To, že má Green bar vposledních zápasech dobrou formu, potvrdil už ve 3. minutě utkání. Po rychlé akci se prosadil po přihrávce Bláhy P. Leopold 0:1. Do minuty srovnal Pospíšil, kdy se kněmu odrazil míč a napálil přesnou střelu k tyči – 1:1. Green bar opět získal brankový náskok v8. minutě, kdy proměnil pokutový kop Bláha - 1:2. Do konce prvního poločasu přidal každý tým ještě po jedné brance. Nejdříve dal svůj druhý gól Pospíšil – 2:2 a o chviličku později Green bar znovu poslal do vedení Bláha – 2:3. Vdruhém poločase úřadoval Svoboda zGreen Baru, který během druhé půle stačil nastřílet soupeři hattrick. Patřil knejlepším hráčům na place a hlavně jeho zásluhou si mohl Green bar připsat do tabulky další tři body. Za Zeweláky se ve druhém poločase ještě trefil Pospíšil, kdy svým hattrickem srovnával na 3:3, po chybě brankáře vsítil branku Černý – 4:5 a poslední slovo za Zeweláky měl vcelém utkání Kratochvíl – 5:6.

Zeweláci - Green bar 5:6

Branky: 4. Pospíšil (Havlík), 14. Pospíšil (Křivský), 18. Pospíšil (Zelený), 19. Černý (bez), 25. Kratochvíl (bez) - 3. P. Leopold (asist. Bláha), 8. Bláha (bez), 11. Bláha (Svoboda), 16. Svoboda (bez), 21. Svoboda (P. Leopold), 24. Svoboda (Bláha). Rozhodčí: Martin Jansa. Poločas: 3:2. Zeweláci: Manus – Černý, Kratochvíl, Pospíšil, Zelený, Jakoubek, Havlík, Strnad, Beneš, Křivský, Jeřábek. Green Bar: Černovský – Svoboda, J. Leopold, Bláha, P. Leopold, Suchorebský.

Ve druhém utkání večera lépe začali hráči Cannabis, kteří se v11. minutě ujali vedení. Po ideální přihrávce, mezi dva napadající hráče, se parádně trefil M. Veselý – 1:0. Stav utkání se vyrovnal ve 14. minutě. Po lajně se uvolnil Hurt, který našel před brankou volného Vantu – 1:1. Chvojkovice se po pár minutách mohly dostat i do vedení, ale Franc trefil pouze tyč. O pár minut později si vše vynahradil. Odražený míč od tyče doklepl do prázdné branky - 1:2. Vzávěru držel Chvojkovice nad vodou Kocourek, kdy zbrankové čáry vykopl střelu M. Veselého. Po velkém náporu se nakonec podařilo hráčům Cannabisu vyrovnat. Po rychlé akci vyvážil skóre Černohlávek - 2:2. Remíza byla spravedlivá.

FC Cannabis – STS Chvolkovice Brod 2:2
Branky: 11. M. Veselý (asist. J. Veselý), 23. Čenohlávek – 14. Vanta (Hurt), 18. Franc (Vaňouček). Poločas: 1:0. Rozhodčí:Martin Jansa. FC Cannabis: Smíšek - J. Veselý, M. Veselý, Z. Volenec, Černohlávek, Hanousek, Škramovský, Červinka. STS Chvojkovice Brod: Peroutka – Böhm, Hurt, Vaňouček, Kocourek, Vanta, B. Franc.
V posledním utkání večera bylo už od začátku vidět, kdo je favoritem. Není tedy divu, že zprvní větší šance se prosadili Žabáci, kdy Stratený tečoval střelu Blažka. Šilhán vbrance Hrnčíře neměl šanci zareagovat - 1:0. Podobná akce sbrankovým zakončením se zrodila v7. minutě, kdy do prázdné branky zakončil Jiří Moc – 2:0. Do minuty se stav měnil potřetí, kdy se po individuální akci prosadil Bouma – 3:0. Na konci prvního poločasu zúročili snahu i hráči Hrnčíře. Před bezmocným Mocem si mezi sebou dvakrát narazili Bureš a Čáp a první jmenovaný snížil na 3:1. I úvod druhé části zápasu patřil Žabákům, lídrovi soutěže. Po zatažení míče po lajně dostal přihrávku před bránu od Blažka Stratený, ten se ani podruhé v zápase nezmýlil – 4:1. Utkání se Hrnčířům podařilo ještě zdramatizovat. Uvnitř brankoviště padl Čáp a M. Rejthárek následný pokutový kop spřehledem proměnil – 4:2. O minutu později Žabáci vedli znovu o tři branky. Tentokrát se podruhé vutkání prosadil J. Moc – 5:2. Vzávěru se ještě blýsknul krásnou střelou zprvní Čáp, který uzavřel účet zápasu na konečných 5:3.

Katlovští Žabáci – U Hrnčíře 5:3

Branky: 2. Stratený (asiat. Blažek), 7. J. Moc (Vančura), 9. Bouma, 16. Stratený (Blažek), 21. J. Moc (Blažek) – 12. Bureš ( Čáp), 20. M. Rejtárek (pok. Kop), 25. Čáp (Malina). Poločas: 3:1. Rozhodčí: Martin Jansa. Katlovští žabáci: M. Moc – Bouma, Blažek, J. Moc, Filip, Víta, Vančura, Stratený, Růžička, Lebeda. U Hrnčíře: Šilhán – J. Rejthárek, M. Rejthárek, Čáp, Barták, Malina, Bureš.

Utkání Veteráni - Teachers se nehrálo. Veteráni se nesešli. Oba týmy se dohodly, že utkání sehrají v náhradním termínu a to o posledním kole futsal ligy.

Pořadí ligy: 1. Katlovští Žabáci 35 bodů, 2. STS Chvojkovice Brod 29, 3. Green bar 25, 4. Teachers 23, 5. U Hrnčíře 18, 6. Veteráni 17, 7. FC Cannabis 16, 8. Restaurace Na Valech 13, 9. Soča Suchdol 12, 10. Zeweláci 9.