VYBRAT REGION
Zavřít mapu

OBRAZEM: Model Salon představil mistry plastikového modelářství

Čáslav - Své vítěze již zná 13. ročník veřejné porovnávací soutěže a výstavy plastikových modelů Model Salon 2009, který se konal 25. dubna v Čáslavi.

26.4.2009
SDÍLEJ:

Soutěžní výstava plastikových modelů Model Salon 2009.Foto: DENÍK/ Martin Vaněk

Akci uspořádal KPM Old EaglesČáslav a DDM Čáslav.

Výsledková listina soutěže.

Kategorie A / letadla všech měřítek
Děti 0 – 11 let
1. místo Bobok Tomáš, Ni 17
2. místo Bobok Ondřej,ME 109-G6,
3. místo Klofáč Filip, Lockhead „ Electra“, KPM Čáslav

Kategorie B / bojová technika všech měřítek
Děti 0 – 11 let
1.místo Hovorka Petr, Panzer Wagen P 204 , KPM Sezemice
2.místo Hovorka Petr, Ford GPA , KPM Sezemice
3.místo Hovorka Petr, Grille , KPM Sezemice

Kategorie C / letadla všech měřítek
Děti 12 – 15 let
1.místo Paštika Martin , Hell Cat Mk I. , KPM Alca Sázava
2.místo Hambálek Vít , Bell P – 39 N , KPM Mladá Boleslav

Kategorie D / bojová technika všech měřítek
Děti 12 - 15 let
1.místo Paštika Martin , Shermann 1. C Firefly , KPM Alca Sázava
2.místo Nezbeda Vojtěch , Mk IV Male , KPM Čáslav
3.místo Bergmann Petr , KV 1756 (r)

Kategorie E - zbytek světa
Děti 0 - 11 let
1.místo Urbánek Martin , Den jak vyšitej
2.místo Hovorka Petr, Polní lazaret, KPM Sezemice
3.místo Šťastný Josef , Letadlová loď, Čáslav


Kategorie G / Vrtulová a proudová letadla 1/144 a menší
Junioři / senioři
1.místo Svoboda Jan , Lancaster, KPM Sezemice

Kategorie H / Vrtulová letadla 1/72
Junioři / senioři
1.místo Seidl Vladislav, E- 2C Hawkeye, MK Děčín
2. místo Kořenek Tomáš , Catalina , Pat a Mat
3.místo Pospíšil Petr, Lavočkin LA – 7

Kategorie I / Vrtulová letadla 1/48
Junioři / senioři
1.místo Senft Jaromír , Spitfire IX C , KPM Nymburk
2. místo Malý Libor , P 51 Mustang , IPMS Nymburk
3.místo Pospíšil Petr, P – 39 Airacobra

Kategorie J / Proudová letadla 1/72
Junioři / senioři
1.místo Pospíšil Petr, L 39 ZA Albatros,
2. místo Seidl Vladislav, F 9 F2 Panther , MK Děčín
3.místo Matušek David, F – 8 P Crusader, Pat a Mat

Kategorie K / Proudová letadla 1/48
Junioři / senioři
1.místo Sidorják Alexandr ,LTV A - 7D Corsair II, KPM Bratislava
2. místo Richter Jiří , SU 27 Flanker B , KPM Pardubice
3.místo Drobík Oto , Lockheed F 104 J Starfighter, Pat a Mat

Kategorie L / Proudová a vrtulová letadla 1/32 a větší
Junioři / senioři
1.místo Drobík Oto , P – 40 E Warhawk , Pat a Mat
2. místo Senft Jaromír , Spitfire IX. C , KPM Nymburk
3.místo Malý Libor Bufallo Mk I, IPMS Nymburk

Kategorie M / Vrtulníky všech měřítek
Junioři / senioři
1. místo Seidl Vladislav, UH – 34D Sea Horse
2. místo Senft Jaromír, Chinook H C 1, KPM Nymburk
3. místo Jaroš Michal, H – 21 C Shawnee, KPM Jihlava

Kategorie N / Chmelnice – letadla do roku 1918 všech měřítek
Junioři / senioři
1. místo Navrátil Petr, Curtiss H – 16 KPM Nová Paka
2. místo Věchet Milan , Hannover C III ,KPM Nová Paka

Kategorie O / Bojová technika kolová 1/72 a menší
Junioři / senioři
1. místo Šobíšek Petr, Ahlman, IPMS ČR Praha
2. místo Vaško Roman , Hummer, Žamberk
3.místo Štechr Pavel , Morris + Bofors 40 mm, KPM Ml. Boleslav

Kategorie P / Bojová technika pásová 1/72 a menší
Junioři / senioři
1.místo Vaško Roman , Magach 6B Batash , Žamberk
2.místo Lacina Ladislav, Sd. Kfz. 10 Pak 38, KPM Prosek
3.místo Vorobok Petr, B 36

Kategorie Q / Bojová technika kolová 1/35 a větší
Junioři / senioři
1.místo Ernst René, Pak 43/41 Gorman, KPM Hr. Králové
2.místo Urbánek Petr , Stryker M 1130 KPM Beroun
3. místo Kpšek Milan Tatra 813,

Kategorie R / Bojová technika pásová 1/35 a větší
Junioři / senioři
1.místo Šobíšek Petr, Cromwell „ČSR“, IPMS ČR Praha,
2.místo Ernst René, PZ. KPFW II. Ausf. F, Hradec Králové
3.místo Kult Petr, T 34/76 , Hronov

Kategorie R1 / Bojová technika kolová 1/48
Junioři / senioři
1.místo Štechr Pavel VW typ 87 KPM Ml. Boleslav
2.místo Vorobok Petr , GMC 353 Clubmob,
3.místo Šobíšek Petr, Steyer 1500

Kategorie R1 / Bojová technika pásová 1/48
Junioři / senioři
1.místo Šobíšek Petr, PZ III
2.místo Kondula Pavel, T 34/76 , KPM Zdice
3.místo Vorobok Petr, Cromwell

Kategorie S / Diorámy s bojovou technikou všech měřítek
Junioři / senioři
1.místo Petrovič Zdeněk , Get some Charlie, MK Náchod
2.místo Lacina Ladislav, Tour de France, KPM Prosek
3.místo Kondula Pavel , Briefing 1943, KPM Zdice


Kategorie T / Dioramy s letadly všech měřítek
Junioři / senioři
1.místo Petrovič Zdeněk , Suvenýr, MK Náchod
2. místo Svoboda Jan , Field Base IDF, KPM Sezemice

Kategorie U / figurky do 90 mm
Junioři / senioři
1.místo Štětina Karel , Kolekce, KPM Hr. Králové
2. místo Blažek Michal , Kolekce
3. místo Moj Ladislav , Kolekce

Kategorie V/ figurky nad 90 mm
Junioři / senioři
1. místo Stratílek Marcel, Kolekce figurek ,KPM Náchod,
2. místo Blažek Michal Kolekce Bust,

Kategorie W/ auta bez rozdílu měřítka
Junioři / senioři
1.místo Hromada Petr , Subaru, KPM Nová Paka
2.místo Kolínský Václav, kolekce motorek , KPM Beroun
3. místo Vorobok Petr, Lanz Buldog

Kategorie X/ zbytek světa
Junioři / senioři
1.místo Krčmář Zdeněk , IJN Nagato, Sázava
2.místo Navrátil Petr, Harley Davidson, KPM Nová Paka
3. místo Kořenek Tomáš, Wing Gundam , Pat a Mat

Memoriál Václava Humla
Hambálek Jiří ME 109

MINISTERSKÝ POHÁR
ČS letadla : Pospíšil Petr L39 ZA
ČS bojová tech. : Lacina Ladislav , VT 34

CENA ŽLUTÝCH KOULÍ
KPM Bratislava

Don CARLOS TROPHY : Cena Air models
Seidl Vladislav, Hawkeye

CENA ŘEDITELKY DDM
Senior: Mráček Miloš , Fire Jeep W6
Junior:
Procházka Jan , P40 Kta Hawk, KPM Čáslav

BLACK MARY TROPHY
Kořenek Tomáš , M 21,

A JITRA JSOU ZDE TICHÁ…
Richter Jiří , SU 27

OLIVY. CZ(BMC Trophy)
Matušek David F8 P Crusaider

PERLA TICHOMOŘÍ
Senior: Drobík Oto P40E
Junior : Paštika Martin Catalina

WARRIOR RETURNS
Petrovič Zdeněk , Suvenýr

KANON TROPHY
Ernst René, , PAK 43, Hradec Králové


POD KOŠILKOU NAOSTRO
Malý Libor , P47

AERO TROPHY
Pospíšil Petr , L 39ZA

Kategorie CMK ligy

Kategorie A / Detail Kit letadla 1/48
O putovní pohár CMK sen. a jun.
1.místo Sidorják Alexandr, LTVA – 7D
2.místo Pospíšil Petr, P-39
3. místo Senft Jaromír, Spitfire

Kategorie B / Detail Kit letadla 1/72
O putovní pohár CMK sen. a jun.
1.místo Pospíšil Petr, L39 ZA
2.místo Seidl Vladislav, UH 34D Sea Horse
3. místo Šofer Pavel, Spitfire

Kategorie C / Standard Kit letadla 1/72+1/144
O putovní pohár CMK sen. a jun.
1.místo Seidl Vladislav, F9F – 8T
2.místo Matušek David, F8 P Crusader
3. místo Kořenek Tomáš, Catalina

Kategorie D / Standard Kit letadla 1/48 +1/32
O putovní pohár CMK sen. a jun.
1.místo Richter Jiří, SU 27
2.místo Drobík Oto, F-104J
3. místo Senft Jaromír, Hurricane

Kategorie E / letadla žáci
O putovní pohár CMK
1.místo Paštika Martin, Catalina
2.místo Hambálek Vít, P39
3. místo Bobok Ondřej, ME 109


Kategorie F / WWP standard kit technika 1/72
cena firmy WWP sen.a jun
1.místo Štechr Pavel, Morris+Bofors
2.místo Vorobok Petr , Austin Putilov
3. místo Šobíšek Petr, Ahlmann

Kategorie G / Detail Kit technika 1/35
O putovní pohár CMK sen. a jun.
1.místo Vorobok Petr , T 55 A
2.místo Ernst René , PZ.KPFW . II. Ausf. F
3. místo Lukáč Jan , Steyr 1500A

Kategorie H / WWP standard kit technika 1/35
cena firmy WWP sen.a jun
1.místo Ernst René , German PAK 43/1
2.místo Kult Petr, LVT Amtrac
3. místo Vorobok Petr , Škoda 100mm

Kategorie I / WWP standard kit technika 1/48
cena firmy WWP sen.a jun
1.místo Šobíšek Petr, PZ III
2.místo Vorobok Petr, Cromwell
3. místo Šobíšek Pavel, SDKFZ .250

Kategorie J / Detail Kit technika žáci 1/72 + 1/48 + 1/35
O putovní pohár CMK
1.místo Paštika Martin, Sturmtiger
2.místo Bergmann Petr, KV- 1756( r)
3. místo Nezbeda Vojtěch, Mk. IV. Male


Autor: Martin Vaněk

Místo události:
26.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Spartani z Kutné Hory Michal Pavlík a Martina Fabiánová během závodů na Havajských ostrovech.
10

Kutnohorští spartani reprezentovali na Havaji

Ilustrační foto.

POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ: Smuteční obřady na Kutnohorsku

V kutnohorském krytém bazénu dochází k opravám

Kutná Hora - Letní odstávku krytého bazénu v Kutné Hoře využívá TJ Sparta Kutná Hora k opravám. V tomto týdnu zde dochází k rekonstrukci nátoků do bazénu a k výměně pískové náplně ve filtrech.

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Hospodskému výběru a gardám přijede do Zbraslavic konkurovat tým osobností

Zbraslavice - Několik osobností z kulturního i sportovního života se představí v sobotu 19. srpna ve Zbraslavicích. Stane se tak od 9.30 hodin na fotbalovém hřišti v rámci třetího ročníku celodenního charitativního turnaje o „Pohár Generali pojišťovny“.

KRÁTCE: Na Kaňku budou ukázky westernového ježdění

Kutnohorsko - Přinášíme vám přehled zajímavých událostí z regionu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení