Podle slov trenéra Jiřího Hasaly podali starší žáci Sparty standardní výkon. V prvním utkání podlehli domácí Jiskře, když pokazili hlavně závěrečné minuty. V následujícím duelu s Bělou p. B. sice prohráli první poločas, ale bojovností ve druhém otočili výsledek ve svůj prospěch. Ve svém posledním vystoupení proti M. Boleslavi se dlouho tahali o úspěšný výsledek, v závěru byl přece jenom šťastnější jejich soupeř.

Pochvalu za bojovný výkon zasluhuje všech čtrnáct hráčů, z jednotlivců svými brankami kutnohorský tým opět táhli Falge a O. Šimůnek. Ten měl průměr více než šest branek na utkání!

Zručští kluci nevyužili výhodu domácího prostředí a herně zklamali. Přestože dvakrát zvítězili a prohráli pouze s Mladou Boleslaví, výkony nepodávali dobré. Například v zápase s Autoškodou ve druhém poločase nevstřelili ani jednu branku a to by se u vedoucího celku soutěže nemělo stávat.

Výsledky Jiskry: Zruč n. S. – K. Hora 18:12, Zruč n. S. – M. Boleslav 4:13, Zruč n. S. – Bělá p. B. 24:15.
Výsledky Sparty: K. Hora – M. Boleslav 12:14, K. Hora – Bělá p. B. 14:12.

Sestava a branky Jiskry celkem: Korel, Pitrák – Roub 14, Vávra 9, Švandy 8, Koubský 5, Šramota 3, Kovařík 3, Vrzáček 2, Ryšavý 1, Červinka 1.
Sestava a branky Sparty celkem: Fitzbauer, Karlovský - O. Šimůnek 19, Falge 10, D. Polívka 4, E. Bielický 3, Kuře 1, Nešpor 1, D. Bielický, Nádvorník, Petránek, Pícha, Suntych a Šuráň.