STŘEDOČESKÁ DIVIZE
5. kolo: TK Březnice – LTC Ml. Boleslav 6:3, Sj. Český Brod – Tenis Dobříš 6:3, LTC Houštka – SK Mělník 6:3, TK Benátky n. J. – SK Rohatsko 0:9.
1. Březnice 5 5 0 37:8 10
2. Rohatsko 5 5 0 37:8 10
3. Český Brod 5 4 1 24:21 9
4. Ml. Boleslav B 5 2 3 27:18 7
5. Houštka 5 2 3 20:25 7
6. Dobříš 5 2 3 16:29 7
7. Mělník 5 0 5 11:34 5
8. Benátky n. J. 5 0 5 8:37 5
I. TŘÍDA
Skupina A – 5. kolo: F.H.TK Dobřichovice C – So Říčany 5:4, TJ Měchenice – Sn. Kladno B 5:4, So Sedlčany – Baník Příbram 7:2, LTC Beroun – TK Kročehlavy 4:5.
1. F.H.TK Dobřichovice C 5 5 0 32:13 10
2. Měchenice 5 5 0 31:14 10
3. Sn. Kladno B 5 3 2 26:19 8
4. Sedlčany 5 2 3 23:22 7
5. LTC Beroun 5 2 3 21:24 7
6. Kročehlavy 5 2 3 20:25 7
7. Příbram 5 1 4 10:35 6
8. Říčany 5 0 5 17:28 5
Skupina B – 5. kolo: LTC Poděbrady – LTC Kolín 2:7, TK Benešov – Kelly Tennis Academy 5:4, Tenis Brandýs B – Realsport Nymburk B 5:4, Sparta Kutná Hora – TK Mn. Hradiště 6:3.
1. Brandýs n. L. B 5 5 0 31:14 10
2. Nymburk B 5 3 2 27:18 8
3. LTC Kolín 5 3 2 27:18 8
4. Mn. Hradiště 5 3 2 25:20 8
5. Kutná Hora 5 3 2 20:25 8
6. Poděbrady 5 1 4 18:27 6
7. KT Academy 5 1 4 18:27 6
8. Benešov 5 1 4 14:31 6
II. TŘÍDA
Skupina A – 5. kolo: LTC Rakovník – TJ Kralupy 5:4, SK Kladno – Stochov 7:2, So Nučice – Loko Beroun 7:2, LTC Rudná – So Buštěhrad 9:0.
1. Nučice 5 5 0 34:11 10
2. Loko Beroun 5 4 1 32:13 9
3. Rudná 5 4 1 31:14 9
4. Stochov 5 3 2 26:19 8
5. Buštěhrad 5 2 3 14:31 7
6. SK Kladno 5 1 4 16:29 6
7. Rakovník 5 1 4 11:34 6
8. Kralupy 5 0 5 16:29 5
Skupina B – 5. kolo: SK Mělník B – TK Benátky n. J. B 4:5, TK Mn. Hradiště B – LTC Houštka B 3:6, Vestecká sportovní – LTC Bakov n. J. 4:5, LTC Kolín B – Sj. Žiželice n. C. 4:5.
1, Žiželice n. C. 5 5 0 32:13 10
2. Bakov n. J. 5 3 2 24:21 8
3. Vestecká sportovní 5 3 2 23:22 8
4. Houštka B 5 2 3 23:22 7
5. Mn. Hradiště B 5 2 3 20:25 7
6. Mělník B 5 2 3 20:25 7
7. Benátky n. J. B 5 2 3 16:29 7
8. LTC Kolín B 5 1 4 22:23 6
Skupina C – 5. kolo: PBtisk Bohutín B – Sportclub Řevnice 3:6, Loko Zdice – Sp. Rožmitál 2:7, LTC Beroun B – TK Březnice B 5:4, So Dobřichovice – Tenis Dobříš B 2:7.
1. Dobříš B 5 4 1 32:13 9
2. Rožmitál 5 4 1 30:15 9
3. Beroun B 5 4 1 26:19 9
4. Bohutín B 5 3 2 27:18 8
5. Březnice B 5 2 3 21:24 7
6. Řevnice 5 2 3 18:27 7
7. Dobřichovice 5 1 4 16:29 6
8. Zdice 5 0 5 10:35 5
Skupina D – 5. kolo: SK Černošice – Sparta Kutná Hora B 5:4, Blaník Načeradec – TK Radošovice 6:3, So Votice – So Říčany B 7:2, TK Týnec n. S. – TJ Hrušov 4:5.
1. Načeradec 5 5 0 33:12 10
2. Kutná Hora B 5 4 1 27:18 9
3. Votice 5 4 1 26:19 9
4. Radošovice 5 3 2 25:20 8
5. Černošice 5 3 2 23:22 8
6. Hrušov 5 1 4 17:28 6
7. Týnec n. S. 5 0 5 18:27 5
8. Říčany B 5 0 5 11:27 5
III. TŘÍDA
Skupina A – 5. kolo: So Hostivice – LTC Rudná B 4:5, So Nové Strašecí – So Nučice B 1:8, TK Stochov B – LTC Rakovník B 5:4, SK Černošice B – Hvězda Kladno 5:4.
1. Rudná B 5 5 0 30:15 10
2. Hostivice 5 4 1 35:10 9
3. Černošice B 5 3 2 23:22 8
4. Nučice B 5 2 3 23:22 7
5. Stochov B 5 2 3 18:27 7
6. Nové Strašecí 5 2 3 15:30 7
7. Hvězda Kladno 5 1 4 20:25 6
8. Rakovník B 5 1 5 16:29 6
Skupina B – 5. kolo: SK Mělník C – TK Neratovice 6:3, LTC Starý Kolín – Tenis Brandýs C 3:6, Realsport Nymburk C – LTC Poděbrady B 5:4, TK Lysá n. L. – Sj. Český Brod B 6:3.
1. Lysá n. L. 5 5 0 29:16 10
2. Český Brod B 5 4 1 25:20 9
3. Poděbrady B 5 2 3 26:19 7
4. Starý Kolín 5 2 3 22:23 7
5. Neratovice 5 2 3 22:23 7
6. Nymburk C 5 2 3 19:26 7
7. Brandýs n. L. C 5 2 3 18:27 7
8. Mělník C 5 1 4 19:26 6
Skupina C – 5. kolo: Baník Příbram B – Sp. Hořovice 7:2, TK Mníšek p. B. – LTC Řevnice 5:4, So Sedlčany B – So Kamýk n. Vlt. 2:7, Sp. Rožmitál B – Sp. Žebrák 3:6.
1. Kamýk n. Vlt. 5 5 0 36:9 10
2. Žebrák 5 5 0 28:17 10
3. Baník Příbram B 5 4 1 28:17 9
4. Mníšek p. B. 5 3 2 22:23 8
5. Hořovice 5 1 4 20:26 6
6. Řevnice 5 1 4 19:26 6
7. Rožmitál B 5 1 4 16:29 6
8. Sedlčany B 5 0 5 11:34 5
Skupina D – 5. kolo: Sj. Čerčany – Sparta Kutná Hora C 7:2, 1.TK Pacov – So Votice B 6:3, Jiskra Zruč n. S. – Sj. Čerčany B 6:3, Sparta Kutná Hora D – TK Benešov B 2:7.
1. Pacov 5 5 0 30:15 10
2. Čerčany 5 4 1 25:20 9
3. Zruč n. S. 5 3 2 24:21 8
4. Čerčany B 5 2 3 24:21 7
5. Benešov B 5 2 3 23:22 7
6. Votice B 5 2 3 21:24 7
7. Kutná Hora D 5 1 4 21:24 6
8. Kutná Hora C 5 1 4 12:33 6
IV. TŘÍDA
Skupina A – 5. kolo: LTC Roztoky u Prahy – TJ Kralupy B 6:3, So Buštěhrad B – Botanika Bezděkov 8:1, So. Libiš – SK Žalov odl. na 19. 6., TK Stochov – Pš. Mělník 9:0.
1. Roztoky u Prahy 5 4 1 26:19 9
2. Buštěhrad B 4 4 0 32:4 8
3. Bezděkov/Unhošť 5 3 2 23:22 8
4. Stochov C 5 2 3 28:17 7
5. Kralupy B 5 2 3 20:25 7
6. Žalov 4 2 2 17:19 6
7. Pš. Mělník 5 1 4 12:33 6
8. Libiš 3 0 3 4:23 3
Skupina B – 5. kolo: LTC Bakov n. J. B – Sj. Vrdy 9:0, SK Rohatsko B – TK Čáslav B 7:2, TK Čáslav – So Otradovice 5:4, So Týnec n. L. – LTC Starý Kolín B 9:0.
1. Týnec n. L. 5 5 0 39:6 10
2. Rohatsko B 5 4 1 31:14 9
3. Bakov n. J. B 5 3 2 27:18 8
4. Čáslav A 5 3 2 20:25 8
5. Otradovice 5 2 3 23:22 7
6. Vrdy 5 2 3 17:28 7
7. Starý Kolín B 5 1 4 12:33 6
8. Čáslav B 5 0 5 11:34 5
Skupina C – 5. kolo: So. Dobřichovice C – So Dobřichovice B 3:6, Sp. Žebrák B – TK Kublov 3:6, Loko Beroun B – LTC Beroun C 8:1, TC Hýskov – F.H.TK Dobřichovice D 5:4, SK Nižbor – Čechie N. Jáchymov 5:4.
1. Loko Beroun B 5 5 0 34:11 10
2. Hýskov 5 4 1 25:20 9
3. Dobřichovice B 5 3 2 26:19 8
4. Nižbor 5 3 2 26:19 8
5. Nový Jáchymov 5 2 3 25:20 7
6. Kublov 4 3 1 19:17 7
7. Dobřichovice C 5 2 3 22:23 7
8. Žebrák B 5 1 4 13:32 6
9. F.H.TK Dobřichovice D 4 1 3 17:19 5
10. LTC Beroun C 5 0 5 9:36 5
Skupina D – 5. kolo: TK Radošovice C – TC Modletice A 5:4, So. V. Popovice – Sp. Průhonice 0:9, So Stránčice – TK Radošovice B 5:4, TC Modletice B – 1.TK Pacov B 3:6.
1. Průhonice 5 5 0 40:5 10
2. Pacov B 5 4 1 26:19 9
3. Modletice B 5 3 2 26:19 8
4. Stránčice 5 3 2 22:23 8
5. Radošovice C 5 2 3 20:25 7
6. Modletice A 5 2 3 19:26 7
7. Radošovice B 5 1 4 20:25 6
8. Velké Popovice 5 0 5 7:38 5
Skupina E – 5. kolo: Tenis Dobříš C – TK Březnice D 9:0, So Kamýk B – TC Mokropsy 6:3, TK Březnice C – PBtisk Bohutín C 0:9, Sp. Hořovice B – TJ Měchenice B 5:4.
1. Bohutín C 5 5 0 38:7 10
2. Měchenice B 5 4 1 26:19 9
3. Hořovice B 4 4 0 23:13 8
4. Dobříš C 5 2 3 26:19 7
5. Kamýk n. Vlt. 5 2 3 17:28 7
6. Mokropsy 4 2 2 19:17 6
7. Višňová 4 1 3 18:18 5
8. Březnice C 4 0 4 10:26 4
9. Březnice D 4 0 4 3:33 4
Skupina F – 5. kolo: Kavalier Sázava – TK Týnec n. S. B 7:2, TK Hrušov B – Sporttenis Poříčí n. S. 6:3, TO Bystřice u BN – Kelly Tennis Academy B 8:1, Stř. Skalice – So. Ondřejov nehl.
1. Bystřice u BN 5 4 1 30:15 9
2. Sázava 5 3 2 28:17 8
3. Ondřejov 4 4 0 26:10 8
4. Stř. Skalice 4 3 1 20:16 7
5. Týnec n. S. B 5 2 3 18:27 7
6. Poříčí n. S. 5 1 4 18:27 6
7. Hrušov B 4 1 3 14:22 5
8. KT Academy B 4 0 4 8:28 4