FOTOGALERIE: Na domácím turnaji obsadili druhé místo

Kutná Hora - Oddíl házené TJ Sparta Kutná Hora uspořádal v sobotu 10. ledna ve sportovní hale Bios v Puškinské ulici první z celé řady zimních mládežnických přípravných turnajů – tentokrát v kategorii starších žáků.

14.1.2009

Házená: turnaj starších žáků v hale Bios v Kutné Hoře, sobota 19. ledna 2009Foto: Jakub Geier

Turnaje se zúčastnilo pět týmů – Sokol Úvaly, Spartak Příbram, TJ Chodov JM, Sparta Kutná Hora a Sparta Kutná Hora B. Hrálo se systémem každý s každým a hrací doba byla 2 x 12,5 minuty.

Tým Sparty Kutná Hora B startoval v turnaji mimo soutěž, jeho kádr tvořil mix dorostenců, starších i mladších žáků. Tento tým všechna čtyři svá utkání bezpečně vyhrál, tyto výsledky se však ostatním účastníkům turnaje nezapočítávaly.

O celkové vítězství v turnaji tedy bojovaly pouze čtyři týmy. Z nich byly nejúspěšnější Úvaly, který ve všech třech utkáních zvítězily. Na druhém místě se umístila domácí Kutná Hora, která prohrála pouze s vítězem, a to těsně o branku. Třetí místo obsadil pražský tým TJ Chodov JM a na čtvrtém místě skončila Příbram.

Jednotlivé výsledky Sparty v turnaji: K. Hora - Chodov 16:15 (7:9), K. Hora - Úvaly 15:16 (9:7), K. Hora - Příbram 19:13 (11:3).

Ostatní výsledky turnaje: Úvaly - Chodov 16:13, Úvaly - Příbram 16:9, Chodov - Příbram 19:8.

Výsledky mimo soutěž startující Sparty B: K. Hora B - K. hora 15:12 (9:7), K. Hora B - Chodov 20:13 (8:2), K. Hora B - Úvaly 16:12 (12:5), K. Hora B - Příbram 11:8 (9:4).

Konečná tabulka turnaje starších žáků
1. Úvaly 3 - 3 – 0 – 0 48:37 6
2. Kutná Hora 3 - 2 – 0 – 1 50:44 4
3. Chodov 3 - 1 – 0 – 2 47:40 2
4. Příbram 3 - 0 – 0 - 3 30:54 0

Sestava a branky Sparty v turnaji celkem: Karlovský - Pícha 15, Bielický 13, Nádvorník 11, Kuře 10, Brož 7, Šuráň 6, Petránek 2 a J. Schwarz.

Sestava a branky Sparty B v turnaji celkem: Červenka - O. Šimůnek 30, D. Polívka 17, Stehlík 7, Suntych 3, M. Veselý 3, Koriťák 1 a Zelinka.

Při závěrečném vyhlášení výsledků převzala všechna zúčastněná družstva starších žáků z rukou předsedy TJ Sparta Kutná Hora Pavla Šimůnka poháry a diplomy a stejně tak byli odměněni i nejlepší jednotlivci turnaje - Nejlepší brankář: Michal Karlovský (Sparta Kutná Hora), nejlepší hráč: Jakub Řežábek (TJ Chodov JM), nejlepší střelec: Jakub Brichta (Sokol Úvaly - autor 22 branek).

20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Desátý ročník Dačického 12 bude velký, slíbil za pořadatele Michal Vavák

Kutná Hora /ROZHOVOR/ – Club Deportivo Kutná Hora zvládl úspěšně uspořádat další ročník populárního běžeckého závodu Dačického 12. Za organizátory jsme vyzpovídali Michala Vaváka, také milovníka běhu.

KRIMI MIX: Pachatel využil nepozornosti, z auta ukradl kabelku

Kutnohorsko - Přinášíme vám přehled krimi zpráv z Kutnohorska.

Kutnohorsko - Zarmoucení pozůstalí se v týdnu od 14. do 20. srpna naposledy rozloučí se svými blízkými.

Ve Žlebech upravili prostor u zvonice

Žleby - U zvonice Československé církve husitské byla dříve okolní plocha oplocena, ale během let zde nezůstalo nic. Okolí památky pomalu pustlo. Prostor před zvonicí se začal používat jako parkoviště a auta najížděla do těsné blízkosti zvonice.