Bobík je šestiletý kříženec krysaříka. Vyrůstal ve společnosti majitele, který moc výchově nedal a dalo by se říci, že Bobíka vychovávala ulice. Bobík je kamarád se všemi, ale jeho sympatie mají určitá omezení. Nemá rád obojek.

Tento problém pracovníci útulku řeší, ale jde to pomalu. Podařilo se jim totiž získat jeho důvěru a uspěcháním práce s obojkem by jejich práce mohla vyjít vniveč. Je to extrémně šikovný lovec myší. Je vhodný na zahradu či dvorek, kde si mohl pobíhat na volno.  

close Bubák, pejsek k adopci z kutnohorského útulku pro nalezené psy. info Zdroj: archiv útulku zoom_in

Bubák je sebevědomý pes a nebude brát jen tak někoho jako svého pána. Musí vás vnímat jako svého vůdce, pána. Když půjdete okolo Bubákova kotce, nebude tam na vás agresivně štěkat rozčílené zvíře. Bude vás sledovat, kdo jste, jak se chováte, co se bude dít. Od nás se nechá rád pomazlit, je vášnivým aportérem. K útěku sklony nemá, ploty nepřelézá, nepodhrabává se.

Určitě je to zvíře vhodné pro jednoho pána, v žádném případě do společnosti jiných psů. Na náhubek je zvyklý a jen s ním ho dáváme zájemcům venčit. Útulek ho doporučuj k domu se zahradou. Samozřejmostí musí být pořádné pravidelné procházky. Jen tak budou Bubin i jeho pán v klidu, spokojení. Patří ke zkušenému chovateli!

Zájemci mohou volat na telefonní číslo +420 606 908 540, nebo napsat na e-mailovou adresu: utulekkh@seznam.cz.

Romana Pallendalová