazila Příbram 2:0 na sety Lanškroun a potvrdila svoji výkonnost, protože po loňském druhém a předloňském prvním místě opět prokázala, že patří ke špičce.

2.6.2017

Štafetový pohár putuje do Tábora

Čáslav - Podruhé za sebou hostila republikové finále Štafetového poháru středočeská Čáslav. Ve čtvrtém ročníku této soutěže se radovali školáci z Tábora. Vše proběhlo pod dohledem legend českých středních tratí Ludmily Formanové, Jarmily Kratochvílové a Heleny Fuchsové.

2.6.2017

Sobotní triatlon u Velkého rybníka nabídne nové trasy

Kutná Hora /ROZHOVOR/ – Osmý ročník oblíbeného triatlonu u Velkého rybníka za Kutnou Horou s názvem Welas Triatlák opět pořádá věhlasný Club Deportivo. Před sobotním startem jsme vyzpovídali jednoho z pořadatelů Michala Vaváka. Ten nás seznámil s novinkami a že jich je letos požehnaně.

31.5.2017

V týdnu stěhoval skříňky a pak vyhrál Tvrdík Predator Race

Monínec /ROZHOVOR/ – O minulém víkendu se ve skiareálu Monínec konal Master víkend překážkového závodu Predator Race. Na sobotní variantu Brutal se postavil i Kutnohorák Tomáš Tvrdík a více jak desetikilometrový závod s velkým náskokem vyhrál.

30.5.2017

Tomáš Laube je mistrem Evropy v K1

Liberec – Mistrovství Evropy bojových sportů 2017 organizace WKU se uskutečnilo o víkendu v Liberci. V kategorii mužů do 80 kil nastoupil v K1 i Kutnohorák Tomáš Laube a po třech těžkých zápasech mohl slavit titul mistra Evropy. Je naším jednoznačným borcem víkendu.

30.5.2017

Šnajdr se doma loučil vysokou výhru, ale nedal sedmičku

Kutná Hora – Házenkáři Kutné Hory odehráli v sobotu poslední domácí zápas v letošní sezoně Společné regionální ligy. Sokol Vršovice B vyprovodili vysokým vítězstvím 39:25.

29.5.2017

Nebojte se draka nic a vyražte k lesu vstříc… tak zní motto organizátorů Běhu na draka

Uhlířské Janovice - Běh na draka je orientační závod spojený dohromady s dětským dnem. Původně vznikl dílem nadšenců okolo Jana Menčíka, aby díky zájmu veřejnosti napevno zakotvil v kalendáři běžeckých akcí. Letos se konal již po sedmé. Připraveny byly tři běžecké a jedna cyklotrať.

27.5.2017

Ondřej Šimůnek vyhrál titul. Zvládl to i na úkor studijního pobytu v Německu

Kutná Hora /ROZHOVOR/ – Kutnohorák Ondřej Šimůnek se stal házenkářským mistrem ligy. Minulý víkend s Duklou Praha přemohl Plzeň 3:1 na zápasy a dočkal se svého životního úspěchu.

26.5.2017

Trenér Šnajdr končí. S házenkáři se rozloučí v sobotu

Kutná Hora – Házenkáři Sparty Kutná Hora hrají v sobotu od 17 hodin svůj poslední zápas letošní sezony Společné regionální ligy. Hrát se bude na nově zrekonstruovaném povrchu hřiště v Tyršově ulici.

24.5.2017

Odstartuj s námi. Opičí parta připravila pro děti orientační běh

Čáslav - Dovednostně dovádivá opičí parta. To je skupina při Fotbalovém klubu Čáslav, která ve sportovním areálu ve Vodrantech organizuje různá setkání, na nichž má slovo nuda vstup zakázán. Děti bez ohledu na věk si vždy užijí spoustu legrace a vyhrají bezva ceny.

24.5.2017

Vrdy doma nestačily na Nymburk

Kutnohorsko – Ve středočeském krajském přeboru (KP) získal Nymburk první letošní vítězství, na které překvapivě dosáhl ve Vrdech. V dalším utkání si rezerva Č. Brodu poradila doma s Osnici a posunula se na druhé místo průběžné tabulky.

24.5.2017

OBRAZEM: Čáslavští judisté vedou Polabskou ligu

Čáslav - O uplynulém víkendu slavily děti z čáslavského judistického oddílu úspěchy na Polabské lize (PL), což je několikakolová soutěž pořádaná Oblastním svazem juda v Kolíně s velmi dlouhou tradicí, která nemá v ČR obdoby.

24.5.2017

Florbalistky mají schůzku ve čtvrtek

Kutná Hora - Nábor do obnoveného družstva žen florbalového oddílu FBC Kutná Hora je v plném proudu. Ve čtvrtek 25. května 2017 proběhne na ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře informativní schůzka všech zájemkyň.

23.5.2017

V Kutné Hoře si v červnu můžete vyzkoušet překážkový závod

Kutná Hora – Na stadionu Olympia v Kutné Hoře, v jeho spodní části, se uskuteční v sobotu 24. a v neděli 25. června vždy od 10 hodin běžecké překážkové závody. Ovšem ne atletického typu, ale toho extrémnějšího, jehož popularita se v celém světě rozrůstá.

23.5.2017

Úterní dopoledne patřilo v hale Bios miniházené

Kutná Hora - Závěrečným turnajem ve sportovní hale Bios skončil devátý ročník Kutnohorské školní ligy v miniházené, který se konal v úterý 23. května. Vítězem kategorie čtvrtých až pátých tříd se stala Základní školy Žižkov, druhé místo získala Základní škola Kamenná stezka, na třetím místě se pak umístili žáci ze Základní školy Jana Palacha.

23.5.2017

Jakub Kavalír dojel na Pražských schodech dvacátý

Praha – Závodníci z KC Kutná Hora Jakub Kavalír a Jan Rada bojovali na prestižním cyklistickém mítinku Pražské schody.

23.5.2017

Ve Zbraslavicích se koná mistrovství světa žen v plachtění

Zbraslavice - Devátý ročník mistrovství světa žen v plachtění se letos koná v České republice a to na letišti ve Zbraslavicích. V sobotu 20. května bylo slavnostně zahájeno v kutnohorském Vlašském dvoře a pokračovalo koncertem v chrámu sv. Barbory. Soutěže se účastní 13 státu a 40 větroňů.

23.5.2017

Macháček: Druhé místo ze Světového poháru je pro mě nejcennější

Kutná Hora /ROZHOVOR/ – Devítiletý kickboxer z Kutné Hory Sebastien „Machi" Macháček přivezl o víkendu z Maďarska stříbro. Na Světovém poháru organizace Wako však neměl jednoduchou cestu za medailí. Navíc mladého borce vyřadili z jeho oblíbené disciplíny. Každopádně je naším borcem víkendu.

22.5.2017

Do Kladna přijedou borci čtyř kontinentů, vrací se Klučinová i Helcelet

Kladno – Už po jedenácté bude v polovině června (17.-18.6.) hostit krásný atletický areál kladenského Sletiště vrcholný desetibojařský mítink TNT Express.

22.5.2017

Havránkův recept na maraton v pětačtyřiceti? Otužování, česnek a cibule

Bratčice /ROZHOVOR/ – Obdivuhodný výkon předvedl ve 45 letech fotbalový rozhodčí a běžecký nadšenec Josef Havránek z Bratčic. Ten se 7. května postavil na start svého prvního maratonu.

20.5.2017

Bowlingáři Tomáš Plechata a Ondřej Mlynář zabodovali na republikovém šampionátu

Praha - Na pražském Zličíně se sešla bowlingová elita, jelikož se zde konalo Mistrovství České republiky mužů. Na šampionátu se neztratili ani hráči z Kutnohorska. Konkrétně na třetím místě v kvalifikaci skončil Ondřej Mlynář z Vrdů a na místě sedmém Tomáš Plechata z Hlízova. Oba zástupci našeho regionu poté vypadli shodně ve čtvrtfinále. Tomáš Plechata však na jeden úspěch ještě dosáhl, a to když se díky svému konečnému umístění stal vítězem kategorie kadetů do 21 let.

18.5.2017

Kastelán Točníku uslyší zrychlený dech závodníků běžících na hrad

Točník – Již v sobotu ožije hrad Točník a jeho okolí. Kromě obvyklých návštěvníků potkáte pod hradem množství sportovců v rámci akce Běžíme na hrad Točník. Zapojit se mohou aktivní sportovci, avšak program je připraven i pro rodiny s dětmi v podání Pohádkové cesty v prostředí hradu.

16.5.2017

Jakub Kavalír si v Peci vyjel dvakrát stříbrnou pozici

Pec pod Sněžkou - Tento víkend se konal již třetí podnik Českého poháru horských kol v Peci pod Sněžkou a Jakub Kavalír z KC Kutná Hora opět potvrdil svoji letošní nadvládu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení