Bitvu s prvním Green Barem Chvojkovice zvládly

Kutná Hora – V osmém kole kutnohorské Club Deportivo futsalové ligy na sebe ve čtvrtek večer narazily Chvojkovice s prvním Green Barem. Vyrovnané a vyhecované utkání nakonec vyhráli hráči STS. Díky zaváhání Green Baru se na čelo ligy opět dotáhli Jump Boys, kteří porazili 7:0 poslední Dřevo Tvrdík.

16.1.2015

1. hrací den CD*FL, 13. listopadu 2014.Foto: Deník/ Michal Pavlík

N. P. C. Kutná Hora – Fitness Centrum KH 4:3 (2:1)

CDFLUž první utkání večera bylo hodně vyrovnané. Fitness Centrum vedlo 1:0 po brance Martinka, ale N. P. C. Kutná Hora dokázalo výsledek do přestávky otočit. Nejprve srovnal na 1:1 Záhrobský a po něm se trefil i Havlíček.

Ve druhém poločase se trefil i L. Vokoun a s Fitness Centrem to vypadalo zle. Jenže Milan Antoš zavelel k vyrovnání. Dvěma trefami v rozmezí dvou minut srovnal na 3:3. Zápas nakonec rozhodla 31. minuta a gól Michala Krále. Fitness Centrum tak zůstalo předposlední. N. P. C. se posunulo na 4. místo.

Branky a nahrávky: 6. Záhrobský (Jeřábek), 9. Havlíček, 17. L. Vokoun (Král), 31. Král (L. Vokoun) – 5. Martinek, 25. Antoš (Martinek), 27. Antoš (Dastych). Rozhodčí: Mucha – Onderka. Bez karet.
N. P. C. KH: R. Vokoun – Havlíček, Pašiak, Záhrobský, F. Kalfiřt, L. Kraus, L. Vokoun, Jeřábek, Král.
Fitness Centrum KH: L. Novotný – Dejmal, Martinek, Antoš, Dastych, Semínko, Linhart.

CDFLGreen Bar – STS Chvojkovice 4:6 (2:2)

Druhé utkání bylo od začátku poměrně peprné. Skóre zápasu otevřel M. Frejlach z Green Baru, ale v 9. minutě padly další branky. Čunderlík nejprve vyrovnal, ale Brudný vzápětí poslal svůj tým do vedení – 2:1. První poločas nakonec skončil remízou, když těsně před přestávkou srovnal na 2:2 chvojkovický Franc.

Na začátku poslední desetiminutovky se Chvojkovice ujaly vedení. Böhm s Váchou vytvořily dvougólový náskok – 2:4. Green Bar zkusil power, ale chyboval, a Kocourek pohodlně zvýšil do prázdné brány na 5:2. Pak se však Green Bar přeci jen probudil. Brudný s M. Frejlach vrátili svůj tým do hry, ale místo vyrovnání přišla darovaná branka pro France – 4:6.

Branky a nahrávky: 2. M. Frejlach (Brudný), 9. Brudný, 29. Brudný (M. Frejlach), 30. M. Frejlach (Brudný) – 9. Čunderlík (Franc), 14. Franc, 22. Böhm (Franc), 23. Vácha (Kocourek), 27. Kocourek, 31. Franc. Rozhodčí: Mucha – Onderka. Bez karet.
Green Bar: T. Výborný – Pipek, M. Frejlach, Brudný, M. Výborný, Špičák.
Chvojkovice: Jeřábek – Kocourek, Böhm, Jirásek, Franc, Čunderlík, Vácha, Jirků.

Rolling Team – Kantor&Spol. 8:2 (5:1)

Rolling Team nedal oslabenému Kantoru žádnou šanci. Po první půli vedli černo-oranžoví 5:1. Jan Jícha stihl zkompletovat hattrick. Jediný gól soupeře vstřelil Fuksa. Ve druhé půli se pokračovalo ve stejném duchu. Tentokrát uzavřel hattrick i T. Kozel. Rolling vyhrál vysoko 8:2 a stoupá tabulkou vzhůru.

Branky a nahrávky: 3. Wolf, 5. Jícha (Skokan), 6. Jícha (Wolf), 11. T. Kozel (Jícha), 16. Jícha (Wolf), 17. Jícha, 18. T. Kozel (Wolf), 28. T. Kozel (Jícha) – 14. Fuksa (Klečák), 19. M. Výborný (Kudláček). Rozhodčí: Mucha – Onderka. Bez karet.
Rolling Team: Špinka – Skokan, T. Kozel, Jícha, Wolf, Kutil, Auer.
Kantor&Spol.: Zeman – Fuksa, M. Výborný, M. Růžička, Kudláček, Klečák.

Jump Boys – Dřevo Tvrdík 7:0 (2:0)

V posledním utkání večera se utkal mistrovský tým s posledním Dřevem Tvrdík. Ačkoliv se Jump Boys nesešli kvůli zraněným hráčům, výsledek 7:0 hovoří za vše. Hattrickem se blýskl Tomáš Vojtíšek. Petr Šourek posbíral pět kanadských bodů za dva góly a tři asistence. Brankář David Čižinský se vrátil po zranění ve velkém stylu a vychytal svou první nulu v sezoně.

Branky a nahrávky: 13. Šourek (Pavlík), 16. Vojtíšek (Šourek), 21. Pavlík (Hylský), 24. Pavlík (Hylský), 26. Šourek (Vojtíšek), 27. Vojtíšek (Šourek), 32. Vojtíšek (Šourek). Rozhodčí: Mucha – Onderka. Bez karet.
Jump Boys: Čižinský – Hylský, Zelený, Pavlík, Šourek, Vojtíšek.
Dřevo Tvrdík: Březina – Z. Volenec, A. Volenec, Radil, Herčík, Červinka, R. Veselý, Černohlávek, B. Pospíšil, T. Pospíšil, Hlava.

Tabulka

CDFL

16.1.2015 VSTUP DO DISKUSE
Indiánsko westernové léto na Kaňku
89

Na Kaňku se jezdilo na koni i střílelo z luku

Julie Fabo se narodila 12. srpna jako prvorozená dcera rodičům Lence a Robertovi ze Žlebů. Holčička po narození vážila 3350 gramů a měřila 50 centimetrů.
9

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili!

Generálka Zruče s Hlízovem skončila nerozhodně

Zruč nad Sázavou - K poslednímu zápasu v rámci letní přípravy, tedy k takzvané generálce, nastoupili proti sobě týmy Zruče nad Sázavou a Hlízova. Souboj týmů z Kutnohorska, které se účastní I. B třídy, skončil nerozhodně 1:1.

OBRAZEM: Na Veteran Rallye přijelo přes 30 unikátních vozů

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Více než tři desítky nablýskaných krasavců se v sobotu sjelo do Kutné Hory na devátý ročník Veteran Rallye spojené se Srpnovým hodováním.