Ve futsalové lize došlo na boj prvního s druhým, Katlovští žabáci si tímto duelem upevnili vedení

Kutná Hora - Další porce futsalových zápasů byla vidět v hale Bios v Puškinské ulici. Ve 22. kole k žádnému překvapení nedošlo.

20.3.2008

Z utkání FC Cannabis - Veteráni (1:3)Foto: Deník/ Michal Bílek

V úvodu zápasu se do první vážnější akce dostali hráči Cannabisu. J. Veselý střelou z první mířil přesně, ale Ledvina dokázal jeho střelu vytěsnit na roh. I další šance se rodily na straně hostí, ale bez brankového zakončení. To co se nedařilo Cannabisu se stoprocentně podařilo Veteránům. První dvě jejich střely skončily v síti soupeře. Dvakrát se během jedné minuty trefil Franc – 2:0. V prvním poločase se Cannabis střelecky hodně trápil. To potvrdil i J. Veselý, který sám před brankářem trestuhodně selhal. V závěru první půle mohl náskok navýšit Březina, ale svoji střelu poslal těsně vedle levé tyče.
Obranná hra se Veteránům v zápase dařila a soupeř se tak téměř do žádné vyložené šance nedostal. Snížit mohl za Cannabis Červinka, ale odražený míč do branky uklidit nedokázal. Cannabis svého soupeře začal v polovině druhé půle tlačit, z čehož se zrodila střela aktivního J. Veselého, která skončila na tyči Ledvinovy brány. Z rychlého brejku se podařilo Cannabisu snížit. Souhra bratrů Veselých skončila v síti. Celou akci zakončil J. Veselý – 2:1. Vítězství Veteránů zpečetil v poslední minutě Hetfleisch, kterému před prázdnou bránu přihrál nesobecky Andrašík - 3:1.

Veteráni - FC Cannabis 3:1

Branky a asistence: 6. Franc (Andrašík), 6. Franc, 26. Hetfleisch (Andrašík) – 22. J. Veselý (M. Veselý). Rozhodčí: Komas. Poločas: 2:0. Veteráni: Ledvina – Kapek, Pařízek, Franc, Andrašík, Hetfleisch, Barančík. FC Cannabis: Snížek – Volenec, J. Veselý, M. Veselý, Škramovský, Červinka, Březina.

______________________________________________________________________________________________________________________________

Souboj prvních dvou celků přinesl pěknou podívanou s řadou šancí na obou stranách.Do vedení se dostali Žabáci v 6. minutě. Po hrubé chybě v obraně Chvojkovic se dostal do zakončení Lebeda, který přízemní střelou k tyči nedal brankáři Žabáků šanci – 0:1. Dvě velké možnosti ke skórování na straně Chvojkovic měl Franc a Blažek, ale obě dokázal zneškodnit výborně chytající Moc. I na druhé straně se blýskl skvělým zákrokem Peroutka v brance Chvojkovic při střele Růžičky.
Při nejistém zákroku Peroutky o chvíli později mohl navýšit rozdíl Bouma, ale brankář dokázal svou chybu napravit, když střelu vytáhl na roh. Další hrubá chyba v obraně Chvojkovic znamenala rozdíl dvou branek. Do prázdné branky zakončoval po přihrávce Lebedy J. Vančura – 0:2. Po krásné souhře se podařilo Chvojkovicím snížit. Po přihrávce z rohu hřiště se trefil do odkryté brány Hurt – 1:2. Ve 23. minutě to bylo znovu o dvě branky. Po rychlém výhoru Moce se dostal k míči Vančura, který ho z první poslal na Růžičku, ten se s míčem nepáral a poslal ho krásnou střelou z otočky za záda brankáře – 1:3. O minutu později se zapsal na listinu střelců i J. Vančura, který parádně přehodil Chvojkovického brankáře Peroutku – 1:4.

STS Chvojkovice Brod - Katlovští Žabáci 1:4

Branky a asistence: 21. Hurt (Kocourek) – 6. Lebeda (Vančura), 19. Vančura (Lebeda), 23. Růžička (Vančura), 24. Vančura (Moc). Rozhodčí: Komas. Poločas: 0:1. STS Chvojkovice Brod: Peroutka – Klíma, Vaňouček, Hurt, Franc, Dostál, Kocourek. Katlovští žabáci: M. Moc – Bouma, Filip, Víta, Blažek, M. Růžička, Vančura, Lebeda.

Ve třetím zápase večera si to rozdal pořadatelský tým s poslední Sočou Suchdol. Lépe zápas začala Soča, když se trefil Langr – 0:1. O vyrovnání se postaral po rychlé kombinaci Zahajský, když překonal ležícího brankáře – 1:1. Nad vodou držel své družstvo Nachtigal v bráně Soči, když nejprve zneškodnil střelu Zahajského a poté šanci Vlacha. Do poločasu měli ještě obrovské šance Kubát a Vlach, ale opět se předvedl brankář Suchdola.
V úvodu druhého poločasu Restaurace svého soupeře tlačila, ale ke změně skóre to ani v jednom případu nevedlo. To se domácím povedlo až v 15. minutě, kdy se prosadil Ďoubal – 2:1. Ke srovnání mohlo dojít v předposlední minutě, ale střela Bohuňovského skončila na levé tyči. Nápor Soči v poslední minutě už branku nepřinesl, tudíž si Vala mohla připsat nejtěsnější vítězství.

Restaurace Na Valech - Soča Suchdol 2:1

Branky a asistence: 4. Zahajský (Ďoubal), 16. Ďoubal – 2. Langr (Bohuňovský). Rozhodčí: Komas. Poločas: 1:1. Restaurace Na Valech: Kratochvíl – Vlach, Zahajský, Novotný, Ďoubal, Kubát. Soča Suchdol: Nachtigal – Kopáček, P. Bříza, Langr, Zich, Vařečka, Bohuňovský.

V posledním utkání měli v úvodu navrch hráči Hrnčíře, ale Čáp, Střihavka a M. Rejthárek se prosadit v tuhle chvíli nedokázali. Z první akce Green bar vstřelil branku. Po souhře Svoboda – Bláha se přesně trefil druhý jmenovaný – 0:1. Za Hrnčíře mohl srovnat Čáp, ale z otočky trefil pouze nohy brankáře Green baru. Další nápor Hrnčíře přinesl vyrovnání. Po rychlém přechodu do útoku se trefil Střihavka – 1:1. V závěru mohl otočit stav Bureš, ale těžkou střelu z první poslal pouze do břevna a svou dorážku hlavou poslal vedle.
Vedení na svou stranu strhl Hrnčíř v 14. minutě. Po rychlém přenesení hry se trefil Bureš – 2:1 a chvíli na to se prosadil podruhé - 3:1. Svůj hattrick završil Bureš po rozehrání rohu, když jeho střela vymetla přesně pravou šibenici – 4:1. Ve 22. minutě to už bylo o čtyři branky. Na 5:1 zvýšil pohotovou střelou Čáp. Na konečných 5:2 upravil v poslední minutě utkání P. Leopol , když mu před okrytou bránu přihrál Bláha.

U Hrnčíře - Green bar 5:2

Branky a asistence: 11. Střihavka (Šilhán), 14. Bureš (Střihavka), 15. Bureš (Čáp), 17. Bureš (Čáp), 22. Čáp (Bureš) - 9. Bláha (Svoboda), 26. P. Leopold (Bláha). Rozhodčí: Komas. Poločas: 1:1. U Hrnčíře: Šilhán – Čáp, M. Rejthárek, Střihavka, Bureš. Green bar: Černovský – Svoboda, P. Leopold, Hrbek, J. Leopold, Bláha, Suchorebský, Novák.

Autor: Ladislav Pospíšil

20.3.2008 VSTUP DO DISKUSE

První kolo Poháru Okresního fotbalového svazu Kutná Hora: Červené Janovice - Uhlířské Janovice 4:2 (3:0).
23

Loňský finalista poháru vypadl s Červenými Janovicemi

Tuto parní lokomotivu nazývají Ušatá nebo také Bulík.
10

OBRAZEM: Parní lokomotiva Ušatá projela Posázavím

Rock of Sadská přilákal davy fanoušků

Sadská /OBRAZEM/ – Rock of Sadská přinesl mnohahodinovou rockovou smršť s hlavní hvězdou newyorským Pro-Pain a další spoustou domácích i zahraničních kapel.

Uhlíři sahali po vyrovnání, ale marně

Mnichovo Hradiště – Druhé kolo I. A třídy, skupiny B odehráli fotbalisté Uhlířských Janovic v neděli na hřišti Mnichova Hradiště. Hosté ani ve druhém klání letošní sezony nebodovali.

Kutnohorsko - Zarmoucení pozůstalí se v týdnu od 21. do 27. srpna naposledy rozloučí se svými blízkými.