Základní část
1. hrací den, čtvrtek 18. října 2012
Jump Boys – Energit HC 4:1
Restaurace Na Valech - VS35,- 4:9
Kantor&Spol. - Dřevo Tvrdík 5:0
Green Bar – STS 2:3
2. hrací den, úterý 23. října 2012
Soča Suchdol – Freaks 1:3
Rolling Team - ESO Team 6:2
3. hrací den, čtvrtek 25. října 2012
Restaurace Na Valech – Jump Boys 4:7
VS35,- - Kantor&Spol. 3:2 p.k.
Green Bar – Energit HC 4:1
Soča Suchdol – STS Chvojkovice 2:3
4. hrací den, čtvrtek 1. listopadu 2012
Energit HC – STS Chvojkovice 2:3
Rolling Team – Restaurace Na Valech 3:4 p.k.
Eso Team – Green Bar 2:11
Dřevo Tvrdík – Freaks 3:8
5. hrací den, čtvrtek 8. listopadu 2012
Jump Boys – Eso Team 6:1
Kantor&Spol. – Rolling Team 3:1
Dřevo Tvrdík – Soča Suchdol 1:0 p.k.
Freaks – VS35,- 3:7
6. hrací den, čtvrtek 15. listopadu 2012
STS Chvojkovice – Eso Team 2:5
Soča Suchdol – Energit HC 4:3 p.k.
Green Bar – Restaurace Na Valech 6:1
Jump Boys – Kantor&Spol. 5:1
7. hrací den, čtvrtek 22. listopadu 2012
Restaurace Na Valech – STS Chvojkovice 6:8
VS35,- - Dřevo Tvrdík 4:7
Rolling Team – Freaks 3:2
Eso Team – Energit HC 5:6
8. hrací den, čtvrtek 29. listopadu 2012
VS35,- - Soča Suchdol 5:8
Dřevo Tvrdík – Rolling Team 2:3 p.k.
Freaks – Jump Boys 2:7
Kantor&Spol. – Green Bar 3:2
9. hrací den, čtvrtek 6. prosince 2012
STS Chvojkovice – Kantor&Spol. 2:3 p.k.
Energit HC – Restaurace Na Valech 3:4 p.k.
Soča Suchdol – Eso Team 5:3
Jump Boys – Dřevo Tvrdík 7:2
10. hrací den, čtvrtek 13. prosince 2012
Restaurace Na Valech – Eso Team 10:6
Kantor&Spol. – Energit HC 3:0
Rolling Team – VS35,- 7:2
Green Bar – Freaks 2:4
11. hrací den, čtvrtek 20. prosince 2012
VS35,- - Jump Boys 0:6
Dřevo Tvrdík – Green Bar 4:3 pk.
Freaks – STS Chvojkovice 4:2
Rolling Team – Soča Suchdol 7:4
12. hrací den, čtvrtek 3. ledna 2013
Soča Suchdol – Restaurace Na Valech 8:5
Jump Boys – Rolling Team 3:2 pk.
Eso Team – Kantor&Spol. 6:7 pk.
Energit HC – Freaks 3:2 pk.
13. hrací den, čtvrtek 10. ledna 2013
STS Chvojkovice – Dřevo Tvrdík 7:6 pk.
Kantor&Spol. – Restaurace Na Valech 3:9
Freaks – Eso Team 1:6
Green Bar – VS35,- 3:2
14. hrací den, čtvrtek 17. ledna 2013
Rolling Team – Green Bar 2:1
VS35,- - STS Chvojkovice 3:5
Dřevo Tvrdík – Energit HC 1:3
Jump Boys – Soča Suchdol 4:1
15. hrací den, čtvrtek 24. ledna 2013
Energit HC – VS35,- 6:2
Eso Team – Dřevo Tvrdík 5:6 pk.
Soča Suchdol – Kantor&Spol. 6:5
Restaurace Na Valech – Freaks 4:5
16. hrací den, čtvrtek 31. ledna 2013
Dřevo Tvrdík – Restaurace Na Valech 5:3
Freaks – Kantor&Spol. 1:6
Green Bar – Jump Boys 5:4
STS Chvojkovice – Rolling Team 3:5
17. hrací den, čtvrtek 7. února 2013
Green Bar – Soča Suchdol 9:1
Jump Boys – STS Chvojkovice 4:3
Rolling Team – Energit HC 10:2
VS35,- - Eso Team 5:6