VYBRAT REGION
Zavřít mapu

VLASTIMIL DUDÁČEK

Vlastimil Dudáček

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

Fotbal, krajský přebor, ON-LINE - 2. kolo

Střední Čechy - Máme už tady další víkend a s ním i druhé kolo fotbalového krajského přebor. I tentokrát bude ze všech odmi zzápasů přinášet ON-LINE přenosy, při nich budeme opět přinášet každou změnu, která v utkání nastane.

Dastych bude jeden zápas stát, Král už může hrát

Praha - Úvodní kolo nové fotbalové sezony v krajských soutěžích přineslo sedm vyloučených, z toho jen v Novém Kníně v utkání I. A třídy s Velkou Dobrou viděli červenou kartu hned tři hráči. Dva domácí a jeden z Velké Dobré. Nejhůře dopadl Plot z Nového Knína, který si nezahraje tři utkání.

Fotbal, výsledky 1. kola divize a krajských soutěží

Střední Čechy - Fotbalová premiéra nové sezony je za námi. O první body se bojovalo jak ve všech třech českých divizích, tak i v krajském přeboru a I. A třídě. A hned úvodní kolo přineslo řadu zajímavých výsledků, o které se starali především nováčci.

Fotbal, sobotní výsledky divize a krajských soutěží , 8. srpna

Střední Čechy/ První výsledky fotbalové sezony ročníku 2009/2010 se už narodily. Byly odehrány první zápasy úvodního kola jak ve všech třech divizních skupinách, tak krajském přeboru a I. A třídách. A přinesly i první překvapení.

ČFL a divize byly rozlosovány

Praha - Areál VŠE v Praze 4 Jižním Městě byl včera svědkem fotbalového losovacího aktivu Sportovně technické komise Řídící komise ČMFS pro Čechy. Na programu kromě zhodnocení uplynulé sezony ČFL a divizních soutěží se poté rozjelo losování pro nový ročník.

Fotbal, výsledky divize a kraje z 20. a 21. června 2009

Střední Čechy - Fotbalová sezona 2008/2009 se definitivně stala minulostí. Určena byla postupující i sestupující mužstva. Z. I. A třídy postupuje do krajského přeboru i třetí Brandýs n. L. ze skupiny B, a to proto, že Velvary už krajský přebor hrát nebudou.

Krajský fotbal, výsledky ze soboty 20. června

Střední Čechy - O postupujících a sestupujících z krajských soutěží dospělých je jasno. O všem rozhodly už sobotní zápasy. Do krajského přeboru postupují z každé skupiny I. A třídy dvě mužstva. Na postup by se mohl ze skupiny B těšit i třetí Brandýs n. L.

Fotbal, ON-LINE, krajský přebor - 30. kolo

Střední Čechy - Fotbalová sezona 2008/2009 je před závěrem. Sobota a neděle jsou dny, kdy se odehraje poslední kolo všech mistrovských soutěží. To platí i o krajském přeboru, z jehož posldeního kola znovu přineseme ON-LINE přenosy

Disciplinární komise KFS

Praha - Disciplinární komise Středočeského fotbalového svazu takové tresty snad ještě neudělila. Celkem padlo pět měsíčních trestů – čtyři u FC Jesenice, jeden u SK Hvozdnice. Zatímco hráč Hvozdnice vyfasoval dva měsíce za zranění protihráče, dva hráči, trenér a vedoucí FC Jesenice vyfasovali od 2 do 6 měsíců nepodmíněně za neoprávněný start hráče, když Jeseničtí projednání případu neustále odkládali.

Fotbalová mládež, výsledky z víkendu 13. a 14. června

Střední Čechy/ Před posledním kolem fotbalových mládežnických soutěží v ligách, divizích i kraji si další Středočeši pojistili účast ve vyšších soutěžích. Definitivní postup z divize si zajistili dorostenci Mladé Boleslavi B a postarali se tak o to, že Mladá Boleslav bude mít obě družstva v nejvyšších soutěžích. Divizní soutěže naopak rozšíří kromě Hořovicka i Kosmonosy, kterým se svými pronásledovateli ze Slaného stačila remíza. Že se dobře pracuje s mládeží i na Berounskou, potvrdil Český lev Union Beroun, který společně s SK Rakovník bude hrát od nové sezony žákovskou divizi.

Fotbal, divizní a krajské výsledky z víkendu 13. a 14. června

Střední Čechy/ Fotbalové soutěže v divizi i v kraji vrcholí. Předposlední kolo už v několika skupinách určilo postupující i sestupující. Stále však v některý skupinách není o postupujících a sestupujících jasno, a tak bude muset rozhodnout až závěrečné kolo příští víkend.

Fotbal, ON-LINE, krajský přebor - 29. kolo

Střední Čechy - Fotbalové soutěže současné sezony vrcholí a krajský přebor není výjimkou. Už před týdnem prakticky rozhodly o svém sestupu SK Černolice, Slavoj Stará Boleslav a Spartak Příbram. Poslední dva jmenované týmy sice ještě mají šanci na záchranu, ale ta je v hluboké oblasti teorie.

FOTBAL, divizní a krajské výsledky z víkendu 6. a 7. června

Střední Čechy – Fotbalové soutěže začínají vrcholit. Po dalším odehraném kole o víkendu chybí do konce sezony už jen dvě kola, a to jak v divizních, tak krajských soutěžích. Zatímco Ovčáry v divizi B jsou už třetiligovým nováčkem, v krajských soutěžích zatím o postupujícím jasno není, i když někteří mají k němu hodně blízko.

Fotbal, ON-LINE, Krajský přebor - 28. kolo

Střední Čechy/ Fotbalový krajský přebor vrcholí, ale stále o dvou postupujících není rozhodnuto. Na druhé straně právě toto 27. kolo může už definitivně určit oba postupující, ale i sestupující.

Fotbal, divizní a krajské výsledky z víkendu 30. a 31. května

Střední Čechy/ Fotbalová sezona v divizi a krajských soutěží vrcholí. Do konce chybí jen tři kola, ale o postupujícím zatím není rozhodnuto v žádné soutěži. Nejblíže k postupu mají v divizi C fotbalisté Sokola Ovčáry, kteří mají osmibodový náskok. V dalších soutěžích už vedoucí týmy takový náskok nemají a o svůj postup budou muset ještě tvrdě bojovat.

Fotbal, ON-LINE, Krajský přebor - 27. kolo

Střední Čechy/ Fotbalová sezona ročníku 2008-2009 se pomalu blíží k závěru, krajské soutěže nevyjímaje. Krajský přebor má tento víkend, tedy dnes a zítra, na programu už 27. kolo a znovu nabídne řadu zajímavých zápasů. Už také proto, že stále není a zřejmě nebude rozhodnutoo postupujících a sestupujích ani po tomto kole. Tak je letošní krajský přebor vyrovnaný.Sedmadvacáté kolo krajského přeboru, z něhož opět budeme přinášet ON.LINE přenosy, v nichž vás budeme informovat o každézměnu utkání ze všech stadionů, bude zahájeno dnes v 17:00 hodin šesti zápasy. Zbylé dva, Vlašim B - Nymburk a Semice - Libiš se hrají v neděli rovněž od 17:00 hodin a my opět budeme u toho.

Mladý fotbal, výsledky z víkendu 23. a 24. května

Střední Čechy/ Fotbalová sezona pomalu vrcholí i v mládežnických soutěžích. Do konce chybí ještě řtyři kola, ale už dnes známe dalšího postupujícího. Stali si jimi žáci Berouna, kteří tak doprovodí SK Rakovník do divize.

Fotbal, výsledky divizních a krajských soutěží z víkendu 23. a 24. května

Střední Čechy/ Další díl ze svého fotbalového maratonu sezony 2008/2009 ukrojily fotbalové soutěže nejen v divizních, ale i krajských soutěžích. Přiostřuje se nejen v bojích o postup, ale i o záchranu.

Fotbal, ON-LINE, Krajský přebor - 26. kolo

Střední Čechy/ Fotbalový krajský přebor vstoupil do poslední šestiny. Do konce sezony totiž chybí posledních pět kol a stále není rozhodnuto jak o postupujících, tak sestupujících. Jak se zdá, o tyto priority se bude bojovat až do posledního kola. První kolo z této poslední pětice zápasů zahájí už dnes dopoledne hned dva duely. Sokol Libiš bojující o návrat do divize hostí Sokol Nové Strašecí a Spartak Příbram přivítá dalšího kandidáta na boj o postup rezervu Graffin Vlašim B. Obě utkání se hrají od 10:15 hodin. Odpoledne nás čekají další čtyři duely.

Fotbal, divizní a krajské výsledky z víkendu z 16. a 17. května

Střední Čechy/ Dalším kolem pokračovaly fotbalové soutěže i v divizních a krajských soutěžích, které znovu přinesly zajímavé výsledky. V některých případech se nedařilo i favoritům, jiní zase zachraňovali tři body na poslední chvíli.

Fotbal, ON-LINE, Krajský přebor, 25. kolo

Střední Čechy/ A znovu jsme tady. Dnešek a zítřek bude znovu plný krajského fotbalu. A ani tentokrát u toho nebudeme chybět. I tento víkend vám budeme přinášet ON-LINE přenosy z fotbalového krajského přeboru. Tento týden je na programu už 25 kolo rozděleno je opět do dvou dnů. Zatímco dnes je na programu šest utkání, z nichž vás od 17:00 hodin budeme informovat o změnách stavu utkání případně dalších zajímavostí, zítra budeme přinášet informace ze zbývajících zápasů. Tentokrát to budou duely Vlašim B - Stará Boleslav a Semice - Černolice. Dnes budeme sledovat šest nížeuvedených utkání

Mladý fotbal, výsledky z víkendu 9. a 10. května

Střední Čechy/ Do konce letošní sezony zbývá ještě šest kol i v mládežnických soutěžích. Přesto jeden postupující už je známí. Stali se jím dorostenci Mladé Boleslavi, kteří porazili v České lize Jablonec 2:1 a definitivně si už tak zajistili pro příští ročník účast v nejvyšší dorostenecké soutěži. Zajímavých výsledků jsme se ale znovu dočkali i v dalších mládežnických kategoriích.

Fotbalové divizní a krajské výsledky z víkendu 9. a 10. května

Střední Čechy/ Ani v prodlouženém víkendu nechyběl fotbal. Kromě ligových soutěží se další body rozdávaly i ve všech divizních skupinách, ale i všech krajských soutěží. A opět jsme se dočkali řady zajímavých výsledků. Především pak právě v krajských soutěžích.

Fotbal, ON-LINE, Krajský přebor - 24. kolo

Střední Čechy - Ještě jsme pořádně nestrávili zápasy 23. kola fotbalového krajského přeboru a už tu máme další kolo. Z tohoto 24. budeme rovněž přinášet on-line přenosy, při nichž vás budeme informovat o změnách stavu na jednotlivých hřištích.

Mladý fotbal, výsledky z víkendu 2. a 3. května

Střední Čechy/ O využití fotbalových trávníků ve středočeských městech a obcích se starali i mládežníci. Na programu totiž bylo kompletní kolo ligových a divizních soutěží dorostu a žáků, ale ve stejných kategoriích se hrálo o body i v krajských přeborech a I. A třídách.

Fotbal, divizní a krajské výsledky z víkendu 2. a 3. května

Střední Čechy/ Ani v prvním májovém víkendu nemohl chybět fotbal. Hrálo se o další body v divizních i krajských soutěžích, které přinesly nejen překvapivé výsledky. Dočkali jsme se i dvouciferných výsledků, o které se tentokrát v krajských soutěžích postarala Kutná Hora a Zdice.

Fotbal, ON-LINE, Krajský přebor - 23. kolo

Střední Čechy - Fotbalový krajský přebor láme svoji jarní polovinu.Dnes a zítravstoupí 23. kolem do druhé části jarní polovíny a pomocí ON-LINE přenosů ze všech stadionů vás znovu budeme informovat o průběhu jednotlivých zápasů. Premiéru 23. kola obstará už dnes v 10:15 Sokol Libiš, který doma hostí o záchranu bojující SK Úvaly. Odpoledne od 17 hodin nás čeká dalších pět zápasů. Informace budeme přinášet ze stadionů TJ Litol, FK Dobrovice, Sokola Zápy, Sokola Nové Strašecí a Slovanu Velvary. Víkendové kolo zakončí v neděli další dvě utkání, FC Graffin Vlašim - Slavoj Řevnice a AFK Sokol Semice - Spartak Příbram.

Krajské fotbalové tresty

Střední Čechy - Fotbalová disciplinární komise krajského fotbalového svazu udělovala další tresty.

Fotbal, divizní a krajské výsledky z víkendu 25. a 26. dubna

Střední Čechy/ Uplynulý víkend znovu patřil i fotbalovým divizním a krajským soutěžím, které přinesly nejeden zajímavý výsledek. V některých soutěžích dokonce došlo i na změnu v čele tabulky.

Fotbal, ON-LINE, Krajský přebor - 22. kolo

Střední Čechy - Krajské fotbalové soutěže znovu klepou na dveře a my opět nebudeme chybět u ON-LINE přenosech z 22. kola krajského přeboru. Už jsme si zvykli na to, že vždy jedno utkání se hraje v sobotu dopoledne. Tentokrát budeme přinášet změny stavu ze zápasu Sp. Příbram - So. Nové Strašecí. Odpoledne nás čeká várka pěti zápasů a ON-LINE přenosy zakončíme v neděli opět dvěma zápasy. Tentokrát to budou Polaban Nymburk - Slovan Velvary a Karbo Benátky n. J. - SK Úvaly.

Napadl zraněného hráče a poté i redaktora našeho deníku

Praha - Disciplinární komise Středočeského fotbalového svazu tentokrát udělila 13 nepodmíněných trestů. Nejdéle bude sedět Josef Svoboda z Hradištka, který si za hrubé nesportovní chování vůči ležícímu zraněnému hráči Týnce n. S., jenž byl předtím zraněn brankářem Hradištka, ale také za napadení redaktora Benešovského deníku při plnění svých povinností, vykoledoval celkem osm zápasů nepodmíněně.

Divizní a krajský fotbal, víkendové výsledky z 18. a 19.dubna

Střední Čechy/ Fotbalové soutěže přinesly i v uplynulém víkendu nejeden zajímavý výsledek. Na některých stadionech byl fotbal opepřen i patřičnou dramatičností. Zatímco některých soutěžích a skupinách favorité ztráceli body a pronásledovatelé tak svoji bodovou ztrátu mohli snížit, v jiných skupinách, především pak v I. B třídě, docházelo dokonce k výměnám na čele tabulky.

Krajský fotbal, sobotní výsledky z 18. dubna

Střední Čechy/ Většina krajských fotbalových utkání se už tradičně hraje v sobotu a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Přesto na konečné tabulky po víkendovém kole si musíme počkat do nedělního večera. I tak se narodila řada zajímavých výsledku. Mezi ně rozhodně patří vítězstvím posledního Spartaku Příbram v Krajském přeboru. Ten dokázal plně bodovat ve Velvarech, kde mu na tři góly stačila čtvrthodinka.

Fotbal, ON-LINE, Krajský přebor - 21.kolo

Střední Čechy - Fotbalové krajské soutěže už znovu klepou na dveře. Po několika středečních dohrávkách už tu máme další víkendové kolo. Ani z 21. kola krajského přeboru nebudou chybět ON-LINE přenosy. Pravidelné změny stavů z utkání začneme přinášet už v sobotu dopoledne z utkání Sokol Libiš - Polaban Nymburk, utkání, které začíná už v 10:15 hodin. Odpoledne od 17:00 hodin budeme přinášet změny stavů z dalších pěti stadionů a ON-LINE přenosy tento víkend završíme nedělními zápasy Vlašim B - Benátky n. J. a Semice - Beroun. I tato utkání začnou v 17:00 hodin.

Půl roku za zlomenou nohu

Praha - Tvrdý trest si vysloužil komárovský Lukáš Slepička, který při svém zákroku v souboji o míč v duelu I. B třídy Podlesí – Komárov zlomil hráči soupeře nohu. Slepička si nezahraje půl roku.

Mladý krajský fotbal z víkendu 11. a 12. dubna

Střední Čechy/ Další díl odehrály o víkendu i ligové a divizní fotbalové soutěže dorostu a žáků. Čela tabulek, a to jak v ligových a divizních, tak i krajských soutěžích se stále více srovnávají. Došlo na čele i k další výměně. Tentokrát dorostenci Tatranu Sedlčany neuspěli v I. A třídě v Letech a vedoucí pozici museli přenechat FC Jílové, které doma zdolalo Benešov.

Divizní a krajský fotbal, víkendové výsledky z 11. a 12. dubna

Střední Čechy/ Fotbalové soutěže rozdávaly další mistrovské body. Hrálo se o ně v sobotu neděli jen ve všech divizních skupinách, ale i všech krajských soutěží. Při tom se narodily další zajímavé výsledky.

Krajský fotbal, sobotní výsledky z 11. dubna

Střední Čechy/ Většina utkání krajských fotbalových soutěží se odehrála už v sobotu. Došlo i na dvouciferné vítězství. Postaral se o něj Milín/Ligmer, který v I. A třídě skupiny A nastřílel v Kněževesi rovných deset branek.

Nejvyšší tresty dostali trenéři

Střední Čechy -Nejvyšších trestů se na disciplinární komisi Středočeského fotbalového svazu tentokrát dočkali trenéři.

Divizní a krajský fotbal, výsledky z víkendu 4. a 5. dubna

Střední Čechy/ Fotbalové soutěže o víkendu rozdávaly další mistrovské body. A to jak v divizi, kde Příbram B nadělila Strakonicím sedmičku a tzv.ubrečeným, kteří se domáhali na podzim kontumací pro udajný neopravněný start ukázala, že minimálně do divize ne-li výš patří. Další body se ovšem rozdávaly i ve všech krajských soutěžích.

Fotbal, ON-LINE, Krajský přebor - 19. kolo

Střední Čechy/ Jak ten týden rychle utekl. Už tu máme další kolo fotbalových soutěží, včetně těch krajských. A my u toho znovu nebudeme chybět. Už počtvrté v letošním roce budeme sledovat fotbalová utkání Krajského přeboru formou ON-LINE přenosů. Začneme už v sobotu dopoledne utkáním Sokol Libiš - Slavoj Stará Boleslav, které se hraje od 10:15 hodin. Pokračovat budeme odpoledne od 16:30, kdy bude na programu hned šest zápasů. Víkednové ON-LINE přenosy zakončíme v neděli rovněž od 16:30 hodin utkáním AFK Sokol Semice - TJ Litol.

Divizní a krajský fotbal, výsledky z víkendu 28. a 29. března

Střední Čechy/ Už potřetí v letošním roce se bojovalo o fotbalové body v divizi, ale i krajského přeboru a I.A třídy. Poprvé také vyběhli na trávníky mužstva hrající krajské I. B třídy.

Krajský fotbal, sobotní výsledky

Střední Čechy/ Fotbalové krajské soutěže se už rozjely zcela naplno. K rozehranému krajskému přeboru a I. A třídě se už přidalo i všech pět skupin I.B třídy.

FOTBAL, ON-LINE, Krajský přebor - 18.kolo

Střední Čechy/ Už potřetí v letošním roce budete vy, příznivci krajského fotbalu, svědky dalšího ON-LINE přenosu ze sedmi utkání 18. kola. ON-LINE přenos tentokrát nebude z utkání Karbo Benátky n. J. - Polaban Nymburk. Zápasbylpro nezpůsobilý terén odložen na 15. 4. od 17:00 hodin. ON-LINE přenosy zahájíme už dnes v 10:15 hodin, kdy budeme sledovat zápas Sp. Příbram - SK Černolice. Odpoledne od 15:00 hodin nás čekají čtyři zápasy a v neděli zbylé dva

Zápy se musí obejít bez svého trenéra čtyři kola

Praha - Disciplinární komise krajského fotbalového svazu tentokrát udělila stop na utkání více hráčům za žluté než za červené karty. Ovšem nejvyšší trest si vysloužil Zdeněk Šmejkal, trenér Sokola Zápy, který nesmí na hráčskou lavičku ve čtyřech utkáních.

Divizní a krajský fotbal, výsledky z víkendu 21. a 22. března

Střední Čechy/ Podruhé v letošním roce se hrálo a další mistrovské body ve fotbalových soutěží. Středočeši se znovu představili ve všech třech divizních skupinách, ale body se rozdávaly i v krajském přeboru a obou skupinách I. A třídy

Krajský fotbal, sobotní výsledky z 21. března

Střední Čechy/ Sobotní výsledky krajského přeboru a obou skupin I. A třídy.

Fotbal, ON-LINE, Krajský přebor - 17. kolo

Střední Čechy/ Jak ten týden rychle utekl. Než jsme se rozkoukali, máme tu už druhý fotbalový víkend krajských soutěží. A i ze 17. kola krajského přeboru vás budeme informovat o průběhu osmi zápasů. Začneme už v sobotu v 10:15 hodin na stadionu v Libiši, kde domácí Sokol a vedoucí tým soutěže, hostídalšího aspiranta na postupové příčky FK Slavoj Řevnice. Pokračovat budeme týž den od 15:00 hodin dalšími pěti zápasy aonline přenosy zakončímev neděli dvěma zápasy a to AFK SokolSemice - FK Dobrovice a Polaban Nymburk - Spartak Příbram.

  • 1
  • 2

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT