Slaný – Kutná Hora 84:68
Kutnohorští odjížděli k utkání oslabeni o nemocné hráče Říhovského, Kocourka, Císaře a trenéra Dorazila, který nemohl s družstvem odjet z rodinných důvodů.
Zápas začínal v sobotu ve 20 hodin, což bylo pro hosty nezvyklé. Domácí, kteří nastoupili v kompletním složení, zahájili utkání náporem a získali do poločasu rozhodující náskok hlavně úspěšným zakončováním rychlých protiútoků. Hostům se nedařila střelba ze střední vzdálenosti, v obraně citelně chyběl Kocourek.
Ve druhém poločase zlepšili Kutnohorští obrannou činnost, začala se dařit střelba podkošovému hráči Kořínkovi a rozehrávačům Málkovi a Aufrechtovi. A tak hosté alespoň zmírnili vysokou porážku ve Slaném. Nejlepším střelcem zápasu byl domácí Lavička, který zatížil konto Kutné Hory 24 body.

Body Kutné Hory: Kořínek 18, Málek 13, Aufrecht 10 (2 trojky), Buriánek 8, Loužil 8 (2), Vavák 8, Pokorný 3 (1). Rozhodčí: Veselý, Turek. Trestné hody: 20:9/25:15. Osobní chyby: 21:22. Čtvrtiny: 22:12, 26:10, 21:24, 15:22.

Kralupy n. Vlt. – Kutná Hora 103:66
Utkání v Kralupech se hrálo v neděli v 9 hodin. Na kutnohorských hráčích, kteří přijeli v sobotu ze Slaného o půlnoci a do Kralup odjížděli v neděli v 6.30, a to ještě bez svých nejlepších střelců, se to projevilo velmi negativně. Domácí, kteří v sobotu překvapivě prohráli s rezervou Kolína, začali soustředěně a agresívní hrou nedali Kutnohorským šanci na dobrý výsledek. Střelecky se u hostů prosadili pouze Málek a Vavák. Kralupští měli navíc výškovou převahu, která se projevila hlavně při doskakování pod oběma koši.
Body Kutné Hory: Málek 22 (1), Vavák 18 (2 trojky), Prušinovský 12, Kořínek 6, Aufrecht 5 (1), Loužil 3 (1). Rozhodčí: Vávrová, Baloun. Trestné hody: 20:17/7/4. Osobní chyby: 14:19. Čtvrtiny: 24:13, 32:13, 20:21, 27:19.

Sestava Sokola Kutná Hora: Aufrecht, Buriánek, Kořínek, Loužil, Málek, Prušinovský, Pokorný (pouze v sobotu), Vavák. Utkání střídavě vedli Aufrecht a Málek.

V příštím dvoukole se představí basketbalisté Sokola Kutná Hora v domácím prostředí v sobotu 7. února proti Spartaku Pečky a v neděli 8. února proti Slavoji Český Brod.