Brankář Petr Terč vystřelil Blue Wings účast v semifinále

Kutná Hora – Druhá Club Deportivo futsalová liga měla v neděli na programu čtvrtfinálové zápasy. Z nich si nakonec po dramatických duelech zajistil postup Krampfest a Blue Wings.

3.2.2016

První semifinálové duely Okresního futsalového přeboru Kutnohorska.Foto: Deník/ Michal Pavlík

V prvním utkání se Ultimate Team utkal s Krampfestem. Výsledek byl jako na houpačce. Poločas vyhrál Krampfest 4:2, ale po přestávce Ultimate Team vyrovnal na 4:4. Rozhodující náskok o dva góly si Krampfest zajistil ke konci utkání a po výhře 8:6 postoupil do semifinále. Hattrickem se blýskl Hradílek.

Ve druhém utkání bojovali obhájci trofeje Blue Wings proti Vodmistrům. V prvním poločase se oba celky o vedení střídaly, ale nakonec ho vyhráli Vodmistři 3:2. Zápas směřoval k vítězství Vodmistrů, ale v dramatickém závěru vstřelili Blue Wings dva góly v poslední minutě a poslali zápas do prodloužení. V něm rozhodl ve 47. minutě brankář Blue Wings Terč a nasměroval svoje mužstvo do semifinále.

Ultimate Team – Krampfest 6:8 (2:4)Branky: 5. Jarkuliš, 20. Poklop, 23. Nekola, 32. Kulhánek, 39. Jungwirth, 40. Poklop – 4. Hradílek, 6. Černohlávek, 7. Kruliš, 16. Hradílek, 36. Pacák, 38. Černohlávek, 39. Pacák, 40. Hradílek.

Ultimate Team: Hanzl – Poklop, Jarkuliš, Kulhánek, Nekola, Macháček, Jungwirth.
Krampfest: Brož – Pacák, Hradílek, Volenec, Kruliš, Černohlávek.

Blue Wings – Vodmistři 6:5 pp (2:3)
Branky: 10. Šindelář, 12. V. Pavlík, 37. Šindelář, 40. Kokeš, 40. Kokeš, 47. Terč – 7. Fuksa, 15. Pašiak, 19. Fuksa, 31. Piskač, 40. Piskač (pk).

Blue Wings: Terč – Kokeš, D. Zoufalý, Šindelář, V. Pavlík, Chabera, Fuksa.
Vodmistři: Dostál – Piskač, Šmidrkal, Pašiak, Turkovský, Fuksa.

3.2.2016 VSTUP DO DISKUSE
První kolo Poháru Okresního fotbalového svazu Kutná Hora: Červené Janovice - Uhlířské Janovice 4:2 (3:0).
23

Loňský finalista poháru vypadl s Červenými Janovicemi

Tuto parní lokomotivu nazývají Ušatá nebo také Bulík.
10

OBRAZEM: Parní lokomotiva Ušatá projela Posázavím

Rock of Sadská přilákal davy fanoušků

Sadská /OBRAZEM/ – Rock of Sadská přinesl mnohahodinovou rockovou smršť s hlavní hvězdou newyorským Pro-Pain a další spoustou domácích i zahraničních kapel.

Uhlíři sahali po vyrovnání, ale marně

Mnichovo Hradiště – Druhé kolo I. A třídy, skupiny B odehráli fotbalisté Uhlířských Janovic v neděli na hřišti Mnichova Hradiště. Hosté ani ve druhém klání letošní sezony nebodovali.

Kutnohorsko - Zarmoucení pozůstalí se v týdnu od 21. do 27. srpna naposledy rozloučí se svými blízkými.