Eliška Fuxová si doplavala na 50 m prsa pro zlato

Mladá Boleslav - Závěrečný říjnový víkend absolvovali čáslavští plavci 4. kolo Krajské základní soutěže, které se konalo v Mladé Boleslavi.

27.10.2008

Ilustrační fotoFoto: Reuters/Jerry Lampen

Šestici čáslavských se dařilo. Kromě řady osobních rekordů vybojovali Čáslavští hned několik medailových umístění. Na nejvyšší příčku vystoupila starší žačka Eliška Fuxová, která ve své kategorii zvítězila na 50 m prsa a přidala 2. místo na 200 m prsa. Stříbro a 2x bronz vybojoval starší žák Jakub Burian na 50 m kraul, respektive na 100 m motýl a 100 m znak. Druhé místo doplnila ještě Jana Páclová na 50 m prsa ve starších žačkách a Martin Kárný také na 50 m prsa v mladších žácích.

Zdroj: Jiří Baláš

27.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

Nové retail centrum v Kutné Hoře roste jako z vody.
1 14

Nové retail centrum v Kutné Hoře roste jako z vody

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Loňský finalista poháru vypadl s Červenými Janovicemi

Kutnohorsko /FOTOGALERIE/ – Druhé kolo Poháru OFS nabídlo v neděli odpoledne zajímavé výsledky. Překvapením bylo vypadnutí Uhlířských Janovic B, které tak loňské druhé místo neobhájí.

OBRAZEM: Parní lokomotiva Ušatá projela Posázavím

Posázaví - Výletníci a především milovníci lokomotiv mohli být v sobotu nadšeni. Přes Benešovsko, a hlavně Posázavím, projela parní lokomotiva přezdívaná Ušatá.

Rock of Sadská přilákal davy fanoušků

Sadská /OBRAZEM/ – Rock of Sadská přinesl mnohahodinovou rockovou smršť s hlavní hvězdou newyorským Pro-Pain a další spoustou domácích i zahraničních kapel.

Uhlíři sahali po vyrovnání, ale marně

Mnichovo Hradiště – Druhé kolo I. A třídy, skupiny B odehráli fotbalisté Uhlířských Janovic v neděli na hřišti Mnichova Hradiště. Hosté ani ve druhém klání letošní sezony nebodovali.