Zúčastnilo se ho, jako každého jiného, 5 týmů: domácí AŠ, Jiskra Zruč, Spartak Příbram, HC Wendy Mělník a Sparta Kutná Hora. Zbývající dva ze sedmičky letošních účastníků této soutěže - Sokol Kobylisy a Sokol Úvaly již soutěž ukončily a měly tentokrát volno.
Mladoboleslavský turnaj bez ztráty bodu vyhrála Zruč nad Sázavou a potvrdila tak své vedoucí postavení v čele průběžné tabulky soutěže. Na druhé Kobylisy má náskok tří bodů.

Kutnohorský tým starších žáků potřeboval v turnaji získat alespoň bod, aby se posunul na celkové 3. místo po podzimní části. To se mu sice podařilo, do tabulky si připsal pět bodů za 2 vítězství a 1 remízu, ale výkony nebyly nijak přesvědčivé. Na druhou stranu je potěšitelné, že po prohraném poločase o šest branek s domácí AŠ dokázal v utkání remizovat a po prohraném poločase o čtyři branky s Příbramí ještě otočit výsledek ve svůj prospěch. S podzimním vítězem – Jiskrou Zruč sice na turnaji o tři branky prohrál, toto utkání se však oběma týmům do mistrovské tabulky nebude započítávat (aby měli všechny týmy stejný počet odehraných utkání).

Jednotlivé výsledky K. Hory v turnaji: Zruč n. S. - K. Hora 19:16, Mělník - K. Hora 12:19, M. Boleslav - K. Hora 18:18, Příbram - K. Hora 18:19.

Sestava a branky K. Hory v turnaji celkem: Karlovský - Nádvorník 19, Kuře 12, Pícha 11, Bielický 10, Šuráň 10, Brož 4, Petránek 4, Koriťák 2 a Veselý.

Zdroj: Petr Vobořil