KRAJSKÁ II. TŘÍDA - MUŽI
Skupina A
23. a 24. kolo: Odolena Voda – Mladddá Boleslav B 3:0, 3:2, Lysá n. L. – Roztoky u Prahy 0:3, 0:3, Milovice – Brandýs n. L. 1:3, 3:2, Nymburk – Benátky n. J. B 0:3, 1:3.
1. Roztoky u Prahy 24 22 2 68:20 46
2. Benátky n. J. B 24 16 8 57:29 40
3. Brandýs n. L. 24 15 9 53:37 39
4. Odolena Voda 24 13 11 49:42 37
5. Lysá n. L. 24 10 14 37:48 34
6. Ml. Boleslav B 24 8 16 33:50 32
7. Milovice 24 6 18 28:63 30
8. Nymburk 24 6 18 26:62 30
Skupina B
29. a 30. kolo: Kostelní Lhota – Sedlčany 3:0, 3:1, Poděbrady – Kutná Hora 3:0, 3:0, Zruč n. S. – Kolín 3:0, 2:3, Vlašim – Poříčany 3:0, 3:0.
1. Poděbrady 26 24 2 75:18 50
2. Týnec n. S. 26 20 6 66:33 46
3. Zruč n. S. 28 17 11 64:45 45
4. Kolín 26 18 8 64:35 44
5. Kutná Hora 26 16 10 59:42 42
6. Vlašim 28 12 16 48:54 40
7. Kostelní Lhota 26 9 17 37:57 35
8. Poříčany 26 3 23 14:70 29
9. Sedlčany 28 1 27 10:83 29
Skupina C
29. a 30. kolo: Hořovice – VK Rakovník B 1:3, 3:0, Tuchlovice B – Beroun 3:0, 3:0, Kladno – Dobříš 3:2, 3:0, Loko Rakovník – Slaný 3:0, 3:0.
1. Loko Rakovník 28 24 4 77:27 52
2. Komárov 26 17 9 61:42 43
3. VK Kladno 28 13 15 49:53 41
4. Hořovice 26 14 12 55:42 40
5. Slaný 26 13 13 48:48 39
6. VK Rakovník B 28 9 19 38:62 37
7. Beroun 26 10 16 38:53 36
8. Tuchlovice B 26 10 16 36:53 36
9. Dobříš 26 10 16 39:61 36
KRAJSKÁ II. TŘÍDA - ŽENY
Skupina A
23. a 24. kolo: Roztoky B – Nymburk 0:3, 0:3, Roztoky A – Odolena Voda 3:0, 3:1, Neratovice B – Čelákovice 3:0, 3:0, VK Benešovská – Kralupy B 1:3, 0:3.
1. Kralupy B 26 21 5 68:24 47
2. Nymburk 24 20 4 64:19 44
3. VK Benešovská 24 16 8 53:41 40
4. Roztoky A 26 14 12 56:49 40
5. Roztoky B 24 12 12 45:47 36
6. Čelákovice 24 6 18 34:59 30
7. Odolena Voda 24 6 18 26:59 30
8. Neratovice B 24 3 21 17:65 27
Skupina B
29. a 30. kolo: Slaný – Dobřichovice C 0:3, 0:3, Dobříš – Zdice B 3:0 kont., 3:0 kont., Beroun – N. Strašecí 1:3, 0:3, Komárov B – Nučice 3:0, 3:0, Zdice – Dobřichovice B 3:0, 3:0.
1. Dobřichovice C 32 29 3 92:19 61
2. Zdice A 30 27 3 85:19 57
3. Komárov B 30 26 4 82:23 56
4. Dobřichovice B 30 18 12 63:44 48
5. N. Strašecí 32 14 18 50:70 46
6. Slaný 32 13 19 53:64 45
7. Nučice 30 13 17 45:61 43
8. Beroun 30 7 23 37:72 37
9. Dobříš 30 4 26 20:80 34
10. Zdice B 36 5 31 24:99 23