VYBERTE SI REGION

FOTO: V Bílém Podolí vyráběli velikonoční dekorace

Bílé Podolí - Mateřská škola Bílé Podolí oslavila svátky jara velikonočním tvořením. Těch se zúčastnily děti i se svými rodiči. Děti se s chutí pustily do práce, rodiče pomohli a vzniklo mnoho pěkných dekorací. Všichni společně trávili příjemné jarní odpoledne a každý si odnesl něco pěkného domů.  

24.3.2016
SDÍLEJ:

Velikonoční tvoření v MŠ Bílé PodolíAutor: archiv MŠ

Autor: Redakce

24.3.2016
SDÍLEJ:

Letecká základna Čáslav má nového velitele

Čáslav - V rámci slavnostního aktu byla ve čtvrtek 28. července předána funkce velitele 21. základny taktického letectva Čáslav. Novým velitelem se stal plukovník Petr Tománek.

Od největší letecké katastrofy v ČSSR uplynulo 40 let

Dvacátého osmého července 1976 došlo k nejtragičtější letecké nehodě ČSA na území tehdejšího Československa, když pádem do rekreační vodní nádrže Zlaté piesky u Bratislavy skončil let stroje Il-18. Zahynulo 76 osob, údaje o počtu přeživších se dodnes liší.

OBRAZEM: Malé i velké diváky zaujala pohádka Hraběnčiny zlaté papuče

Svatý Mikuláš - V rámci 8. ročníku Kutnohorského léta odehrálo ve čtvrtek 28. července Divadélko Kůzle a přátelé pohádku pro celou rodinu Hraběnčiny zlaté papuče. Pohádka byla o tom, jak hraběnka Chotková obdržela významné pozvání na ples do Vídně. Objevil se však zásadní problém, neuměla totiž tančit. Překvapením pro všechny bylo, jak si s touto situací poradila.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.