V úvodu večera na sebe narazily dva mladé celky – Teachers a Zeweláci. V tomto duelu na obou stranách hráči spálili vše, co se dalo. Oba golmani předváděli fantastické zákroky a v několika případech jim pomohla i brankové konstrukce. Snad všichni futsalisté si minimálně jednou vystřelili na bránu, ale ani jeden se mezi střelce nezapsal. Utkání tak skončilo bezbrankovou remízou 0:0.

Zeweláci – Teachers 0:0 (0:0)

Zeweláci: Manus – Jakoubek, Černý, Jiráň, Lebeda, Kratochvíl, Freund, Strnad. Teachers: Pavel Váňa – Auer, Potměšil, P. Holík, Třískala, Voj. Vondra, Valtr, T. Šváb.

Přesně opačně začal druhý zápas večera, ve kterém se utkali hráči Soči Suchdol s pořádajícím týmem Restaurace Na Valech. Už v 16. vteřině utkání dostal míč za záda Vlacha Langr – 1:0. Ani ne do minutky se na druhé straně trefil Růžička a bylo srovnáno. Diváci, kteří se přišli na tento zápas podívat, viděli dalších sedm branek. Rozhodující přišla ve 23. minutě. Obrovskou hrubku udělal brankář Restaurace Vlach, který namazal z autu přesně na nohu Zábrahovi a ten se mohl radovat nejen z laciného gólu, ale i ze třech bodů pro svůj tým.

Soča Suchdol – Restaurace Na Valech 5:4 (1:2)

Branky: 1. Langr (Zábraha), 14. P. Bříza (Hebr), 15. P. Bříza (Langr), 16. Zábraha, 23. Zábraha – 2. Růžička (Spáčil), 7. Vlach, 19. Spáčil (Růžička), 22. Spáčil (Novotný). Soča Suchdol: Novotný – Kuchař, B. Bříza, P. Bříza Dušinský, Hebr, Zábraha, Langr, Bohuňovský. Restaurace Na Valech: Vlach – Růžička, Kosík, Spáčil, Horký, Novotný.

Velmi napínavé utkání přinesl třetí mač večera a to až do 17. minuty, kdy padla první branka. Pospíšil našel volného Vančuru, který propálil tvrdou ranou Černovského ve svatyni Green baru – 1:0. O tři minuty později byl rozdíl skóre už dvoubrankový. Vančura v roli nahrávače vyzval Růžičku, který z bezprostřední blízkosti mířil přesně – 2:0. Dvě branky v závěru zápasu na straně Katlovských uzavřeli účet na konečných 4:0.

Katlovští Žabáci – Green Bar 4:0 (0:0)

Branky: 17. Vančura (Pospíšil), 20. Růžička (Vančura), 25. Blažek (Růžička), 26. Pospíšil. Katlovští Žabáci: M. Moc – Blažek, Růžička, Vančura, Pospíšil, Vrba. Green Bar: Černovský – Šafránek, Hrbek, Ptáčník, P. Leopold, Suchorebský, J. Leopold.

V posledním duelu večera na sebe narazila mužstva Chvojkovice Brod a Veteráni. Za první poločas si obě družstva vytvořila několik slibných šancí, ale ani jedna z nich nevedla k vedoucímu gólu. Po prvních třinácti minutách tak zůstalo skóre na počátečním stavu 0:0. Obě družstva se snažila ve druhé části přiklonit vítězství na svou stranu a v 17. min se to povedlo Chvojkovicím. Špatná přihrávka Veteránů znamenala rychlý brejk a pohodlné zakončení Böhma do prázdné brány – 1:0. Ve 21. min se situace opakovala podruhé, jen s tím rozdílem, že na konci souhry stál Franc – 2:0. V předposlední minutě zvýšil na 3:0 druhou brankou Böhm. Vítězství Chvojkovic nezměnil ani fakt, že v závěru snížil na konečných 3:1 Hetfleisch.

STS Chvojkovice Brod – Veteráni 3:1 (0:0)

Branky: 17. Böhm (Dostál), 21. Franc (Kocourek), 25. Böhm (Kocourek) – 26. Hetfleisch (Pařízek). STS Chvojkovice Brod: Peroutka – Klíma, Dostál, Kocourek, Hurt, Franc, Böhm. Veteráni: Ledvina – Kopecký, Pařízek, Hetfleisch, Kaščák, Langer, Andrašík, Kapek, Špitálník.

Informace z předchozího kola najdete ZDE.