VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Blíží se Den dětí. Oslavit ho na Kutnohorsku můžete již tento víkend.

Kutnohorsko - Ač Den dětí připadá až na příští středu 1. června, mnoho oslav se na Kutnohorsku uskuteční právě již o nadcházejícím víkendu. Kde všude ho můžete oslavit?

27.5.2016
SDÍLEJ:

Dětský svět Sion - den dětí křesťanského centra v Hradci Králové.Foto: archiv KC Sion

Malín

Spolek Malíňačky s pomocí TJ Sokol Malín a Městské knihovny Malín připravil na neděli 29. května od 14 hodin „Pirátský dětský den". Bude se konat v prostoru u sokolovny v Malíně.

Černíny

Dětský den uspořádají o víkendu také v Černínech. Tradiční soutěžní odpoledne pro děti se zde uskuteční v lokalitě zvané „u rybníčku". Začátek je naplánován ve 14.00 hodin.

Žehušice

TJ Sokol Žehušice ve spolupráci s historickou skupinou Berkovští ze Šebířova uspořádají dětské odpoledne tentokrát na téma Ať žijí rytíři. Koná se v sobotu 28. května od 14.30 hodin.

Čáslav

Dům děti a mládeže Čáslav pořádá tuto neděli 29. května od 16 hodin akci na Den dětí s názvem Pohádkový les. Začátek trasy je stanoven u městských lázní – rybník Zemánek.

Žleby

Dětský den se uskuteční 
v sobotu 28. května i ve Žlebech. Dětské odpoledne, které se zahájí ve 14.30 hodin, má letos název „Ať žijí rytíři". Nebudou chybět středověké zbraně.

Hlízov

Den pro děti a rodiče připravili v Hlízově na sobotu 28. května od 13. hodin. Sraz všech zúčastněných bude u pohostinství Hlízov a celý den se ponese v indiánském duchu.

Uhlířské Janovice

Zde se bude slavit sportovně a to šestým ročníkem orientačního běhu „Běh na draka".Běh odstartuje 
z Uhlířských Janovic od 
komína v neděli 29. května v 8 hodin.

Nové Dvory

Tradiční Dětský den se uskuteční v Nových Dvorech tuto neděli 29. května od 15 hodin na fotbalovém hřišti. Na programu bude střelba ze vzduchovky a pro děti skákací hrad.

Starkoč

Dětský den, který bude plný her, se uskuteční i ve Starkoči tuto sobotu 28. května v odpoledních hodinách. Nebude chybět ani skákání v pytli a spousta dalších, pro děti oblíbených her.

Církvice

Dětský den na sportovišti 
v Církvicích proběhne tuto sobotu 28. května od 14 hodin. Na děti čeká spousta soutěží za odměny, nebude chybět ani seskok parašutistů a ukázky dravců.

Autor: Redakce

27.5.2016
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

KRÁTCE: Pošty na Kutnohorsku dočasně omezují provoz

Ilustrační foto.

Problém s vodou v obcích Žáky a Štrampouch vyřešil nový vodovod

AUTOMIX.CZ

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

Kromě přepravy cestujících je auto od nepaměti využíváno k převozu nákladu. A jak dnes uvidíte, je tím myšleno doslova jakéhokoliv nákladu. Připravte se na bizarní přehlídku převážených věcí všeho druhu, kdy vás už nepřekvapí ani auto naložené v dalším autě.

Židovská synagoga v Čáslavi se otevřela v neděli pro veřejnost

Čáslav /FOTOGALERIE/ - Židovské obce během neděle v celé zemi otevřely více než pět desítek židovských památek – synagog a hřbitovů. Den židovských památek se sice konal i dříve, letos šlo ale o první oficiální celostátní ročník. Lidé při něm mohli nahlédnout i na místa, která nejsou běžně přístupná nebo prošla rekonstrukcí. Mezi zpřístupněnými památkami samozřejmě nemohla chybět také čáslavská synagoga, jedna z nejhezčích v celém Česku.

Kutnohorští spartani reprezentovali na Havaji

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ – Jedním z hlavních vrcholů tohoto roku pro překážkové závodníky ve Spartan Race Michala Pavlíka a Martinu Fabiánovou z Kutné Hory byly tři závody během jednoho víkendu na Havajských ostrovech.

POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ: Smuteční obřady na Kutnohorsku

Kutnohorsko - Zarmoucení pozůstalí se v týdnu od 14. do 20. srpna naposledy rozloučí se svými blízkými.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení