VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

AKTUALIZOVÁNO
14.11.2017

Na D1 ve směru na Brno havarovala čtyři auta. Pomáhal i vrtulník

Na čtvrtém kilometru dálnice D1 ve směru z Prahy na Brno se v úterý odpoledne stala nehoda čtyř vozidel. Na místě se srazily kamion, dodávka a osobní automobil. Na místě byl i vrtulník, který přivolala záchranná služba. Zraněni byli dva muži.

14.11.2017

Cestu od Berouna do Prahy zatarasila hromadná nehoda

Střední Čechy – Kolaps na příjezdu do Prahy od Berouna po dálnici D5 – a kolaps i na objízdné trase po silnici II/605 přes Rudnou a Chrášťany. Taková situace spojená s velmi citelným zdržením se na Praze-západ vytvořila v úterní ranní dopravní špičce poté, co se na vjezdu z dálnice do metropole – na dálničním kilometru 0,3 – po sedmé hodině stala u sjezdu na Pražský okruh hromadná nehoda.

14.11.2017

Celníci odhalili velkou zásilku padělků pro kadeřnictví

Střední Čechy – Podloudníkům, kteří měli zájem vydělávat v předvánočním období prodejem padělků, přistřihli křídla středočeští celníci. Na pracovišti v Nupakách na Praze-východ kontrolovali kontejner z Číny zaplněný potřebami pro domácnost, který mimo jiné obsahoval čtrnáct tisíc krejčovských nůžek. Tedy: měl je obsahovat.

10.11.2017

Šoféra se zákazem nachytali policisté uprostřed noci

Úvaly – Sekat dobrotu nevydržel 36letý muž, kterému přednedávnem uložil soud zákaz řízení. Opravdu nedávno; sotva před pár týdny. Čekat necelé dva roky, než se za volant bude moci opět posadit legálně, však dotyčný nevydržel. A protože jeho počínání nezůstalo utajeno policii, je nyní podezřelý z trestného činu. Za maření výkonu úředního rozhodnutí může být ve hře až dvouletý trest odnětí svobody, upozornila v pátek policistka Eva Hašlová.

9.11.2017

V Adamově hořely kůlny, požár způsobily brikety

Adamov – K požáru dvou dřevníků v obci Adamov došlo 8. listopadu před půl desátou večer. „Na dvou pozemcích v Adamově hořely dvě kůlny,“ uvedla mluvčí středočeských hasičů Vladimíra Kereková. 

8.11.2017

Policisté se zaměřují na viditelnost chodců

Kutnohorsko - Vidět a být viděn. Na to by měli myslet všichni chodci. Řada z nich se totiž domnívá, že když oni auto vidí, vidí i řidič je. To je ale velký a často bohužel tragický omyl. Polovina všech chodců umírá právě za snížené viditelnosti.

6.11.2017

KRIMI MIX: Ukradl 2100 litrů motorové nafty. Škoda přesahuje 58 tisíc korun

Kutnohorsko - Přečtěte si krimi zprávy z regionu.

6.11.2017

Osmdesátiletý muž přišel o svou peněženku s doklady

Kutnohorsko – Policie již v minulosti opakovaně informovala o množení kapesních krádeží obchodních domech. Navzdory prováděné prevenci se ale tyto případy stále dějí. Jeden z posledních se stal v Čáslavi.

AKTUALIZOVÁNO
3.11.2017

U Nových Dvorů začalo hořet auto, oheň se podařilo rychle uhasit

Nové Dvory - Po páteční ranní havárii na silnici II/327 mezi Novými Dvory a Svatou Kateřinou začal hořet osobní automobil značky Peugeot. „Ještě před příjezdem hasičských jednotek byl požár uhašen,“ uvedl mluvčí středočeských hasičů Ladislav Holomčík.

2.11.2017

'Zalomený' autobus v Masarykově ulici zůstal bez řidiče

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Kutnohorští policisté vyšetřují případ poškozeného autobusu, který zůstal "stát" v kutnohorské Masarykově ulici. „Případ byl oznámen dnes v půl třetí ráno,“ uvedla kutnohorská policejní mluvčí Vendulka Marečková.

2.11.2017

KRIMI MIX: Muž v Čáslavi nadýchal 1,45 promile

Kutnohorsko - Přinášímě výběr krimi zprvá z regionu. 

31.10.2017

KRIMI MIX: Zloděj se vloupal do neobydleného domu, policisté hledají svědky

Kutnohorsko - Přečtěte si krimi zprávy z regionu.

30.10.2017

KRIMI MIX: Při dopravní nehodě naštěstí nebyl nikdo vážně zraněn

Kutnohorsko - Přinášíme vám přehled krimi zpráv z regionu.

26.10.2017

Policisté varují: Nezapomeňte si na zimu zabezpečit chatu proti zlodějům

Kutnohorsko - Pravděpodobnost vykradení rekreačních objektů se v zimě rapidně zvyšuje. Přichází podzim a zima a s ní období, kdy chataři opouští své rekreační nemovitosti. Bohužel právě v zimě, když jsou chaty a chalupy dlouhodobě neobydlené, dochází k častým krádežím. 

25.10.2017

KRIMI MIX: V Chlístovicích našli protipěchotní dělostřeleckou minu

Chlístovice - Devětatřicetiletý muž oznámil v úterý 24. října v odpoledních hodinách, že v obci Chlístovice při rekonstrukci koryta zdejšího potoka nalezli granát nebo munici. „Přivolaní policisté na místě zjistili, že se skutečně jedná o munici. Na místě přivolaný pyrotechnik uvedl, že se jedná o protipěchotní dělostřeleckou minu 5 centimetrů dlouhou z druhé světové války,“ uvedla policejní mluvčí Vendulka Marečková. Mina byla pyrotechnikem téhož dne zneškodněna. Ke zranění osob ani majetku nedošlo.

25.10.2017

Na parkovišti stačilo jenom sáhnout, aby zmizely desetitisíce

Čestlice – Varováním, před nadcházejícím dušičkovým cestováním i již se blížícím obdobím předvánočních nákupů obzvlášť aktuálním, se může stát krádež se škodou vyčíslenou na 23 100 Kč, jíž se od úterního odpoledne zabývají policisté z územního odboru středočeské policie pro Prahu-venkov: Jih.

25.10.2017

Hasiče na Kutnohorsku trápí špatně zaparkovaná auta

Kutnohorsko /INOGRAFIKA, FOTOGALERIE/ - Ve chvíli, kdy mají hasičské jednotky výjezd, řeší mnohdy před domy a panelovými byty i špatně zaparkovaná auta. Řidiči jsou totiž mnohdy neohleduplní a parkují, jak se jim zachce. Kvůli nim se ale může stát i další neštěstí, protože se hasiči včas nedostanou tam, kam potřebují. Řidič tak nevědomky zapříčiní fatální následky.

24.10.2017

KRIMI MIX: Bažant způsobil dopravní nehodu

Kutnohorsko /FOTOGALERIE/ - K dopravní nehodě svou vozidel došlo mezi obcí Chotusice a Žehušice došlo v sobotu 21. října kolem 17. hodiny na silnici číslo II/338.

22.10.2017

Trojice mužů obhospodařovala hned šest pěstíren

Střední Čechy /VIDEO/ – V souvislosti se zásahem proti velkopěstitelům marihuany pracovali na blíže neupřesněných místech ve středních Čechách kriminalisté z metropole. Vypovídá o tom nedělní sdělení Tomáše Hulana z ředitelství pražské policie, podle jehož slov detektivové z prvního pražského obvodu již před měsícem ukončili prošetřování případu nelegálního pěstování a prodeje marihuany.

19.10.2017

Kutnohorští policisté hledají muže z kamerového záznamu

Kutná Hora - Kutnohorští policisté pátrají po totožnosti muže z kamerového záznamu v Kutné Hoře. "Osoba na fotografii z kamerového záznamu může poskytnout informace k případu podvodného jednání, ke kterému došlo v uplynulých dnech v Kutné Hoře. Svým svědectvím může přispět k dopadení pachatele, či objasnění tohoto případu," uvedla policejní mluvčí Vendulka Marečková.

18.10.2017

Údajné stamiliony daňového úniku putují po dvou letech k soudu

Kladno – Značnou pozornost na Kladensku vyvolala ve středu zpráva ČTK, že státní zastupitelství uzavřelo kauzu podezření na rozsáhlé krácení daní v podnikatelských kruzích právě v kladenském regionu – a podáním obžaloby posílá věc ke Krajskému soudu v Praze.

18.10.2017

Dvě auta bourala na "nové" silnici

Kutná Hora - Dvě osobní motorová vozidla značky Peugeot a Ford Fiesta se střetla v úterý 17.října večer na křižovatce ulic Kouřimská a Kremnická. Alkohol u řidičů vyloučila na místě provedená dechová zkouška.

17.10.2017

Čtyřiadvacetiletá řidička havarovala na motocyklu

Drobovice - K dopravní nehodě motocyklu značky Kawasaki Z 750 došlo v pondělí 16. října kolem půl sedmé večer.

17.10.2017

Dálnici uzavřel devítimilionový střet autobusu se dvěma kamiony

Zdiby – Bez zásahu záchranářů se v sobotu dopoledne neobešla nehoda kamionu a autobusu na příjezdu do Prahy po dálnici D8. Ke střetu, k němuž se připletla ještě další nákladní souprava, došlo čtvrt hodiny po desáté na prvním dálničním kilometru u nájezdu od Zdib na Praze-východ; v úseku s dlouhodobým omezením provozu.

16.10.2017

Policisté pátrají po dvou mužích z kamerového záznamu

Kutná Hora - Kutnohorští policisté pátrají po totožnosti osob – dvou mužů z kamerového záznamu v Kutné Hoře. "Osoby na fotografiích z kamerového záznamu můžou poskytnout informace k případu poškození výherního automatu, ke kterému došlo v uplynulých dnech v Kutné Hoře. Svým svědectvím můžou přispět k dopadení pachatele, či objasnění tohoto případu," uvedla policejní mluvčí Vendulka Marečková.

12.10.2017

KRIMI MIX: Policisté hledají svědky dopravní nehody

Čáslav - Policisté z dopravního inspektorátu šetří závažnou dopravní nehodu, která se stala v pondělí 9. října kolme páté hodiny ráno.

10.10.2017

Přes internetový bazar lidé zboží udali, peněz se ale nedočkali

Střední Čechy – Nejste také mezi lidmi, kteří přišli o peníze, když se snažili prodat zboží přes bazarový portál na internetu? S touhle otázkou se na lidi v širokém okolí metropole obracejí kriminalisté III. obvodu pražské policie. Z podvodu (za který by v případě odsouzení mohl hrozit až pětiletý pobyt za mřížemi) obvinili muže ve věku 22 a 23 let společně s 20letou ženou. Podle zjištění detektivů si trojice nechávala posílat zboží, za které neplatila.

6.10.2017

KRIMI MIX: Zloděj se vloupal do kanceláře

Kutnohorsko - Přinášíme vám krimi zprávy z regionu.

5.10.2017

Policisté pátrají po zloději, který se vloupal do stavební buňky

Církvice - Kutnohorští policisté přijali oznámení o vloupání do stavební buňky, ke kterému došlo zřejmě v noci na 4. října.

4.10.2017

U obce Čekánov se střetla dvě osobní auta

Čekánov - Naštěstí bez zranění se obešla dopravní nehoda, ke které došlo v úterý 3. října o kolem sedmé hodiny ráno na křižovatce u obce Čekánov. Vozidlo značky Citroen se zde střetlo s vozidlem značky Seat, které jelo po hlavní silnici.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT