Turnaj se konal v restauraci MM Bowl u benzínové pumpy. Týmy vyslané kutnohorskými firmami si mohly nejen zasoutěžit, ale i společně prožít zajímavé odpoledne a navázat přátelské kontakty s ostatními účastníky. Vítězem sportovního klání se stal tým Města Kutná Hora, který si domů odnesl putovní pohár Sion Charity Cup. Na druhém místě se umístil tým Foxconnu Česká republika a třetí příčku obsadil tým Philip Morris ČR.

„Soutěžení ale nebylo hlavním cílem turnaje. Chtěli jsme především firmám umožnit prožít příjemnou teambuildingovou akci,“ říká hlavní organizátorka akce Tereza Šedivcová. Z reakcí účastníků turnaje lze vyčíst, že se to povedlo. Za všechny shrnula svoje dojmy Denisa Sýkorová z firmy Philip Morris ČR, která se zhostila úlohy partnera turnaje: „Potkat se, podpořit potřebné a současně se i příjemně pobavit, to vše se podařilo na Sion Cup bowlingovém turnaji, kterého jsme se za společnost Philip Morris ČR rádi zúčastnili,“ a dodává: „Jednoduchá, milá a dobře zorganizovaná akce byla pro nás příležitostí, jak přispět tam, kde je potřeba. Děkujeme za pozvání a těšíme se na další ročník.“ Podobně Andrea Dlouhá z týmu České spořitelny ocenila přátelskou atmosféru. Doufáme tedy, že ostatní týmy z České spořitelny a římskokatolických farností Kutná Hora a Sedlec, které nestanuly na stupních vítězů, na nás nezanevřou a zúčastní se akce i příští rok. Stejně jako tým Vinných sklepů, který se nakonec mohl účastnit pouze virtuálně.

Z 26. ročníku Setkání hornických měst a obcí, tentokrát v Kutné Hoře.
Kutná Hora se poprvé stala hostitelem setkání hornických měst a obcí

Výtěžek ve výši 40 000 korun bude využit ve prospěch klientů Střediska Na Sioně, kterými jsou rodiny dětí se specifickými potřebami. Česká spořitelna doplnila svůj příspěvek o tašku dárků pro děti. Hostitel turnaje firma MM Bowl připravila vynikající raut a Vinné sklepy obohatily občerstvení o výběr exkluzivních vín. Všem firmám děkujeme a těšíme se na setkání při dalším ročníku benefičního turnaje.

Autor: Michaela Jandejsková