K prvnímu utkání nastoupily čáslavské studentky proti Rakovníku. Jejich nástup byl doslova raketový, přičemž již v průběhu prvního poločasu soupeře doslova rozdrtila čtyřmi góly Veronika Cichá.

Druhým soupeřem ve skupině se staly Sedlčany. Hráčky udržely nasazenou výkonnostní laťku a potvrdily tak postup ze skupiny, když vyhrály jasným rozdílem třech branek – 4:1. O tři branky se zasloužila Cichá.

Postupový klíč přisoudil do velkého finále florbalistkám střední zemědělské školy týmy z Kladna a Mladé Boleslavi. „První utkání bylo velmi vyrovnané v obou poločasech. Vlivem docházejících sil se však skóre na konci zápasu přiklonilo na stranu hráček Kladna, které vyhrály poměrem dva jedna,“ přiblížil Jan Holík.

Bezprostředně poté následoval duel s Mladou Boleslaví a i v tomto případě se projevila lepší fyzická připravenost soupeřek. Čáslav prohrála 1:6. „Tento výsledek však nezměnil pozitivní dojem z vystupování a celkové hry našich studentek. Konečné třetí místo je velkým úspěchem a nadějí do dalších soutěží,“ spokojeně konstatoval učitel Holík.

Dívčí florbalový tým Střední zemědělské školy v Čáslavi nastoupil pod vedením učitele Jana Holíka v této sestavě: Kamila Benešová, Hana Cincibusová, Veronika Cichá, Diana Greššová, Jaroslava Kavková, Michaela Koryčánková, Klára Kozlová, Ivana Laubová, Markéta Matoušková, Veronika Štěpánová.