VYBRAT REGION
Zavřít mapu

VLASTIMIL DUDÁČEK

Vlastimil Dudáček

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

Fotbal, krajský přebor, ON-LINE, 7. kolo

Střední Čechy -Netrvalo dlouho a už tu máme znovu fotbal. V sobotu a v neděli bude ukrojena další část z podzimní části fotbalového krajského přeboru, z něhož budeme přinášet opět změny stavů ze všech stadionů.

Mladý fotbal z víkendu 12. a 13. září

Střední Čechy - Další díl ze své podzimní části mají i mladí fotbalisté v českých ligách a divizích, ale i krajských soutěžích.

Fotbalové výsledky z víkendu 12. a 13. září

Střední Čechy - Fotbalové soutěže v divizi, ale i krajském přeboru, I. A třídy i I. B třídy mají za sebou další své dějství. Ani tentokrát se neobešly některé skupiny bez zajímavých nebo dokonce i překvapivých výsledků.

Fotbal, krajský přebor, ON-LINE, 6. kolo

Střední Čechy - Fotbalový krajský přebor pomalu spěje do své první podzimní poloviny. O víkendu bude další osmičkou zápasů psát už své 6. kolo a my znovu budeme u toho. I tentokrát díky svým spolupracovníkům na stadionech připravujeme ON-LINE přenosy v nichž vás budeme informovat o každé změně stavu utkání.

Kam na fotbal v kraji

Střední Čechy - Dalším dílem pokračují o víkendu fotbalové soutěže. O další mistrovské body se bude hrát znovu nejen v ligových a divizních, ale i všech krajských soutěžích

Miroslav Potměšil bude stát jeden mač

Praha - Krajské fotbalové soutěže jsou už sice v plném proudu, ale disiciplinární komise toho tentokrát příliš na práci neměla. Udělila jen 15 nepodmíněných trestů. Jeden trest však z ostatních vyčnívá. Jedná se o AFK Loděnice, kterému bylo podmíněně na jedno utkání uzavřeno hřiště a oddíl inkasoval 10 000 korun pokuty.

Mladý fotbal z víkendu 5. a 6. září

Střední Čechy - Další díl z letošní fotbalové sezony odehrály i mládežnické celky. Znovu se bojovalo o body nejen v ligových a divizních soutěžích dorostu a žáků ale body se rozdávaly i ve všech krajských soutěžích.

Fotbal, divizní a krajské výsledky z 5. a 6. září

Střední Čechy/ Další fotbalové mistrovské body se rozdávaly znovu nejen v divizních, ale i všech krajských soutěžích.

Fotbal, krajský přebor, ON-LINE, 5. kolo

Střední Čechy - Ani v pátém dějství fotbalového krajského přeboru nebudou naše ON–LINE přenosy chybět. Znovu bude na programu osm zápasů a my budeme při tom.

Kam za fotbalem v kraji

Střední Čechy - Fotbalové soutěže v ČFl, divizích, ale i v krajském přeboru a I. A a I. B třídách vstoupí o víkendu do dalšího kola, které se určitě postará o další změny v tabulkách.

Jan Holík bude pykat za vyloučení tři zápasy

Praha - Disciplinárka Středočeského krajského fotbalového svazu udělila 24 nepodmíněných trestů, ale žádný podmíněný. Hertl z Kněževsi bude stát dokonce šest utkání.

Mladý ligový a krajský fotbal, víkend 29. a 30. srpna

Střední Čechy/ Fotbalové mládežnické soutěže už běží naplno. Jak v ligových, tak divizních soutěžích dorostu a žáků se Středočechům vedlo se střídavými úspěchy. Naplno se ovšem rozjely i dorostenecké a krajské soutěže.

Fotbal, divizní a krajské výsledky z 29. a 30. srpna

Střední Čechy - Dalším kole pokračovaly boje o mistrovské body ve fotbalových divizních i krajských soutěžích´.

Fotbal, krajský přebor, ON-LINE, 4. kolo

Střední Čechy - Než jsme se pořádně rozkoukali, máme tu další víkend a s ním i další kolo fotbalových soutěží. Do čtvrtého kola vstoupí v sobotu a v neděli a opět i krajský přebor, z něhož znovu připravujeme ON-LINE přenosy. Díky našim spolupracovníkům na stadionech můžeme sledovat změny stavu utkání na osmi místech.

Zbraslavický brankář Haták si jedno kolo nezachytá

Praha - Po zahřívacích dvou kolech krajského přeboru a I. A třídy, kdy disciplinární komise neměla s projednáváním případů tolik práce, se její činnost rozjela naplno.

Fotbal, divizní a krajské výsledky z 22. a 23. srpna

Střední Čechy - Ani další díl fotbalových soutěží se neobešel bez zajímavých výsledků, Dočkali jsme se jich nejen v divizních soutěžích, ale i krajském přeboru a obou skupinách I. A třídy, v niž jsou překvapivě na čele mužstva, od nichž by se to asi nečekalo. Do nové fotbalové sezony vstoupily i všechny skupiny I. B třídy a i tady nás čekaly zajímavé výsledky.

Fotbal, krajský přebor, ON-LINE - 3. kolo

Střední Čechy - Fotbalový krajský přebor pokračuje o víkendu už třetím kolem, a my rovněž potřetí v této sezoně budeme přinášet ON-LINE přenosy. Z osmi stadionů ve dvou dnech budeme zásluhou našich spolupracovníků přinášet změny stavu v daném utkání. Osm zápasů bude rozděleno na tři části.

Brudný má na tři zápasy stop, Musil už může hrát

Praha -Fotbalová disiciplinárka Středočeského fotbalového svazu se tentokrát při svém jednání příliš nezdržovala. I díky tomu, že se hrál jen krajský přebor a I. A třídy, neměla toho příliš na řešení. Přesto udělila pět nepodmíněný trestů, ale žádný s podmínkou.

Fotbal, divizní a krajské výsledky z 15. a 16. srpna

Střední Čechy - Fotbalové soutěže, kromě I. B třídy jsou už v plném proudu. Na programu bylo jak v divizi, tak krajském přeboru a I. A třídách druhé kolo, které přineslo nejeden zajímavý výsledek. Především pak v krajských soutěžích, kde se nebývale opět dařilo nováčkům.

Fotbal, sobotní výsledky divize a krajských soutěží

Střední Čechy - Sobotní výsledky fotbalové divize a středočeských krajských soutěží.

Fotbal, krajský přebor, ON-LINE - 2. kolo

Střední Čechy - Máme už tady další víkend a s ním i druhé kolo fotbalového krajského přebor. I tentokrát bude ze všech odmi zzápasů přinášet ON-LINE přenosy, při nich budeme opět přinášet každou změnu, která v utkání nastane.

Dastych bude jeden zápas stát, Král už může hrát

Praha - Úvodní kolo nové fotbalové sezony v krajských soutěžích přineslo sedm vyloučených, z toho jen v Novém Kníně v utkání I. A třídy s Velkou Dobrou viděli červenou kartu hned tři hráči. Dva domácí a jeden z Velké Dobré. Nejhůře dopadl Plot z Nového Knína, který si nezahraje tři utkání.

Fotbal, výsledky 1. kola divize a krajských soutěží

Střední Čechy - Fotbalová premiéra nové sezony je za námi. O první body se bojovalo jak ve všech třech českých divizích, tak i v krajském přeboru a I. A třídě. A hned úvodní kolo přineslo řadu zajímavých výsledků, o které se starali především nováčci.

Fotbal, sobotní výsledky divize a krajských soutěží , 8. srpna

Střední Čechy/ První výsledky fotbalové sezony ročníku 2009/2010 se už narodily. Byly odehrány první zápasy úvodního kola jak ve všech třech divizních skupinách, tak krajském přeboru a I. A třídách. A přinesly i první překvapení.

ČFL a divize byly rozlosovány

Praha - Areál VŠE v Praze 4 Jižním Městě byl včera svědkem fotbalového losovacího aktivu Sportovně technické komise Řídící komise ČMFS pro Čechy. Na programu kromě zhodnocení uplynulé sezony ČFL a divizních soutěží se poté rozjelo losování pro nový ročník.

Fotbal, výsledky divize a kraje z 20. a 21. června 2009

Střední Čechy - Fotbalová sezona 2008/2009 se definitivně stala minulostí. Určena byla postupující i sestupující mužstva. Z. I. A třídy postupuje do krajského přeboru i třetí Brandýs n. L. ze skupiny B, a to proto, že Velvary už krajský přebor hrát nebudou.

Krajský fotbal, výsledky ze soboty 20. června

Střední Čechy - O postupujících a sestupujících z krajských soutěží dospělých je jasno. O všem rozhodly už sobotní zápasy. Do krajského přeboru postupují z každé skupiny I. A třídy dvě mužstva. Na postup by se mohl ze skupiny B těšit i třetí Brandýs n. L.

Fotbal, ON-LINE, krajský přebor - 30. kolo

Střední Čechy - Fotbalová sezona 2008/2009 je před závěrem. Sobota a neděle jsou dny, kdy se odehraje poslední kolo všech mistrovských soutěží. To platí i o krajském přeboru, z jehož posldeního kola znovu přineseme ON-LINE přenosy

Disciplinární komise KFS

Praha - Disciplinární komise Středočeského fotbalového svazu takové tresty snad ještě neudělila. Celkem padlo pět měsíčních trestů – čtyři u FC Jesenice, jeden u SK Hvozdnice. Zatímco hráč Hvozdnice vyfasoval dva měsíce za zranění protihráče, dva hráči, trenér a vedoucí FC Jesenice vyfasovali od 2 do 6 měsíců nepodmíněně za neoprávněný start hráče, když Jeseničtí projednání případu neustále odkládali.

Fotbalová mládež, výsledky z víkendu 13. a 14. června

Střední Čechy/ Před posledním kolem fotbalových mládežnických soutěží v ligách, divizích i kraji si další Středočeši pojistili účast ve vyšších soutěžích. Definitivní postup z divize si zajistili dorostenci Mladé Boleslavi B a postarali se tak o to, že Mladá Boleslav bude mít obě družstva v nejvyšších soutěžích. Divizní soutěže naopak rozšíří kromě Hořovicka i Kosmonosy, kterým se svými pronásledovateli ze Slaného stačila remíza. Že se dobře pracuje s mládeží i na Berounskou, potvrdil Český lev Union Beroun, který společně s SK Rakovník bude hrát od nové sezony žákovskou divizi.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT