Jak se nechalo očekávat tak v tomto roce bude každý turnaj velice vyrovnaný a bude záležet na každém bodu. Zručští kluci se na tomto turnaji spíše sehrávali a to se projevovalo i na výsledcích jednotlivých zápasů.

V prvním zápase narazili na celek Úval, v poločase byl výsledek 2:7, po změně stran a změně rozestavení hráčů byl konečný výsledek 9:14. Druhý zápas byl s nováčkem soutěže, zde zručští házenkáři nezaháleli a přehráli soupeře 18:3. Další zápas probíhal s domácím celkem, za který nastoupili tři starší žáci, kteří nedali zručskému celku žádnou šanci na slušný výsledek a zvítězily 8:20. Po skončení turnaje byly odečteny branky střílejících starších žáků, bohužel vychytané šance dalším starším žákem se už nepřičetly - takže konečný výsledek 8:11. V posledním zápase se Jiskra utkala s týmem Kutné Hory. Od začátku se hrál vyrovnaný zápas, ale bohužel po začátku druhé půle se zranil hráč Zruče a klukům tak ke konci došli síly a prohráli 10:18.

Nutno podotknout, že ve zručském týmu byli pouze tři mladší žáci, které doplnilo pět minižáků. I proto si kluci za bojovnost zaslouží pochvalu.

Sestava a branky Zruče n. S. v turnaji celkem: Červinka 19, Havlíček 18, T. Toman 3, A. Dolejší 3, Losinecký 1, Kopecký 1, Vlasák, a brankář P. Rozehnal.

Zdroj: Martin Havlíček