Teachers - Veteráni 3:2 (2:0)

Veteráni dorazili do haly v silné sestavě s odhodláním bojovat o body, které potřebují k postupu do play off. Bojovnost a nasazení se jim upřít nedá, ovšem jako první se radovali Teachers: nejprve otevřel skóre Vojtěch Vondra po rohovém kopu a po výpadu do otevřené obrany zvýšil Potměšil na 2:0. Přízemní jedovatou střelou ze střední vzdálenosti se Veteráni po sedmnácti vteřinách druhé půle ještě dostali do hry, jenže v 17. min. po vyšachování jejich obrany Štainz zakončoval krásnou kombinaci na jeden dotek do prázdné brány - 3:1. Naději vykřesal tři minuty před koncem zapomenutý J. Špitálník, kterého kolmým výhozem našel Ledvina, ale i přes šanci Janouška, kterou si u tyče pohlídal gólman Pavel Váňa, se na výsledku už nic nezměnilo.

Branky a asistence: 5. Vojt. Vondra (P. Holík), 11. Potměšil (P. Holík), 16. Štainz (Auer) - 14. Langr (J. Špitálník), 22. J. Špitálník (Ledvina). Rozhodčí: Daniel Mucha, bez karet. Teachers: Pav. Váňa - J. Holík, P. Holík, Štainz, Vojt. Vondra, Potměšil, T. Šváb, Auer, Třískala. Veteráni: Ledvina - Kapek, P. Pařízek, Hetfleisch, Andrašík, J. Špitálník, Langr, Janoušek.

Soča Suchdol - Green bar 1:5 (0:3)

Hebr ve 3. min. obětavým zákrokem pomohl gólmanovi Soči M. Novotnému, ovšem i přesto si křesetický Green bar vybudoval do přestávky bezpečný náskok. Nejprve se po trestném kopu prosadil J. Šrámek, později dvě branky přidal M. Svoboda. Po korekci stavu gólem Pavla Břízy byl ve 20. min. gólman suchdolské Soči bezmocný proti tečovaný střele J. Šrámka a vítězství Green baru pečetil nejkrásnějším gólem večera Hrbek, který bez přípravy napálil míč přímo do šibenice.

Branky a asistence: 15. P. Bříza (Zábraha) - 3. J. Šrámek (Suchorebský), 7. M. Svoboda (J. Šrámek), 9. M. Svoboda, 20. J. Šrámek (M. Svoboda), 23. Hrbek (J. Šrámek). Rozhodčí: Daniel Mucha, bez karet. Soča Suchdol: M. Novotný - Kopáček, Dušínský, Hebr, D. Kuchař, P. Bříza, Bohuňovský, Zábraha, Langr. Green bar: Černovský - Hrbek, M. Svoboda, P. Leopold, J. Šrámek, Suchorebský.

Katlovští Žabáci - NC Palma 2:3 (1:2)

Přímý souboj o třetí místo začala chyba obrany Katlovských Žabáků, z které těžil úvodním gólem Lev. První poločas pak provázely neproměněné šance Žabáků, například Boumu v 6. min. nadvakrát výborně vychytal brankář Mil. Hubáček. Místo toho Lev po rohu zvýšil na 2:0. Na dramatický druhý poločas zadělal brankou "do šatny" Bouma střelou z větší vzdálenosti. Jenže po další chybě v rozehrávce a přečíslení obrany Žabáci inkasovali potřetí a od prohry a pádu na čtvrté místo v tabulce je nezachránila ani utěšená střela Blažka přímo k tyči - 2:3.

Branky a asistence: 13. Bouma (J. Vančura), 23. Blažek - 3. Lev, 8. Lev (Mar. Hubáček), 15. Malý (Mar. Hubáček). Rozhodčí: Daniel Mucha. ŽK: J. Moc, M. Moc - Zelený. Katlovští Žabáci: M. Moc - J. Moc, Jak. Vančura, Blažek, Bouma, T. Pospíšil. Night club Palma: Mil. Hubáček - Zelený, Lev, Malý, Mar. Hubáček.

STS Chvojkovice Brod - Zeweláci 1:1 (0:1)

Zeweláci potvrdili formu z posledních zápasů a ukázali, že mohou hrát s každým. Nejlepší střelec soutěže Bedřich Franc sice ve 2. min. trefil břevno, ovšem šanci měli i Zeweláci, když O. Černý po individuální akci pálil vedle. Následovala Jiráskova střela do tyče po rohovém kopu, ovšem velkou radost prožil v 7. min. Hruška, na jehož přesnou rán k tyči gólman Peroutka nedosáhl - 0:1. Zeweláci ve druhém poločase jednoduchou hrou odráželi útoky soupeře, přesto neuhlídali nejlepšího střelce soutěže, který se v 19. min. uvolnil a vyrovnal - 1:1.

Branky a asistence: 19. B. Franc - 7. Hruška (Trnka). Rozhodčí: Daniel Mucha, bez karet. STS Chvojkovice Brod: Peroutka - Klíma, Kocourek, Z. Hurt, B. Franc, Böhm, D. Jirásek, J. Dostál. Zeweláci: Manus - Lebeda, Černý, Jiráň, J. Kratochvíl, Trnka, Strnad, Hruška.

Další program

21. hrací den, čtvrtek 2. dubna: FC Cannabis - Katlovští Žabáci (od 19.30 hodin), Veteráni - Soča Suchdol (od 20 hodin), Green bar - Teachers (od 20.30 hodin), Zeweláci - Restaurace Na Valech (od 21 hodin). Všechna utkání Futsal ligy Restaurace Na Valech se hrají ve sportovní hale Bios v Puškinské ulici v Kutné Hoře.