Utkání začalo v režii Jiskry, která ve 4. minutě vedla 4:0. V následujících minutách se utkání herně vyrovnalo a domácí celek začal pomalu snižovat vedení hostů. Chodov těžil z rychlého protiútoku, ze kterých nemilosrdně trestal neproměněné šance hostující Jiskry. Zruč naopak oplácela připravenými útočnými akcemi a až do 25. minuty si udržovala vedení. V závěru však domácí využili výhodu přesilových her a o přestávce odcházeli do kabin s vedením 12:11.

Druhá polovina utkání se dlouho podobala té první, jen s tím rozdílem, že mírný náskok si udržoval Chodov. Ve 45. minutě utkání domácí vedli 18:15, když obrany obou družstev převyšovaly útočné snažení střelců na obou stranách. V závěrečných patnácti minutách však Jiskra zabojovala, zlepšila obranu a hlavně začala proměňovat střelecké příležitosti. Chodov si nejednou s hrou Zruče nevěděl rady. V hektickém závěru dokázala Jiskra otočit skóre ve svůj prospěch a díky nesmírné bojovnosti a enormnímu nasazení zvítězila 20:19.

Za zmínku ještě stojí, že utkání rozhodoval jediný rozhodčí - Navrátil z Prahy, který přišel do haly jen deset minut před plánovaným začátkem utkání. V poměrně tvrdém zápase netrestal velmi nevybíravé zákroky domácí obrany a následně při protestech hráčů Jiskry vylučoval na straně hostí. Přestože Jiskra zvítězila, nemohla být s jeho rozhodováním spokojena, protože několik hráčů Zruče si odneslo z utkání nepříjemná zranění.

Chodov B – Zruč n. S. 19:20 (12:11)

Sestava a branky Zruče n. S.: Dejda - Bohm 7, Vrzáček 6, Kuchyňka 2, D. Hornát 2, Dolejší 1, Kaplan 1, Felis 1, Hejl, Korel, J. Hornát.

Zdroj: Jiří Dolejší