O 3. MÍSTO: Jump Boys - Kantor&Spol. 4:3 (2:0)

Jump Boys nastoupili bez nemocného brankáře Čižinského, do branky tak musel obránce Hylský. Jako první mohl otevřít skóre po akci Fuksy D. Klečák, ale míč mu před prázdnou bránou ukopl Pavlík. Na druhé straně měli Jump Boys několik dobrých střeleckých příležitostí, ale na M. Moce nevyzráli. Až v 10. minutě uvolnil Slezák Jiřího Vrbu, který přehodil ležícího Moce – 1:0. Druhou branku přidal aktivní Slezák po trefě Šourka – 2:0.

Když Slezák v 17. minutě vypíchl Kantorům balon tak, že skončil za zády překvapeného Moce, nikdo by nečekal drama. Jenže za stavu 3:0 dokázal vicemistr během minuty snížit na rozdíl jedné branky. Nejprve využil zaváhání obrany Ivičič a vzápětí po trestném kopu Blažka skóroval Fuksa. Za stavu 3:2 měl dvě velké šance Schwarz z Jump Boys. Z jedné nastřelil břevno a podruhé pálil těsně vedle. Kantor kontroval nastřelenou tyčí. Klid na sálovky růžového týmu přinesla 25. minuta, kdy Schwarz položil Moce a pohodlně skóroval – 4:2. Kantor však ještě dvě minuty před koncem zápas zdramatizoval, když se po ráně M. Růžičky brankář Hylský jen podíval po balonu, ovšem na výsledku 4:3 se už v posledních vteřinách nic nezměnilo.

Branky a nahrávky: 10. J. Vrba (Slezák), 14. Slezák (Šourek), 17. Slezák, 25. A. Schwarz (M. Novotný) – 19. Ivičič, 20. Fuksa (Blažek), 30. M. Růžička (Blažek). Rozhodčí: R. Pařez – D. Mucha, bez karet. Jump Boys: Hylský – Pavlík, M. Novotný, Šourek, Husa – A. Schwarz, Vojtíšek, Slezák, J. Vrba. Kantor&Spol.: M. Moc – Bouma, M. Růžička, Sedláček, Blažek – J. Moc, D. Klečák, Fuksa, Víta, Ivičič.

FINÁLE: Rolling Team - STS Chvojkovice 5:4 (4:0)

Po první půli se zdálo finále rozhodnuté. Rolling Team vedl 4:0 a Chvojkovice marně hledaly cestu ke gólu, i když ten mohl dát hned z první akce M. Král. Za Rolling se postupně trefili Jícha dvakrát, Wolf a Kozel.

Jenže po přestávce STS nakopla 28. a 29. minuta, kdy nejprve skóroval Kocourek a po něm hned Franc – 4:2. Další šance na sebe nenechaly dlouho čekat, ale místo kontaktní branky zkompletoval Jícha hattrick a Rolling Team znovu vedl o tři branky. To nakonec rozhodlo, i když drama bylo k vidění až do posledních vteřin. Dvě minuty před koncem překonal Špinku M. Král a minutu na to snížil na rozdíl jedné branky Franc. I když do poslední minuty dali Chvojkovičtí vše, nakonec se museli spokojit se stříbrnými medailemi. Rolling Team je mistrem sezony 2012/13.

Branky a nahrávky: 6. Jícha (T. Kozel), 12. T. Wolf (T. Kozel), 14. Jícha (Skokan), 19. T. Kozel (Jícha), 34. Jícha (Skokan) – 28. Kocourek (Böhm), 29. Franc (Kocourek), 38. M. Král (Franc), 39. Franc (Čunderlík). Rozhodčí: D. Mucha – J. Špičák. ŽK: T. Wolf – Peroutka, Čunderlík. Rolling Team: Špinka – Černohlávek, T. Kozel, Jícha, T. Wolf – Skokan. Chvojkovice: Peroutka – Böhm, Čunderlík, Kubát – Dostál, Franc, Kocourek, M. Král.

Soupiska mistrů 2012/13 - ROLLING TEAMFinálový večer Club Deportivo futsalové ligy, 4. dubna 2013.BRANKÁŘ: