Jump Boys vrátili Kantoru porážku ze základní části

Kutná Hora – Ve čtvrtek večer se odehrálo 2. kolo nadstavbové části Club Deportivo futsalové ligy. Na programu byly pouze dva zápasy.

20.2.2016

Finále kutnohorské Club Deportivo futsalové ligy 2014/2015.Foto: Deník/ Martin Vaněk

V prvním utkání večera se střetli hráči N. P. C. Kutná Hora s Chvojkovicemi. Zápas rozehráli lépe futsalisté N. P. C. Ve 4. minutě si daly Chvojkovice vlastní gól a v 8. minutě zvyšoval už na 2:0 Pašiak. Chvojkovice vrátil do hry Franc, který snížil na 1:2, ale hned vzápětí vrátil N. P. C. dvoubrankové vedení Záhrobský. Těsně před přestávkou se podruhé v zápase trefil znovu Franc – 3:2. Finální podoba výsledku vznikla ve 22. minutě, kdy na konečných 3:3 srovnal Kocourek.

Ve druhém zápase večera nastoupil obhájce trofeje Jump Boys proti Kantoru. Mistrovi se zápas povedl podstatně lépe, než první vzájemný duel, který prohrál v prodloužení. Po první půli byl stav 1:1 po gólech Šourka a M. Růžička. Po přestávce ale přidal Šourek druhý gól a další dva góly Jump Boys vstřelil A. Schwarz. Výsledek 4:1 pak už jen korigoval v poslední minutě Piskač.

N. P. C. Kutná Hora – STS Chvojkovice 3:3 (3:2)Branky a nahrávky: 4. vlastní, 8. Pašiak (Havlíček), 12. Záhrobský (Havlíček) – 11. Franc (Čunderlík), 16. Franc (Čunderlík), 22. Kocourek (Franc). Rozhodčí: Mucha, Onderka. Bez karet.

N. P. C. Kutná Hora: Cink – Záhrobský, Kalfiřt, Pašiak, Havlíček, Biroš, Kraus, Lagron.

Chvojkovice: Peroutka – Klíma, Čunderlík, Jirásek, Kocourek, Franc.

Jump Boys – Kantor&Spol. 4:2 (1:1)
Branky a nahrávky: 6. Šourek (Zelený), 17. Šourek, 29. A. Schwarz, 30. A. Schwarz (Novotný) – 11. M. Růžička (Fuksa), 32. Piskač (Blažek). Rozhodčí: Mucha, Onderka. Bez karet.

Jump Boys: Čižinský – Novotný, Zelený, Šourek, A. Schwarz.

Kantor&Spol.: M. Moc – Fuksa, Blažek, M. Růžička, Piskač, Císař.

20.2.2016 VSTUP DO DISKUSE
Spartani z Kutné Hory Michal Pavlík a Martina Fabiánová během závodů na Havajských ostrovech.
10

Kutnohorští spartani reprezentovali na Havaji

V kutnohorském krytém bazénu dochází k opravám

Kutná Hora - Letní odstávku krytého bazénu v Kutné Hoře využívá TJ Sparta Kutná Hora k opravám. V tomto týdnu zde dochází k rekonstrukci nátoků do bazénu a k výměně pískové náplně ve filtrech.

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Hospodskému výběru a gardám přijede do Zbraslavic konkurovat tým osobností

Zbraslavice - Několik osobností z kulturního i sportovního života se představí v sobotu 19. srpna ve Zbraslavicích. Stane se tak od 9.30 hodin na fotbalovém hřišti v rámci třetího ročníku celodenního charitativního turnaje o „Pohár Generali pojišťovny“.

KRÁTCE: Na Kaňku budou ukázky westernového ježdění

Kutnohorsko - Přinášíme vám přehled zajímavých událostí z regionu.