Vnikl do sklepů a ukradl bicykly

Zloděj řádil v domě v ulici Pražská v Čáslavi. Vnikl nezajištěnými dveřmi do místnosti sklepních kójí, kde se do dvou vloupal. Odcizil pánské jízdní horské kolo s doplňky a pánské trekingové kolo. Šestačtyřicetiletému majiteli způsobil škodu za 21 tisíc korun a šestadvacetileté majitelce škodu za 14 tisíc korun. Případem se zabývají čáslavští policisté

Lotr se vloupal do osobního vozu

Ve středu krátce po 21. hodině se dosud neznámý pachatel vloupal do vozidla Škoda Felicia. Automobil byl zaparkovaný na prostranství u Kalabousku u Čáslavi. Pachatel rozbil okno u dveří a z vozidla odcizil autorádio s přehrávačem kazet. Padesátiletému majiteli z Kolínska tak způsobil škodu ve výši dvou tisíc korun.

Malý cyklista měl při srážce štěstí

Řidič záchranné služby, který nebyl ve službě, se včera stal svědkem nehody. V obci Horka u Zruče nad Sázavou byl sražen cyklista osobním vozem. Záchranář vše nahlásil kolegům. Devítiletý chlapec utrpěl jen tržnou ránu na hlavě. Po ošetření byl předán do péče rodičů. Ti se rozhodli pro jistotu odvézt chlapce do nemocnice v Kutné Hoře.