VYBRAT REGION
Zavřít mapu

FOTOGALERIE: O Železného Chlísta se utkali podesáté

Černíny - Jubilejní desátý ročník triatlonu Železný Chlíst se uskutečnil v sobotu. Startovalo se na rybníku Vidlák.

19.7.2010
SDÍLEJ:

Železný Chlíst 2010.Foto: DENÍK/Ondřej Dvořák

Posunutí termínu se zřejmě projevilo na počtu účastníků, kterých bylo o poznání méně než vloni.

Prohlédněte si fotogalerii z rozplavání.

Zde jsou konečné výsledky:

Muži

Pořadí St.číslo Jméno Příjmení Oddíl Ročník 1970+ Čas plavání Pořadí plavání Po kole Čas kolo Pořadí kolo Čas běh Pořadí běh Čas cíl
1 34 Martin Korous 74 0:10:39 7 0:55:29 0:44:50 2 0:31:41 2 1:27:10
2 11 Andrej Kružic NESS Czech 77 0:10:33 6 0:54:55 0:44:22 1 0:33:08 4 1:28:03
3 9 Lukáš Pazdera TSK Praha 86 0:11:45 15 0:58:28 0:46:43 6 0:31:27 1 1:29:55
4 24 Radim Petratur 77 0:09:49 3 0:55:05 0:45:16 3 0:35:03 9 1:30:08
5 45 Štěpán Kroupa Enervit team 75 0:09:55 4 0:55:27 0:45:32 4 0:35:25 11 1:30:52
7 46 Tomáš Vojtěchovský TJ Slávie Chomutov 74 0:10:15 5 0:56:08 0:45:53 5 0:35:23 10 1:31:31
6 1 Michal Háša 81 0:10:58 9 0:58:32 0:47:34 10 0:32:40 3 1:31:12
8 26 Vladislav Zušťák TT Háje 80 0:09:17 1 0:57:26 0:48:09 12 0:35:56 14 1:33:22
9 25 Josef Svoboda Iron stars Beroun 77 0:11:25 12 0:58:35 0:47:10 8 0:35:25 12 1:34:00
10 42 Petr Horáček 62 1 0:11:18 11 0:59:49 0:48:31 14 0:34:36 6 1:34:25
11 43 Jan Němec Sudějov 73 0:11:44 14 0:59:33 0:47:49 11 0:34:57 8 1:34:30
12 31 Milan Škoda Tri Expert 79 0:09:41 2 0:58:45 0:49:04 17 0:36:54 16 1:35:39
13 48 Marek Lazar TK Novis Praha 77 0:10:46 8 1:01:59 0:51:13 24 0:34:24 5 1:36:23
14 39 Jozef Vaňuš Enervit team 78 0:13:08 18 1:01:18 0:48:10 13 0:35:30 13 1:36:48
15 33 Petr "Karel" Polívka Sedlčany 76 0:14:46 32 1:03:20 0:48:34 15 0:34:43 7 1:38:03
16 29 Jaroslav Paroulek SKP Nymburk 70 2 0:12:32 16 1:01:23 0:48:51 16 0:37:48 19 1:39:11
17 4 Jaroslav Novotný 77 0:14:38 31 1:01:27 0:46:49 7 0:39:01 20 1:40:28
18 28 Lukáš Lipták SKC Pečky 82 0:11:35 13 0:58:54 0:47:19 9 0:42:05 27 1:40:59
19 37 Jaromír Vicari Vicari 77 0:14:04 24 1:04:36 0:50:32 23 0:37:02 18 1:41:38
20 44 Jakub Zadák Stoletá team Kolín 88 0:11:06 10 1:00:52 0:49:46 19 0:41:59 26 1:42:51
21 12 Adam Vítů Nymburk 75 0:14:22 27 1:07:41 0:53:19 29 0:36:43 15 1:44:24
22 3 Radek Hoferek 73 0:14:08 25 1:08:40 0:54:32 31 0:36:56 17 1:45:36
23 13 Michal Fraňo NESS Czech 81 0:16:26 42 1:06:02 0:49:36 18 0:40:15 22 1:46:17
24 30 Jiří Bednář Praha 3 80 0:14:56 33 1:05:24 0:50:28 22 0:42:25 28 1:47:49
25 5 David Hrabal Kolín 80 0:13:38 21 1:04:04 0:50:26 21 0:44:06 33 1:48:10
26 36 Karel Máj 70 3 0:12:50 17 1:05:20 0:52:30 27 0:43:35 30 1:48:55
27 27 Michal Krajčovič 80 0:15:10 35 1:10:06 0:54:56 32 0:39:07 21 1:49:13
28 38 Standa Hajek SK Primaizol 82 0:15:59 38 1:07:31 0:51:32 25 0:42:28 29 1:49:59
29 7 Jiří Novák 77 0:14:35 30 1:04:40 0:50:05 20 0:46:19 36 1:50:59
30 23 Vladimír Skopec AC Kovošrot Praha 82 0:13:58 23 1:11:07 0:57:09 36 0:41:09 23 1:52:16
31 10 Lukáš Chytrý Trisport Team 81 0:14:58 34 1:08:38 0:53:40 30 0:43:45 32 1:52:23
32 18 René Trbušek NESS Czech 76 0:13:10 19 1:06:26 0:53:16 28 0:46:57 37 1:53:23
33 2 Vít Joachymstál Kly 81 0:13:13 20 1:05:30 0:52:17 26 0:50:18 41 1:55:48
34 16 Michal Bureš 96 0:13:42 22 1:15:11 1:01:29 41 0:41:51 25 1:57:02
35 40 Peter Surňák 81 0:14:11 26 1:13:51 0:59:40 38 0:43:42 31 1:57:33
36 41 Jakub Svoboda NESS Czech 80 0:14:30 29 1:14:17 0:59:47 39 0:44:20 34 1:58:37
37 14 Zdeněk Prokop 75 0:14:27 28 1:09:51 0:55:24 33 0:49:10 40 1:59:01
38 17 Peter Klučka 54 4 0:19:30 48 1:21:49 1:02:19 43 0:41:32 24 2:03:21
39 22 Jan Lahoda Chmel 76 0:18:33 46 1:14:46 0:56:13 34 0:50:20 42 2:05:06
40 20 Jiří Danko Chmel 79 0:18:30 45 1:14:47 0:56:17 35 0:50:20 43 2:05:07
41 32 Radek Šauer STS Chvojkovice Brod 75 0:15:33 37 1:16:25 1:00:52 40 0:48:53 39 2:05:18
42 15 Tomáš Kadečka ONBOARD.CZ 78 0:15:33 36 1:17:44 1:02:11 42 0:50:49 44 2:08:33
43 21 Aleš Vondráček Chmel 78 0:16:16 40 1:13:27 0:57:11 37 0:55:36 45 2:09:03
44 47 Vít Burda Excello ONE 77 0:18:19 44 1:21:07 1:02:48 44 0:48:50 38 2:09:57
45 35 Michal Petržilka KTV Suchdol 87 0:16:22 41 1:33:24 1:17:02 47 0:45:49 35 2:19:13
46 6 Miloš Chochola Mrtvola ProTeam 79 0:16:05 39 1:30:01 1:13:56 46 1:01:41 46 2:31:42
47 8 Jan Malý 3M Měšťanský mikropivovar Malý 61 5 0:18:03 43 1:29:32 1:11:29 45 1:13:12 48 2:42:44
48 19 Vladimír Meško 57 6 0:18:52 47 1:40:25 1:21:33 48 1:08:22 47 2:48:47

Ženy

Pořadí St.číslo Jméno Příjmení Oddíl Ročník Čas plavání Pořadí plavání Po kole Čas kolo Pořadí kolo Čas běh Pořadí běh Čas cíl
1 104 Lenka Fanturová 78 0:09:14 1 0:59:38 0:50:24 1 0:35:27 1 1:35:05
2 102 Hana Švarcová 82 0:10:35 2 1:01:06 0:50:31 2 0:39:55 3 1:41:01
3 101 Anna Rohulánová 85 0:11:55 3 1:03:25 0:51:30 3 0:38:27 2 1:41:52
4 105 Eva Čokrtová TTC český Brod 88 0:13:22 6 1:05:48 0:52:26 5 0:42:45 4 1:48:33
5 108 Tereza Uherková 78 0:13:18 5 1:05:02 0:51:44 4 0:44:06 5 1:49:08
6 106 Jana Čokrtová TTC český Brod 92 0:14:00 7 1:10:00 0:56:00 6 0:54:10 6 2:04:10
7 103 Blanka Kubíčková Jílové u Prahy 73 0:13:14 4 1:12:05 0:58:51 7 0:55:44 7 2:07:49
8 107 Kateřina Čokrtová TTC český Brod 94 0:15:06 8 1:24:08 1:09:02 8 0:59:46 8 2:23:54
9 100 Tereza Hendrychová Mrtvola ProTeam 85 0:18:04 9 1:33:29 1:15:25 9 1:05:46 9 2:39:15

Štafety

Pořadí St.číslo Složení Plavání Pořadí plavání Čas kolo Pořadí kolo Čas po kole Čas běh Pořadí běh Čas cíl
1 202 Kavalír Jan, Schimm Petr, Vondrák Zbyněk 0:13:02 8 0:58:51 8 1:11:53 0:30:19 1 1:42:12
2 208 Czinner Michal, Šilar Vilém, Pírek Jan 0:11:22 4 0:58:02 7 1:09:24 0:36:06 3 1:45:30
3 200 Maříková Markéta, Hodan Radek 0:09:55 2 0:55:46 4 1:05:41 0:41:32 6 1:47:13
4 203 Rydvanová Tereza, Hanzlová Lenka 0:13:04 9 0:57:05 6 1:10:09 0:39:15 5 1:49:24
5 207 Laibl Jan, Adam Martin 0:14:40 10 0:50:38 1 1:05:18 0:44:27 7 1:49:45
6 206 Kosëk David, Vavák Michal 0:12:33 6 1:04:13 10 1:16:46 0:34:16 2 1:51:02
7 205 Kalná Jitka, Kalný Petr 0:15:16 11 0:51:21 2 1:06:37 0:45:06 9 1:51:43
8 212 Kořínková Jana, Kořínek Mytyáš, Ondřich Vít (květ) 0:10:50 3 0:55:45 3 1:06:35 0:48:30 11 1:55:05
9 211 Valenta Tomáš, Roman Andrey 0:12:45 7 0:56:27 5 1:09:12 0:47:20 10 1:56:32
10 201 Rezek Lukáš, Bílý Petr, Dittrich Michal, 0:09:44 1 1:15:46 13 1:25:30 0:36:16 4 2:01:46
11 204 Hunalová Kateřina, Huclová Tereza, Holeinová Zuzana 0:11:42 5 1:03:40 9 1:15:22 0:49:19 12 2:04:41
12 210 Ševčíková Martina, Janů Libor, Pospíšil Jindřich 0:15:25 12 1:15:19 12 1:30:44 0:44:29 8 2:15:13
13 209 Marada Tomáš,Maradová Magda 0:16:14 13 1:08:05 11 1:24:19 1:01:14 13 2:25:33

Místo události:
19.7.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nový zvon určený pro kostel svatého Jakuba v Kutné Hoře odlili v nizozemském Astenu ve středu 10. května.
43

Sbírka končí, zvon se rozezní v říjnu

Ilustrační foto

KRIMI MIX: Vloupal se do restaurace

KRÁTCE: Do zahrad si přijdou zacvičit jógu i úplní začátečníci

Kutnohorsko - Přečtěte si přehled kulturních událostí v regionu!

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Zruč přišla o osm hráčů. Musela zrušit B-tým

Zruč nad Sázavou – Jiskra Zruč nad Sázavou odhlásila svůj B-tým ze IV. třídy, skupiny B. Co bylo hlavním důvodem?

Vysněné dětské postele

Dětský pokoj potřebuje pořádnou postel. Ale obyčejné postele jsou plné nesplněných dětských snů. Zkuste splnit nějaké ty sny i vysněnou postelí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení