VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Středočeský tenis, soutěže družstev

Střední Čechy - Potřetí vyběhli na tenisové kurty aktéři krajských tenisových družstev, aby pro své družstvo vybojovali další mistrovské body a vylepšili si tak své pozice v krajských tabulkách.

19.5.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Sonnek

STŘEDOČESKÁ DIVIZE

3. kolo: LTC Beroun – TK Březnice 2:7, Tenis Brandýs – Realsport Nymburk B 6:3, SK Tenis Rohatsko – Sj Český Brod 7:2, TK Benátky – LTC Ml. Boleslav 1:8.

1. Brandýs n. L. 3 3 0 23:4 6
2. Ml. Boleslav 3 3 0 22:5 6
3. Rohatsko 3 2 1 17:10 5
4. Nymburk B 3 2 1 14:13 5
5. Březnice 3 1 2 11:16 4
6. Český Brod 3 1 2 8:19 4
7. Benátky n. J. 3 0 3 8:19 3
8. Beroun 3 0 3 4:23 3

KRAJSKÁ I. TŘÍDA

Skupina A – 3. kolo: SK Mělník – F.H.TK Dobřichovice B 9:0, Baník Příbram – SK Černošice 9:0, TK Kročehlavy – Tenis Dobříš 4:5, TJ Kralupy – So Sedlčany 2:7.

1. Dobříš 3 3 0 18:9 6
2. SK Mělník 3 2 1 20:7 5
3. Kročehlavy 3 2 1 15:12 5
4. Dobřichovice B 3 2 1 10:17 5
5. Baník Příbram 3 1 2 15:12 4
6. Sedlčany 3 1 2 14:13 4
7. Kralupy 3 1 2 10:17 4
8. Černošice 3 0 3 6:21 3

Skupina B – 3. kolo: LTC Ml. Boleslav B – So Říčany 9:0, Tenis Brandýs B – LTC Kolín 6:3, TK Mn. Hradiště – TK Benešov 3:6, Sparta Kutná Hora – LTC Houštka 6:3.

1. Kutná Hora 3 3 0 19:8 6
2. Brandýs n. L. B 3 3 0 17:10 6
3. Ml. Boleslav B 3 2 1 19:8 5
4. Benešov 3 2 1 14:13 5
5. Houštka 3 1 2 15:12 4
6. LTC Kolín 3 1 2 10:17 4
7. Mn. Hradiště 3 0 3 9:18 3
8. Říčany 3 0 3 5:22 3

KRAJSKÁ II. TŘÍDA

Skupina A – 3. kolo: TK Stochov – LTC Rakovník 5:4, Loko Beroun – Sn Kladno B 0:9, So Buštěhrad – SK Kladno 4:5, LTC Rudná – So Nučice 9:0.

1. Sn Kladno B 3 3 0 25:2 6
2. Stochov 3 3 0 18:9 6
3. SK Kladno 3 3 0 16:11 6
4. LTC Rakovník 3 2 1 15:12 5
5. Rudná 3 1 2 14:13 4
6. Butěhrad 3 0 3 8:19 3
7. Nučice 3 0 3 6:21 3
8. Loko Beroun 3 0 3 6:21 3

Skupina B – 3. kolo: LTC Poděbrady – LTC Houštka B 8:1, LTC Bakov n. J. – TK Benátky n. J. B 7:2, Sj Žiželice n. C. – TK Neratovice 8:1, LTC Kolín B – SK Mělník B 5:4.

1. Poděbrady 3 3 0 23:4 6
2. LTC Kolín B 3 3 0 17:10 6
3. Bakov n. J. 3 2 1 14:13 5
4. SK Mělník B 3 1 2 14:13 4
5. Žiželice n. C. 3 1 2 14:13 4
6. Benátky n. J. B 3 1 2 10:17 4
7. Houštka B 3 1 2 9:18 4
8. Neratovice 3 0 3 7:20 3

Skupina C – 3. kolo: LTC Řevnice – 1. Vestecká sportovní 4:5, TK Březnice B – Sp Rožmitál 5:4, Tenis Dobříš B – So Měchenice 3:6, So Dobřichovice PBtisk Bohutín B 3:6

1. Měchenice 3 3 0 20:7 6
2. Vestecká sport. 3 3 0 16:11 6
3. Dobříš B 3 2 1 15:12 5
4. Březnice B 3 2 1 14:13 5
5. Rožmitál 3 1 2 14:13 5
6. Bohutín B 3 1 2 10:17 4
7. Řevnice 3 0 3 10:17 3
8. So Dobřichovice 3 0 3 7:20 3

Skupina D – 3. kolo: TK Radošovice – Jiskra Zruč n. S. odloženo, So Říčany B – Sparta Kutná Hora B 2:7, TK Hrušov – 1. TK Pacov 5:4, Kelly Tennis Academy – So Votice 5:4.

1. Kelly Academy 2 2 0 12:6 4
2. Radošovice 2 2 0 12:6 4
3. Říčany B 2 1 1 10:8 3
4. Votice 2 1 1 9:9 3
5. 1. TK Pacov 2 1 1 9:9 3
6. Hrušov 2 1 1 8:12 3
7. Kutná Hora B 2 0 2 7:11 2
8. Zruč n. S. 2 0 2 5:13 2

KRAJSKÁ III. TŘÍDA

Skupina A – 3. kolo: So Nučice B – So Hostivice 1:8, LTC Rakovník B – LTC Roztoky u Prahy odloženo, Hvězda Kladno – Loko Zdice 1:8, SK Černošice B – TK Stochov B 2:7.

1. Hostivice 3 3 0 22:5 6
2. Zdice 3 3 0 21:6 6
3. Nučice B 3 2 1 13:14 5
4. Hvězda Kladno 3 1 2 11:16 4
5. Černošice 3 1 2 13:14 4
6. Stochov 3 1 2 11:16 4
7. Rakovník B 2 0 2 4:14 2
8. Roztoky u Prahy 2 0 2 4:14 2

Skupina B – 3. kolo: TK Mn. Hradiště B – Tenis Brandýs C 7:2, LTC Starý Kolín – SK Mělník C 5:4, 1.TK Pacov B – Sj Žiželice B 5:4, Realsport Nymburk C – TK Lysá n. L. 4:5.

1. Lysá n. L. 3 3 0 16:11 6
2. Starý Kolín 3 3 0 16:11 6
3. Mn. Hradiště B 3 2 1 18:9 5
4. SK Mělník C 3 2 1 17:10 5
5. žiželice B 3 1 2 13:14 4
6. Pacov B 3 1 2 9:18 4
7. Nymburk C 3 0 3 11:16 3
8. Brandýs n. L. C 3 0 3 8:19 3

Skupina C – 3. kolo: So Kamýk n.Vlt. – Baník Příbram B 5:4, Sp. Hořovice – Sp Žebrák 6:3, TK Březnice –– TK Mníšek p. B. 3:6, Sp Rožmitál B – LTC Beroun B 1:8.

1. LTC Beroun B 3 3 0 22:5 6
2. Kamýk n. Vlt. 3 3 0 19:8 6
3. Žebrák 3 2 1 18:9 5
4. Mníšek p. B. 3 2 1 15:12 5
5. Hořovice 3 2 1 13:14 5
6. Baník Příbram B 3 0 3 9:18 3
7. Rožmitál B 3 0 3 6:21 3
8. Březnice C 3 0 3 6:21 3

Skupina D – 3. kolo: So Votice B – Sj Čerčany 6:3, Sj Čerčany B – Sparta Kutná Hora C 4:5, TK Benešov B – Sp Průhonice 6:3, Sparta Kutná Hora D – TK Týnec n. S. 1:8.

1. Týnec n. S. 3 3 0 24:3 6
2. Kutná Hora C 3 3 0 20:7 6
3. Benešov B 3 2 1 14:13 5
4. Čerčany B 3 1 2 13:14 4
5. Votice B 3 1 2 12:15 4
6. Čerčny A 3 1 2 9:18 4
7, Kutná Hora D 3 1 2 8:19 4
8. Průhonice 3 0 3 8:19 3

KRAJSKÁ IV. TŘÍDA

Skupina A – 3. kolo: TK Bezděkov/ Unhošť – Tenis Brandýs n.L. D 5:4, So. N. Strašecí – TJ Kralupy B 6:3, So Libiš – So Buštěhrad odloženo, TK Stochov – Mělník Pšovka 9:0.

1. N. Strašecí 3 3 0 21:6 6
2. Kralupy B 3 2 1 18:9 5
3. Bezděkov–Unhošť 3 2 1 12:15 5
4. Buštěhrad B 2 2 0 17:1 4
5. Stochov C 3 1 2 12:15 4
6. Brandýs n. L. D 3 1 2 10:17 4
7. Mělník–Pšovka 3 0 3 5:22 3
8. Libiš 2 0 2 0:18 2

Skupina B – 3. kolo: TK Radošovice B – LTC Bakov B 3:6, So Otradovice – 1.TK Pacov C 5:4, Sj Český Brod B – SK Rohatsko B 9:0, Týnec n. L. – TK Radošovice C odloženo.

1. Český Brod B 3 3 0 24:3 6
2. Bakov n. J. B 3 3 0 17:10 6
3. Týnec n. L. 2 2 0 14:4 4
4. Otradovice 3 1 2 12:15 4
5. Radošovice B 3 1 2 10:17 4
6. Radošovice C 2 1 1 9:9 3
7. Pacov C 3 0 3 8:19 3
8. Rohatsko B 3 0 3 5:22 3

Skupina C – 3. kolo: SK Nižbor – TC Hýskov 2:7, F.H.TK Dobřichovice C – LTC Rudná B 0:9, LTC Beroun C – TC Modletice B 0:9, Sp Žebrák B – Čechie Nový Jáchymov pro déšť odloženo.

1. Rudná B 3 3 0 26:1 6
2. Hýskov 3 3 0 19:8 6
3. Nižbor 3 2 1 17:10 5
4. Modletice B 3 2 1 15:12 5
5. Nový Jáchymov 2 1 1 12:6 3
6. F.H. Dobřichovice C 3 0 3 5:22 3
7. LTC Beroun C 3 0 3 1:26 3
8. Žebrák B 2 0 2 4:14 2

Skupina D – 3. kolo: Sj. Vrdy – LTC St. Kolín B 8:1, So V. Popovice – So Stránčice odloženo, TC Modletice – Sp. Průhonice B 3:6, TK Čáslav – LTC Poděbrady 3:6.

1. Poděbrady B 3 3 0 22:5 6
2. Vrdy 3 3 0 22:5 6
3. Čáslav 3 2 1 15:12 5
4. Modletice 3 1 2 15:12 5
5. Průhonice B 3 1 2 21:8 4
6. Starý Kolín B 3 1 2 7:20 4
7. Stránčice 2 0 2 5:13 2
8. V. Popovice 2 0 2 3:15 2

Skupina E – 2. kolo: So Sedlčany B – Tenis Dobříš C 5:4, Tenis Dobříš D – So Dobřichovice B 4:5, TJ Měchenice B – TJ Višňová 6:3, Sp Hořovice B – TC Mokropsy 5:4.

1. Sedlčany B 3 3 0 19:8 6
2. Dobříš C 3 2 1 17:10 5
3. Višňová 3 2 1 14:13 5
4. Měchenice B 3 2 1 14:13 5
5. Hořovice B 3 2 1 13:14 5
6. Dobřichovice B 3 1 2 13:14 4
7. Mokropsy 3 0 3 11:16 3
8. Dobříš D 3 0 3 7:20 3

Skupina F – 2. kolo: TK Týnec n. S. B – Kavalier Sázava 4:5, Načeradec – Poříčí n. S. 8:1, Junior Benešov – TK Hrušov B odloženo, Meteor Stř. Skalice – So Ondřejov odloženo.

1. Načeradec 3 3 0 25:2 6
2. Sázava 3 2 1 10:17 5
3. Stř. Skalice 2 2 0 16:2 4
4. Ondřejov 2 1 1 10:8 3
5. Poříčí n. S. 3 0 3 5:22 3
6. Benešov 1 1 0 6:3 2
7. Týnec n. S. B 2 0 2 5:13 2
8. Hrušov B 2 0 2 4:14 2

Autor: Vlastimil Dudáček

19.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Spartani z Kutné Hory Michal Pavlík a Martina Fabiánová během závodů na Havajských ostrovech.
10

Kutnohorští spartani reprezentovali na Havaji

Ilustrační foto.

POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ: Smuteční obřady na Kutnohorsku

V kutnohorském krytém bazénu dochází k opravám

Kutná Hora - Letní odstávku krytého bazénu v Kutné Hoře využívá TJ Sparta Kutná Hora k opravám. V tomto týdnu zde dochází k rekonstrukci nátoků do bazénu a k výměně pískové náplně ve filtrech.

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Hospodskému výběru a gardám přijede do Zbraslavic konkurovat tým osobností

Zbraslavice - Několik osobností z kulturního i sportovního života se představí v sobotu 19. srpna ve Zbraslavicích. Stane se tak od 9.30 hodin na fotbalovém hřišti v rámci třetího ročníku celodenního charitativního turnaje o „Pohár Generali pojišťovny“.

KRÁTCE: Na Kaňku budou ukázky westernového ježdění

Kutnohorsko - Přinášíme vám přehled zajímavých událostí z regionu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení