A protože se sešlost konala jen týden po nečekaně vysokém vítězství v podzimní derniéře s Mělníkem, panovala na všech třech bowlingových drahách a následně i v sále klubu uvolněná nálada. Velmi dobře se bavili dívky i rodiče.

close Z podzimní fotbalové rozlučky čáslavských druholigových dorostenek v klubu Gumárna. info Zdroj: Jitka Rozsypálková zoom_in Z podzimní fotbalové rozlučky čáslavských druholigových dorostenek v klubu Gumárna.

Stmelování kolektivu se prostě povedlo. Navíc při tom nechyběl soutěžní prvek, kdy se holky rozdělily do třech týmů a zahrály si dvě hodiny bowling o ceny. Následovalo vyhodnocení a pak už se nosily na stoly burgery, řízky a obložené mísy. A samozřejmě se stále dodržoval pitný režim.

Odpolední setkání se protáhlo až do večera. „Byla to velmi vydařená akce. Díky všem, kteří se na ní jakkoliv podíleli,“ pronesl čáslavský trenér Luboš Hájek. Ten byl velmi mile překvapen, když mu za „péči o naše holky“ rodiče poděkovali dárkovými poukazy na wellness služby a večeři v kutnohorském hotelu U Kata. „Vážím si toho a moc děkuji,“ zdůraznil Luboš Hájek.

close Tabulka druhé fotbalové ligy dorostenek po podzimní části sezony 2023/2024. info Zdroj: FAČR zoom_in Tabulka druhé fotbalové ligy dorostenek po podzimní části sezony 2023/2024.

Ačkoliv se dívčí tým oficiálně s podzimní částí sezony už rozloučil, bude pokračovat v takzvaných udržovacích trénincích ještě do poloviny prosince. A po vánoční a novoroční přestávce se opět vrhne do intenzivní přípravy na jarní odvety ve druhé lize dorostenek, které začnou druhý víkend v březnu.