Unikátní projekt spojuje všechny epizody internetového seriálu
KDY: 
1. srpna, 19:00
KDE: Kutná Hora, kino
ZA KOLIK: 120 Kč

Jakub Prachař nebo Ondřej Pavelka. To jsou jen některá ze známých jmen, kterých tváře můžete vidět v kutnohorském kině v neděli 1. srpna od devatenácté hodiny ve filmu Vyšehrad: Seryjál. Tvůrci projektu Vyšehrad si váží všech fanoušků původního onlinového seriálu, a tak se rozhodli jim zkrátit čas při čekání na jeho filmové pokračování. Proto přišli s unikátním projektem, v němž spojili všechny epizody původního internetového seriálu a přidali nové scény z připravovaného filmu jako malou ochutnávku. Jednotné vstupné je 120 korun.

close Páteční Deník s TV magazínem. info Zdroj: Deník zoom_in Páteční Deník s TV magazínem.

V Ratajích pořádají první Hradozámeckou noc
KDY: 
31. července, 9:00
KDE: Rataje nad Sázavou
ZA KOLIK: -

Premiérová Hradozámecká noc v sobotu 31. července na zámku Rataje nad Sázavou začne v 9 hodin závěrečným koncertem 22. ročníku Letní školy starého tance za hudebního doprovodu ansámblu renesanční a barokní hudby Capella Antiqua Brunensis. Po koncertě budou následovat noční komentované prohlídky s autorem expozice historických zámeckých pokojů.

Oslaďte si život návštěvou výstavy cukrů z celého světa
KDY: 
1. srpna, 10:00
KDE: Zruč nad Sázavou
ZA KOLIK: Vstupné dobrovolné

Oslaďte si život návštěvou výstavy balených cukrů z celého světa ve Spolkovém domě ve Zruči. Zahájení výstavy se uskuteční v neděli 1. srpna od 10 hodin. Část sbírky tvoří cukry věnované Alenou Šustovou. Vstupné je dobrovolné.

Setkejte se s vnukem světového scénografa Josefa Svobody
KDY: 
30. července, 17:00
KDE: Kutná Hora, GASK 
ZA KOLIK:

Zajímá vás, jak osobu světového scénografa Josefa Svobody vnímali jeho současníci, spolupracovníci a kolegové Jan Kačer, Miroslav Macháček, Josef Pleskot nebo Václav Havel? Pokud na Vaše otázky neodpoví dokumentární film Divadlo Svoboda nebo komentovaná prohlídka jeho výstavy v Galerii Středočeského kraje Kutná Hora, budete mít možnost je po projekci položit jeho vnukovi Jakubu Hejnovi. Místo setkání pokladna GASK, rezervace je nutná na e-mailu galerie pokladna-KH@gask.cz nebo 725 377 433 do 29. července do osmnácti hodin.

Vyrazme společně na piknik
KDY: 
1. srpna, 10:00 
KDE: Celá Česká republika
ZA KOLIK: -

Překonat rekord v počtu pikniků v jeden den v celé zemi se v neděli pokusí překonat nadšenci inspirovaní Spolkem proti samotě. Zájemci se mohou ještě do 31. července hlásit na webu www.spoluprotisamote.cz. Pikniky s mottem Česko jde spolu na piknik se budou konat na řadě míst právě v neděli v době mezi desátou ráno a čtvrtou odpoledne.