SKP Olympia Kutná Hora A – Billy Boy Mladá Boleslav B 5:9 (2:2, 1:5, 2:2)

První třetina zápasu byla vyrovnaná. Skóre otevřela Kutná Hora, po 44 vteřinách hry se ze standardní situace prosadil Marek Reithar. Ovšem soupeř v polovině třetiny srovnal. Na tuto branku našla Olympia odpověď a vedení na domácí stranu vrátil pohotovou dorážkou Jan Vaculík. Ke konci úvodní části začali hosté přebírat nad zápasem iniciativu a výsledkem byla vyrovnávací branka ještě před první sirénou. Prostřední perioda tak patřila hostům. V rozmezí jediné minuty dokázali domácím odskočit na rozdíl tří branek. Kutná Hora se snažila s výsledkem po rychlých gólech ještě něco udělat, ale soupeř v osmé minutě vstřelil svou šestou branku. Na to reagoval Josef Chalupa, který snížil. Poslední slovo ve druhé části měli opět hosté, kteří přidali další branku. Kutná Hora ve snaze o vyrovnání na soupeře na začátku závěrečné části vlétla a zvýšila aktivitu na polovině soupeře. Z toho pramenila snižující čtvrtá branka domácích, kterou vstřelil kapitán Jan Štípek. I po vstřelené brance byla Olympia aktivnější a více se drala do zakončení, ale další důležitou kontaktní branku vstřelit nedokázala. Naopak během půl minuty obdržela další dvě branky. Zápas se poté už jenom dohrával. Kutná Hora ještě vsítila jednu branku a kosmeticky tak upravila nelichotivý výsledek.

Branky a nahrávky Kutné Hory: 1. Reithar (Bochníček Š.), 12. Vaculík (Dus), 35. Chalupa (Jurka), 43. Štípek (Bochníček Š.), 58. Kunášek (Blahník). Vyloučení: 3:1, bez využití. Střely na branku: 18:32. Kutná Hora: Matoušek Pavel (od 25. minuty Bochníček Bohuslav) – Reinert Martin, Rejna Václav, Reithar Marek, Kuchař Aleš, Reinert Tomáš, Vaculík Jan – Štípek Jan, Dus Jan, Mašín Jan – Kunášek Martin, Jurka Petr, Bochníček Štěpán – Vlk Martin, Chalupa Josef, Blahník Martin – trenér Bochníček Jaroslav.

SKP Olympia Kutná Hora A – ASK Orka Stará Boleslav 8:3 (1:1, 4:0, 3:2)

Utkání mělo svižné tempo hned od úvodních minut. Jako první skórovali domácí, kdy se trefil Štěpán Bochníček. Oba brankáři se po celý zápas rozhodně nenudili, o čemž vypovídá i celkový počet střel na bránu. Ve 13. minutě přišlo z hole Kostinka vyrovnání. V první třetině se pokoušeli dostat domácí opět do vedení, ale střely Kunáška, Jurky a Štípka si místo v soupeřově brance nenašly. I ve druhé třetině se hrálo nahoru – dolů. Když hosté nedokázali využít svou přesilovou hru, zahráli si i domácí početní výhodu. Tu využil střelou pod břevno Jan Štípek. O 13 vteřin později vedla Kutná Hora už o dvě branky. Střelu Marka Reithara přesně a pohotově tečoval Jan Vaculík. Na řadě byla třetí početní výhoda hostů, opět bez patřičného efektu. Kutná Hora podruhé v zápase dokázala během půl minuty dvakrát skórovat. Nejprve samostatnou akci zakončil Jan Štípek a poté Petr Jurka za pomoci pravé tyče rozvlnil síťku popáté. Na začátku závěrečné periody dostali domácí výhodu pětiminutové přesilové hry, ve které se prosadili jednou. Jan Mašín se nejlépe zorientoval před brankou a dorazil míček za záda brankáře Orky. Minutu před koncem dlouhé přesilové hry byl vyloučen domácí bek Martin Reinert a následovala minutová hra 4 na 4. I v této situaci se dokázala Olympia prosadit. Jan Štípek si v samostatné akci položil brankáře soupeře a elegantně zavěsil, čímž dokonal hattrick. Soupeř z Orky prozatímní výsledek 7:1 bral nelibě a přitvrdil v osobních soubojích, někdy až za hranicemi pravidel. V pokračující hře 4 na 4 si vzal slovo kapitán Štípek počtvrté a vstřelil osmou branku domácích. Až svou pátou početní výhodu dokázal soupeř využít a snížit tak na rozdíl šesti branek. Vzápětí přišla další přesilová hra hostů, ale tentokrát soupeř skóroval až po skončení. Kutná Hora konec zápasu kontrolovala s míčkem na holi.

Branky a nahrávky Kutné Hory: 34., 38., 46. a 47. Štípek (Mašín, Reithar), 7. Bochníček Š. (Reithar), 34. Vaculík (Reithar), 38. Jurka (Rejna), 44. Mašín (Štípek). Vyloučení: 7:3, využití: 2:1. Střely na branku: 34:40. Kutná Hora: Bochníček Bohuslav (Matoušek Pavel) – Reithar Marek, Kuchař Aleš – Sochůrek Ondřej, Reinert Martin – Kunášek Martin, Jurka Petr, Rejna Václav – Štípek Jan, Mašín Jan, Chalupa Josef – Bochníček Štěpán, Vaculík Jan, Dus Jan – Jaroš Alexandr – trenér Bochníček Jaroslav.